Vücut Geliştirme ve Yağ Eritme - Sayfa 31 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Vücut Geliştirme ve Yağ Eritme

Aksam üstü fazla yemek olayi cok yormuyor mu insani ya. Genelde öglen yenilip aksamlari yemekten uzak durulmasini tavsiye ederler.

Bu dedigim diyet türünde arkadas da öyle yapmis, 8-15 arasi mi ne yemek yemis diger zamanlarda sadece su.

muhtemelen onun yaptigi diyet sekli daha sagliklidir. ama teoride yine ayni sey. benim bu sekilde yapmamin nedeni kendime daha kolay buluyor olmam. nedenleri;

1) Sabahtan aksama kadar bekleyip aksam keyif surmek daha zevkli, sabah yiyip aksam boyna su icmek iskence. ozellikle millet dondurmalari tatlilari gotuturken.
2) sabahtan aksama kadar bekledigim icin aksam yiyecegim yemegi planliyorum. siradan bir ogun yemek gibi gormuyorsan o yemegi artik. deger veriyorsun. deger verdigin icinde onune gelen sagliksiz seyi midene sokmak istemiyorsun. vucudun sanki nutrient'leri cok olan seyleri arzu ediyor. fast food sagliksiz yemekler yerine.
3) sabah yiyip aksam yemezsem gunduz butun gun mide sis igrenc bir his benim icin. siskin midenin tadi evde cikarilir. pantalon vs falan gunduz pek iyi bir his degil

muhtemelen onun yaptigi diyet sekli daha sagliklidir. ama teoride yine ayni sey. benim bu sekilde yapmamin nedeni kendime daha kolay buluyor olmam. nedenleri;

1) Sabahtan aksama kadar bekleyip aksam keyif surmek daha zevkli, sabah yiyip aksam boyna su icmek iskence. ozellikle millet dondurmalari tatlilari gotuturken.
2) sabahtan aksama kadar bekledigim icin aksam yiyecegim yemegi planliyorum. siradan bir ogun yemek gibi gormuyorsan o yemegi artik. deger veriyorsun. deger verdigin icinde onune gelen sagliksiz seyi midene sokmak istemiyorsun. vucudun sanki nutrient'leri cok olan seyleri arzu ediyor. fast food sagliksiz yemekler yerine.
3) sabah yiyip aksam yemezsem gunduz butun gun mide sis igrenc bir his benim icin. siskin midenin tadi evde cikarilir. pantalon vs falan gunduz pek iyi bir his degil
Uyku saatlerin nasıl

Normalde uykudan kalktıktan sonra yoğun yiyip her öğünde azaltmak lazım akşam minimum olması lazım

Türk insanı tersini yaptığından göt göbek forevee oluyor sürekli

Bu arada bahsettiğiniz yöntem de Canan Karatay'ın bahsettiğine çok benzer o da iki yoğun öğün kalan zamanda hiç bir şey yemeyin diyor.

Mesela sık ve az yemeyi tavsiye edenler var kesinlikle katılmıyorum vücut sürekli yemek istiyor bunun da negatif yönleri var

Reis kahvaltida dana gömmuyoruz ki neden mide şişsin

185cm 76 kg yim. %9-10 yağ oranım var. Son 2 ayda 6 kg falan aldım. Yağ oranım 8 den 9.5 a falan çıktı. 80-82 arasına %12 yağ oranını geçmeyecek şekilde çıkmak istiyorum. Tavsiye almak istiyorum bilgili arkadaşlar varsa.

VIA_M4 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Yüzde 10un altına nasıl indin yav

Sporculuk geçmişin mi var

Ben de 185 boy 77 kg mesela, 11e düşürebildim yağ oranını

Yüzde 10un altına nasıl indin yav

Sporculuk geçmişin mi var

Ben de 185 boy 77 kg mesela, 11e düşürebildim yağ oranını
Prof olarak yok fakat deli gibi basketbol oynadım yıllarca. Zayıftım ve daha önceden 7 falandı yağ oranım. Düzgün beslenme yi kafama koydum. Kalorilerimi sayarak sağlıklı kilo aldım bayağı. Almaya da devam ediyorum. 80-82 arasını göreyim fit şekilde sabit kalıcam. Bu arada six packler falan da meydan da.

Prof olarak yok fakat deli gibi basketbol oynadım yıllarca. Zayıftım ve daha önceden 7 falandı yağ oranım. Düzgün beslenme yi kafama koydum. Kalorilerimi sayarak sağlıklı kilo aldım bayağı. Almaya da devam ediyorum. 80-82 arasını göreyim fit şekilde sabit kalıcam. Bu arada six packler falan da meydan da.

Yüzde 8 altı olmamasına özen göster sporcu değilsen çok da iyi değil. O oranlarda karın kaslarının parçalanması normal.

Ketojenik diyetle 4.5 ayda 25 kilo gitti. Diyetle alakalı hiçbir bilgim de yoktu okuduğum şeyler de sadece karbonhidratı minimuma düşürüp yağ, protein ağırlıklı beslenmek gerektiği yazıyordu. Tabi karbonhidratı azaltmak basit anlatılacak bir mevzu değil vücut alışana kadar ciddi problem oluyor.

Üst Alt