Vücut Geliştirme ve Yağ Eritme - Sayfa 73 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Vücut Geliştirme ve Yağ Eritme

bilenlere soru
şu 30-30-30 dedikleri olay sağlıklı bir şey mi - genel bilgi olarak soruyorum

kalkınca ilk 30 dakika 30 gr'a denk protein
arkasından minimum 30 dk kalp ritmini yükseltmeyecek egzersiz olayı.

çok garip geliyor bana bu - çok gördüm son zamanda
garip geldi bana, temelde yaradığı şey neymiş? daha düzenli ve oturaklı beslenme ve antrenman programının daha iyi olacağını düşünüyorum yine de

09/10/2023 tarihinde başladığım diyette 26/10/2023 tarihi itibariyle -9 kg vermiş bulunuyorum.

Vatana millete hayırlı olsun :red:
09/10/2023 tarihinde başladığım diyette 16/11/2023 tarihi itibariyle -13 kg vermiş bulunuyorum.
19/12/2023 tarihi itibariyle -18,5 kg vermiş bulunuyorum.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
24/01/2024 tarihi itibariyle -22 kg vermiş bulunuyorum.

Filinta gibiyim, ateş ediyorum :emrah:

Valla freelance iş aldığım için günlerimde boşluk yaratabiliyorum - çalışma saatlerim tamamen bana bağlı o nedenle günlük rahat bir rutin tutturdum.

- 8 - 9 arası kalkış (7 8 saat arası uyku)
- Kahve (ve maalesef 1 ya da 2 sigara - nefret ediyorum o huyumdan)
- Anlı şanlı bir WC (gün burda başlıyor bende)
- Yürüme - 11k adım ya da pil kaldıysa 11 km (11 hastalığım var benim-hayatta hep karşıma çıkan bir şey GS genç baskettede forma numaramdı)
- 12-1 gibi kahvaltı - 3 ya da 4 yumurta (omlet , scramble bazen haşlama - zeytin tanesinin yarısı kadar tereyağ ile yapışmsın diye) + 3 4 zeytin + 2 dilim hindi füme göğüs + çay kaşığı kendi yaptığım kuru domates ezmesi + 2 ince dilim isli peynir - omlet arasına koyup bitiriyorum(Toplam: 340-350 kalori)
- Forum / haberler / iş güç / Playstation vakti akşama kadar
- Akşam 6:30 gibi yemek (3 günlük rotasyonum var - her gün kahvaltım aynı üstteki gibi - 1. gün salata ve et(tavuk göğüs ya da balık - 1.5 parça falan - tavuğu haşlama yapıyorum baharatlayınca tadavdan daha iy oluyor - göğüsün yavan tadı vardır ya o olmuyor. 2. gün - salata - tavuk - yarım ölçü bardağı basmati pilavı - kayvattığım tavuğun suyu ile - yağ falan yok.3.gün akşam yemeği hiç yok - inanılmaz bir şeymiş bu , ertesi güne sabahı fena bir rahat uyanıyor insan) - toplam (370-440 kalori arası tutuyor samsung healthin yemek verilerine göre)
- mutlaka gün içi 2 litre su
- bazen akşamüstü 2 sıkma portakal 1 greyfrut suyu karışık - yanına 5 6 tane yerfıstığı canım çekerse.

15 gündür böyle yaşıyorum - az yemeğe alıştım (ki ANORMAL kola ve büsküvi/cips/gofret abur cuburu olan biriydim pandemiden beri mahfeden olay beni)

toplamda 6.5 kilo gitti 15 günde.

Pump üstüne pump oldum

24843.jpg

Üst Alt