Wesley Sneijder Satılmalı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Wesley Sneijder Satılmalı

Meloya ne yapıldıysa aynısı şu an sneijder için yapılıyor.
Sneijder ile işleri bittikten sonra sıra Musleraya gelecek.

Ergen ve futbol cahili taraftar da medyanin gazına gelmeye devam edecek.

Taraftara, bu çileyi YAŞATANLARA
LANET GELSİN!
50 yasina kadar kontrat yapalim. Sana katilmamak elde degil rdas

Verstuurd vanaf mijn SM-N910F met Tapatalk

Alanya Akhisar tarz takımlara karşı hariç beklenilen performansı vermeyen adama yıllık 4.5m avro ödemek çılgınlık zaten

Yönetim Tudorın istediği topçuyu alırsa (ki bu saatten sonra fazla alternatifleri yok) yokluğu pek aranmaz

Temizlik şart. Kıçını kaldırmayan elit topçular ve çöplerden kurtulup 11/12de yapıldığı gibi iyi bir takım kurmak lazım

geldıgı ılk 2.5 sezon ıyıydı fakat son 2 sezon kotu. ya vasat ya vasatın altında top oynuyor ıstısna bır kac mac harıc.

cın harıcınde hıc bır yere satamayız bızde aldıgı parayı bır araplar verır bır cınlıler.

sneıjder gecen sezonu 5 gol atarak tamamlamıs 40 maca cıkmıs, bu sezıon ıse 21 mac 2 gol.

sadece yabancı ve populer bır futbolcu olduğu ıcın bu forumda halen bu performansıyla savunuluyor.

senede 5 mılyon alan hucum oyuncusundan gol beklerız asıst beklerız takımın lıderlıgını yapmasını hucumunu organıze etmesını beklerız eger bunları yapamazsa gıtmesını beklerız.

melo için de aynı şeyler söyleniyordu,aynı medya manipülasyonları yapılıyordu yemin ediyorum bizim bu taraftar akıllanmaz hamit,selçuk,burak yıllarca astronomik rakamlara oynadı sneijderin yarısı katkı vermediler ama nedense onlar için bukadar medya baskısı ve kamuoyu oluşmadı takım baştan aşağı leş gibiyken rezilleri oynarken bi sneijder mi batıyor size. onca gitmesi gereken varken en son gitmesi gerekenler melo ve sneijder gibi oyuncularken siz hala bunlar gitsin diyebiliyorsanız bu kulübün bu hale gelmesine şaşırmamak lazım, dursun gibileri müstehak böylelerine. emre akbabayı 10 numaraya koyar seneye şampiyonluğa oynarız artık. dursunla birlikte taraftarın da vizyonu yerlerde gezmeye başladı.

Meloya ne yapıldıysa aynısı şu an sneijder için yapılıyor.
Sneijder ile işleri bittikten sonra sıra Musleraya gelecek.

Ergen ve futbol cahili taraftar da medyanin gazına gelmeye devam edecek.

Taraftara, bu çileyi YAŞATANLARA
LANET GELSİN!
takımda 3 adam dışında gerisi komple değişmesi gerekirken sırayla melo şimdi sneijder sonrasında da muslerayı gönderip kına yakarlar artık. fotomaç,fanatik haberleriyle galeyana gelip akıllarınca sneijderi göndererek takımda revizyon yapacaklar. meloyu gönderdiler takım 2 senedir mabadını doğrultamıyor şimdi de sneijderi göndersinler bi 5 sene de dursunla birlikte 10 numara ararlar. ulan hadi yönetim yönetim olsa yeni kaliteli oyuncular bulurlar dersin de başında dursun var adam sneijderi beğenmiyor, elindekinin kıymetinin farkında değil. mehmet ekiciyi,emre akbabayı getirip koyacak dursun aynı bölgeye mal gibi apışıp kalacaklar.

sneijderi sırf geçmişte verdiği katkı yüzünden takımda tutmak onu satmamak icin saçma bir sebeptir.

göze batma sebeplerden birisi aldığı maaş. yılda 4.5m avro cukkalayan adamdan beklentiler yüksek olması gayet normal. lakin son 1.5 sezon Akhisar Alanya tarzında takımlara karşı hariç çok
tatmin edici performanslar sergilediğini diyemeyiz. ayrıca yaşlandı ve ağır.

takimin başka oyuncuları muslera haric en az sneijder hatta ondan daha çok eleştiri alıyorlar.

Son düzenleme:
Modern futbol da kalan bir kaç 10 numaradan biri ama sürekli sakatlanmalar ve aşırı maaşı düşününce iyi bir fiyata elden çıkartabiliyorsak çıkartmalıyız aksi taktir de seneye ne yapacağını da bilmiyoruz elimizde patlama ihtimali de var genel de avrupa da artık sistemler 3-5-2 / 3-4-3 gibi dizimle 10 numara olayını yok ediyorlar bu mevcut yönetim sneijder'i satabilir mi imkansız sadece sneijder isterse gider aksi taktir de bu yönetimin gönderecek gücü dahi yok

melo için de aynı şeyler söyleniyordu,aynı medya manipülasyonları yapılıyordu yemin ediyorum bizim bu taraftar akıllanmaz hamit,selçuk,burak yıllarca astronomik rakamlara oynadı sneijderin yarısı katkı vermediler ama nedense onlar için bukadar medya baskısı ve kamuoyu oluşmadı takım baştan aşağı leş gibiyken rezilleri oynarken bi sneijder mi batıyor size. onca gitmesi gereken varken en son gitmesi gerekenler melo ve sneijder gibi oyuncularken siz hala bunlar gitsin diyebiliyorsanız bu kulübün bu hale gelmesine şaşırmamak lazım, dursun gibileri müstehak böylelerine. emre akbabayı 10 numaraya koyar seneye şampiyonluğa oynarız artık. dursunla birlikte taraftarın da vizyonu yerlerde gezmeye başladı.
sen yanlıs anlamıssın burada hıc kımse takımın tek problemı sneıjder demıyor. bugun aynı takımla formda, skora gol olarak katkı yapabılen bır sneıjder olsaydı halen sampıyonluk yarısında ve en kotu besıktasla aynı puandaydık. 2 gol attı bırı frıkık kalecı aut dıye topu bıraktı dıgerı asırtma tarzı guzel bır gol.

hamıt selcuk burak bırak elestırılmeyı sulalelerıne sovuluyordu, futbolcu muamelesı gormuyorlardı. onları takımda tutan yapılan uzun surelı kontratlardı.

melo kendı gıtmek ıstedı medya yada kamuoyu baskısıyla gonderılmedı.

vızyon demek yabancı populer yıldız futbolcu transfer etmek degıldır.

Tamam işte artık verdiğin paranın karşılığını alamayacağın bir oyuncu Sneijder,emekli olmadan sat para kazan.

Sezon sonu satılırsa 7,5 m € ( bu maddeyi koyanın ta.... Daha fazlaya satabilirdik Çin'e falan) para kazandırır.
1 sene daha beklersek,hem iyi performans vermez hem de bir daha asla o parayı bile görmez bedavaya gider
Ederi varken bazı oyuncuları satman gerekir, oyuncu satmasını da öğrenmeliyiz.

9 Haziran 1984 doğumlu Sneijder yazın 33 yaşına girecek. Gelecek sezon performansı daha da düşer,hiç çekilmez hele ki 5 milyon euro yazık günah

Ama tabii herşeyden önce bu rezil yönetim defolup gitsin en önemlisi o.

Daha iyisini ve ederini bulursadünyada satılmayacak oyuncu yok ,ama bu yönetimle ..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bize katkisi oldu,kalitesi tartisilmaz ama 32-33 yasina geldi bu fizikle 20-25 Mac arasi oynayacak diye 5 milyon vermek dogru olmaz

Ücretinde indirime gitmesi lazim

Bu Sneijder'in aldığı parada ölçü birimi gibi şu kadar para alıyor şu kadar gol attı, asist yaptı falan. Açlık sınırının 2 milyon euro olduğu takımda fiyat performans olarak bakarsak Sneijder'e eleştiri sırası epey sonra gelir.

Wesley nin oyunculuğuna karakterine kimse laf etmiyor burda pili bitti problem bu podolsky ninde pili bitti de jong zaten bitik bizde heb bu tip adam var ve tonla para verip tüm sezona yayılmış bir performans alamıyoruz.

Ben olaya duygusal bakmıyorum. Kimsenin başarısını, kariyerini görmezden gelmiyorum ama miadı dolan kim olursa olsun gönderilmeli. Bunu sadece Sneijder, De jong için söylemiyorum. Katar'daki Amerika'daki veteran adamları toplayan takımlar gibiyiz.

Melonun ayrılması doğruydu yanlış olan yerine kimsenin alınmamasıydı. Sneijderinde ayrılık vakti geldi ama yönetime güvenmemek mantıklı bi sebep en azından

Tarihimizin Hagi'den sonra en klassssss oyuncusu Sneijder'ı dehlenmeli,kıçına tekme vurulmalı,yallah gibi sözlerle aynı cümle içinde kullanmak acı verici.

Bence de satılmalı.
Sneijder olduğu sürece bu takım bu adama göre şekillenecek. Olmadığı zaman klasik puan kayıpları olacak ki bu yaştan sonra maçların %40'ını kaçırır.

Üst Alt