Yeni Aday Duygun Yarsuvat - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yeni Aday Duygun Yarsuvat

[FONT=&quot]SAVAS CORLU@savascorlu 20 dk.20 dakika önceDaha fazla

[/FONT]

[FONT=&quot]Son bir şey söyleyeyim; Duygun Yarsuvat, Fatih Terim'i Fatih Terim de Yarsuvat hocayı sever, en ufak bir sıkıntı olamaz. İşleyiş daha iyi gider. Yarsuvat'ın bir de ekibi belli olsun görün bakın neler olur. İMPARATOR için kimsenin en ufak bir endişesi olmasın bekleyin görün DERİMM
[/FONT]

Terim konusunda niye sıkıntı olsun ki zaten, Dursun sanki hocaya çok müthiş plan program sundu da o yüzden geldi. Duygun mayıs'a kadar başkanlık yapıp bırakacak zaten, bu yarım sezon için problem yok. Ayrıca takım şampiyon olduktan sonra mayısta kim gelirse gelsin hocayla devam eder zaten.

tumblr_ofxrhqRpWU1ujmvy2o1_1280.jpg

Terim konusunda niye sıkıntı olsun ki zaten, Dursun sanki hocaya çok müthiş plan program sundu da o yüzden geldi. Duygun mayıs'a kadar başkanlık yapıp bırakacak zaten, bu yarım sezon için problem yok. Ayrıca takım şampiyon olduktan sonra mayısta kim gelirse gelsin hocayla devam eder zaten.

Aysal’ın tekrar seçilip hocayı tekrar kovmasından hiç mi korkmuyorsunuz? Kaldırabilir miyiz aynı şeyi? Kaldırabilir Terim aynı rezaleti?

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Dursun'un son hizmeti Terim'i getirmek oldu. Artik veda etmemiz lazim. Rakibi kim olursa olsun o adayda birlesilmeli.

Terim'i getirdim diye baskanligi garanti görüyordu.

Fatih hocadan yana bir sıkıntı olmaz. Aysal bile başkan olsa hoca kalacaktır. Hoca ne zaman düzlüğe çıkarır takımı işte o zaman başına üşüşmeğe başlarlar yıpratmak için.

Aysal’ın tekrar seçilip hocayı tekrar kovmasından hiç mi korkmuyorsunuz? Kaldırabilir miyiz aynı şeyi? Kaldırabilir Terim aynı rezaleti?

Tabiki korkmuyorum. Aysal ile problemi olan bir insan değilim, sadece abartıldığını düşünüyorum. Ayrıca kendisinin iyi bir Galatasaray taraftarı olduğunu da düşünmüyorum, zorlama şekilde kulübe üye yapılmış, sonrada zorlama şekilde i. Kıraç tarafından parlatılıp başkan yapılmış bir adam. Çok zengindir şudur budur eyvallah ama Galatasaray başkanı olmasaydı bugünkü popüleritesinin %1'i bile olmayacaktı.

burada belirleyici olan muhalefet degil ilk 2 hatta 3 sandık yani bunaklar fosiller eger bunlar mayısta secim olsun daha güclü bir baskan olsun derlerse dursun direnemez

Tabiki korkmuyorum. Aysal ile problemi olan bir insan değilim, sadece abartıldığını düşünüyorum. Ayrıca kendisinin iyi bir Galatasaray taraftarı olduğunu da düşünmüyorum, zorlama şekilde kulübe üye yapılmış, sonrada zorlama şekilde i. Kıraç tarafından parlatılıp başkan yapılmış bir adam. Çok zengindir şudur budur eyvallah ama Galatasaray başkanı olmasaydı bugünkü popüleritesinin %1'i bile olmayacaktı.

Ama öyle bir ihtimal var abi. Dediğimiz gibi 6 aylık bir süreçte Yarsuvat Başkan olacaksa böyle bir ihtimal var ve yine aynı şeyler olursa bunu kaldıramayabilirim.

Üst Alt