Yeni iPhone'ların Fiyatı Belli Oldu! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yeni iPhone'ların Fiyatı Belli Oldu!

Ben londrada yaşıyorum, hâlâ Oneplus One kullanıyorum, harbiden türkiye'de kendi yağında kavrulurken bir telefone 8-9bin verenler var mı? Ne olacak yani, facebook'u, instagram'ı 3 saniye erken açmak için değer mi bu paraları vermek. Akıl alır gibi değil!

1099 + tax + kayit ucreti ile 7.700 gibi bir paraya gelecek iphone xs max

Duruma gore hafizasi bir ust olup +100 dolar da olabilir

iPhone alan zaten sıkıntılıdır şu devirde. Hem kullanışsız hemde artık Android telefonlar uygun fiyatlara uzun süre dayanacak kalitede telefonlar üretiyor. Ki zaten son 3-4 yılda sanırsam Apple bu telefon piyasasında bayağı sıkıntıda. Kullanım yüzdesi çok düştü. Şuan dünya genelinde sanırsam %80+ Android kullanılıyor. Geçen senenin verileri olması lazım.

Ios un android e ulasmasini birak yaklasmasi bile soz konusu degil fakat bir telefondan beklenti acisindan ios daha munasip sanki

Telefonlar pahali degil Turk parasi cok degersiz. Adam asgari ucret ile en pahali iPhone'u ve yanina watch4'u alabiliyor. Hatta bu yeni tanitimlardan sonra eski modeller icin firmalar bir alana bir bedava yapiyorlar, gidip ayda 30-35 dolar odeyerek iki telefon sahibi oluyorsun. Ondan sonra zaten android ios tartismasi falan gereksiz. Herkesin kullandigi ayni uygulamalar ve bu telefonlarin kapasitesi zaten bu islerin cok cok ustunde.

Ben sunu merak ediyorum , "ekg ekledik ama bu asla tibbi bir yontem olarak algilanmamalidir , her zaman doktorunuza basvurun" mealinde uyarilar yayinlarlar mi

Acaba mecburiyet mi diye dusunuyorum

Hadi su garantiye girmemesini anlarim cunku ornegin sim kart kapagi takili degilken suya sokar adam , o zaman su giriyor cunku , gider su girdi deyip baska hasarini o degisimle ortmeye calisir filan

Ama ekg konusu bir zoraki ibare olabilir

Üst Alt