Yeni iPhone'ların Fiyatı Belli Oldu! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yeni iPhone'ların Fiyatı Belli Oldu!

iphone x'imin üretimi durmuş sanırım.
11.xxx civarına satılıyor an itibariyle.

geçtiğimiz senelerde ufak da olsa 1-2 ek özellik getiriyordu bu sene gerek görmemişler :asd:
adı, boyutu ve işlemcisi değişmiş sadece incelediğim kadarıyla.

Iphone X gelmis gelmis en basarisizlardan biriydi

Iphone 3G yi ve 6 yi da X ile beraber sayabilirim geride kalan modeller arasinda beklentiyi karsilamayanlarda

Mevzuyu baltalamak icin soylemiyorum ama iphone tartismasinin , iphone alan insanlari elestirmeye donusmesinin kime ne faydasi var

3 mesajdan 2 si "neden aliyorlar , alinmaz , enayilik.." mealinde oldugunu goruyorum

Insanlarin tercihlerini elestirme odakli yaklasimi sacma otesi buluyorum . Kime ne yani ? Kimi butcesinde onem arz etmiyordur , sonuncusu olsun der alir , kimisi kirasini odemez alir , ona o acidan deger atfeder

Burada forumda insanlarin neden pahali telefon aldiginin cozumlemesini yapmak uzere mi toplandik ? Telefonu konusup tartisalim da tuketici davranislari programina dondu artik

Zaten her yeni çıkan teknolojiye ihtiyaç değil gösteriş için saldırdığımız için ülke olarak geri kalıyoruz.

Google açık kaynak.
Youtube açık kaynak.
Facebook açık kaynak.
Twitter açık kaynak.
Instagram açık kaynak.
Wordpress ve Blogger açık kaynak.
Wikipedia açık kaynak.

Şu an forumun kullandığı XenForo ve nerede ise tüm bu tip yabancı forum sistemleri açık kaynak.

Ama bizim iç piyasa nedense tam tersi bir oranda Microsoft dan öteye gidememek de.

Artık bu iphone sevdalıları varmıdır yahu.

Iphone 6 da aynı işi görüyör Iphone 9 da ben her yeni çıkan telefonu almanın mantıksız oldugunu düşünüyorum.

O paraya alana ben aklindan suphe ederim demem ama neden 7500 civarina amerikadan getirtmiyor sunuz derim

Ama adam da bana bagdat caddesinde oturuyorum yan binada turkcell var ne ugrasayim derse bir sey diyemem

Sizin bu bahsettiginiz rakamlar herkes icin buyuk anlamlar icermiyor

Yatirim yaptiklari mecralarda gunluk milyon liraya varan diferanslar yasayan kisiler kalkip iphone u alayim almayim , amerikadan getirteyim ile neden ugrassin ?

Bu rakamlari yuksek goruyorsunuz fakat kime gore ?

Bir telefon bu kadar etmeli mi mevzusu ise ayri bir konu . Ama almaya gucu olan insan bunu fazla dusunmez

O paraya alana ben aklindan suphe ederim demem ama neden 7500 civarina amerikadan getirtmiyor sunuz derim

Ama adam da bana bagdat caddesinde oturuyorum yan binada turkcell var ne ugrasayim derse bir sey diyemem

Sizin bu bahsettiginiz rakamlar herkes icin buyuk anlamlar icermiyor

Yatirim yaptiklari mecralarda gunluk milyon liraya varan diferanslar yasayan kisiler kalkip iphone u alayim almayim , amerikadan getirteyim ile neden ugrassin ?

Bu rakamlari yuksek goruyorsunuz fakat kime gore ?

Bir telefon bu kadar etmeli mi mevzusu ise ayri bir konu . Ama almaya gucu olan insan bunu fazla dusunmez

Düşünebilme gücü olsa alım gücü bir şey anlam ifade etmez zaten. Trilyoner olsam bile nerden geldigimi unutmayıp ' ne yapıyorum la ben mal mıyım ' diyip kendimi durdurabilirdim

Üst Alt