Yeni ultrAslan Mont Tasarımı


384033_10150435431969265_91956264264_8280453_70979588_n.jpg
Eğer taraftarlar bu montu beğenirse en kısa sürede satışa sunulacak.ANKET |Yeni uA-Mont Tasarımını Nasıl Buldunuz? Ankete Katılın ve Olumlu-Olumsuz Görüşlerinizi Belirtin, Fikirleriniz Bizim İçin Önemli...
 
Cevap: Yeni ultrAslan Mont TasarımıTribünde Herbirimizin uA olduğunu düşünürsek oldukça güzel.Ben yine de GS Store 'dan almalı, kulüp kazanmalı derim.
 
Cevap: Yeni ultrAslan Mont TasarımıBir takım taraftarı neden bölünür ve ürün çıkarıp satarak, kulübünün ürün satışlarını düşürür gerçekten hep merak etmişimdir. Eğer taraftar grubu olarak bölünüyorsan bile, çıkaracağın ürünü tasarlar ama satmazsın. O gruba mensup insanlarla beraber gider yaptırırsın ve herkes parasını orada verir. Bunu açıkca satmak bilmiyorum benim taraftarlık profilime ilginç geliyor.Not: ''Yiyosa maça sen git laxD, ordan konuşmak kolay qarda$xD'' fln tarzı gelecek cevaplara hazırlıklıyım korkmadım =)
 
Cevap: Yeni ultrAslan Mont TasarımıTaraftar grubunun kendi başına klübün gelirini azaltan işlere girmesi çok saçma
 
Cevap: Yeni ultrAslan Mont TasarımıBir takım taraftarı neden bölünür ve ürün çıkarıp satarak, kulübünün ürün satışlarını düşürür gerçekten hep merak etmişimdir. Eğer taraftar grubu olarak bölünüyorsan bile, çıkaracağın ürünü tasarlar ama satmazsın. O gruba mensup insanlarla beraber gider yaptırırsın ve herkes parasını orada verir. Bunu açıkca satmak bilmiyorum benim taraftarlık profilime ilginç geliyor.Not: ''Yiyosa maça sen git laxD, ordan konuşmak kolay qarda$xD'' fln tarzı gelecek cevaplara hazırlıklıyım korkmadım =)Haklısın geçekten mantıksız ancak kulüpte üretilen montlarda Telekom'undan Ülker'ine ondan Avea'sına sürüsüne bereket reklam olunca, insanın böyle ürünleri alası geliyor. He sade olan yok mu? Elbette var ama bu nasıl bir tasarımdır ya? E10347Â*KABAN - Erkek / Mont & Yelek - Gsstore.OrgKeşke kulüp daha sade şeyler çıkarırken özen gösterme alışkanlığını sadece tişörtte kullanmasa. Bak yine kitlendim GSStore'a. Neyse ya güzel mont olmuş.
 
Cevap: Yeni ultrAslan Mont TasarımıHaklısın geçekten mantıksız ancak kulüpte üretilen montlarda Telekom'undan Ülker'ine ondan Avea'sına sürüsüne bereket reklam olunca, insanın böyle ürünleri alası geliyor. He sade olan yok mu? Elbette var ama bu nasıl bir tasarımdır ya? E10347Â*KABAN - Erkek / Mont & Yelek - Gsstore.OrgKeşke kulüp daha sade şeyler çıkarırken özen gösterme alışkanlığını sadece tişörtte kullanmasa. Bak yine kitlendim GSStore'a. Neyse ya güzel mont olmuş.O ayrı bir konu zaten hocam. Onu da konuşalım. Gs Store'ler olarak çok kötü yönetiliyoruz maalesef.
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt