Yeni ultrAslan Mont Tasarımı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yeni ultrAslan Mont Tasarımı

Cevap: Yeni ultrAslan Mont Tasarımı

Bu mont satislari hakkinda aklima sadece bir aciklama geliyor; parayi pankartlar icin filan kullaniyorlar.

Store mağazalarımız çeşit çeşit biirbrinden güzel ürünlerle doluymuş gibi ultrAslana sallamak haksızlık olur. Mont gayet güzel olmuş bence.

UA tasarim yapacagina beste yapsin beste.. yakinda o montlari alacak taraftarida bulamiyacagiz.. ;) UA sacma islerle ugrasiyor.. gercek isini unuttu malesef..;)

Ulan taraftar isteyince güzel mont tasarlıyor koca kulüp gidip kıtıpyoz modeller çıkartıyor. Nasıl iştir anlamak mümkün değil. Geçtiğimiz yıllardaki forma olayları geldi aklıma. Forumda tasarlanan formaların 10 da 1 i değillerdi. Bende beğendim.

Ulan taraftar isteyince güzel mont tasarlıyor koca kulüp gidip kıtıpyoz modeller çıkartıyor. Nasıl iştir anlamak mümkün değil. Geçtiğimiz yıllardaki forma olayları geldi aklıma. Forumda tasarlanan formaların 10 da 1 i değillerdi. Bende beğendim.

Kıtıpyoz ne ki kardeş? :) O değilde haklısın. Yorumun üzerine söylenecek fazlada söz yok.

Beğendim ücreti makul olursa alırım. ultrAslan belki kulübün store gelirlerini düşürüyor olabilir ama koskoca kulüp adam akıllı bir mont üretemiyorsa kusura bakmasın ama para beklemesin benden.

Gerçekten çok güzel olmuş ama Ultraslan'la en ufak bir alakam bile olmadığı için alıp da giyesim gelmez.

Beste para kazandırmıyor kardeş:coffee:

UA bir ticarethane ise dediğinde haklısın. Ama ticarethane değilse amacı para kazanmak olmamalı. Ayrıca UA ın isim hakkıyla yapılan ürünlerden elde ettiği paraların vergileri falan ödeniyormu? Benim bildiğim UA bir taraftar derneğidir. Şayet böyle bir ürünler falan tasarlanıp halka sunulacaksa GS Store larla işbirliği yoluna gitsinler. UA ürünleri de Storelarda satılsın.

şu olayı Türkiye'deki hemen hemen tüm gruplar icraa ediyor, ticari lafına katılmıyorum, ortada bir emek var sonuçta, kaldı ki zorla dayatmıyorlar, klübün zarar göreceğini düşünenler almayabilir.Elbette doğru olan Storelarda satılmasıdır ama klübün taraftar ürünlerini üstelik reklamsız pazarlayacağını sanmam.

şu olayı Türkiye'deki hemen hemen tüm gruplar icraa ediyor, ticari lafına katılmıyorum, ortada bir emek var sonuçta, kaldı ki zorla dayatmıyorlar, klübün zarar göreceğini düşünenler almayabilir.Elbette doğru olan Storelarda satılmasıdır ama klübün taraftar ürünlerini üstelik reklamsız pazarlayacağını sanmam.

Talha Ticari lafına katılmıyorsun ama ortada bir ticaret var. Bu ticareti yapmanında birçok kuralı var. Dernek isen dernek yasaları var. Bilmiyorum belki UA nın ticari bir tarafıda vardır. Böyle bir durum var ise hiç bir lafım olamaz elbette. Ancak UA nın ilk vazisefi Galatasaray ımızın taraftarlarını bir araya getirmek ve takımımıza destek vermektir. UA nın varoluş sebebi Galatasaray ise doğru olan yol ve aynı zamanda etik olan yol klüp ile Grubun beraber ilerlemesidir. Tabiki Klüp bu beraberliğe yanaşmıyor ise buna da söyleyecek bir şeyim yok.

Ürünlere tek bir lafım yok ama o ürünü alan kişi UA için değil Galatasaray için alıyordur.

Bu tasarımlar bi şekilde GStore'a gönderilirse daha iyi olur bence. uA'nın bu tavrını doğru bulmuyorum.

Sağa sola caka atacak ergenler için birebir.Höyt biz uAyız asarız, keseriz, biçeriz,çizeriz.

Üst Alt