Yeni ultrAslan Mont Tasarımı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yeni ultrAslan Mont Tasarımı

Cevap: Yeni ultrAslan Mont Tasarımı

Ben Galatasaray'lıyım. Ultraslan gibi oluşumları sindiremiyorum. Galatasaray taraftarı olmak yetmiyor mu anlamıyorum. Tamam Dünya'nın her yerinde böyle oluşumlar var ama onlarınki yıllardır var. Bizimkiler daha yeni ve daha sindiremedim. Ben açıkçası UA yazan hiç bir şeyi giymem. Benim amblemim GS dir arkadaş.

Ben acikcasi cok begendim. Keske GS Storelarda da boyle guzel seyler gorebilseydik. O yuzden UltrAslani bu konuda tebrik ederim, fakat beste vs. vs. konusunda ayni goruste degilim. Birazda o yonde calissinlar.

Sen lalalalaylaylay saldır galaaaaaaaaaaatasaray ı hiç dinlemedin galiba!!!

Ben acikcasi cok begendim. Keske GS Storelarda da boyle guzel seyler gorebilseydik. O yuzden UltrAslani bu konuda tebrik ederim, fakat beste vs. vs. konusunda ayni goruste degilim. Birazda o yonde calissinlar.

ultrAslan'ın tasvip etmediğim yönlerinden biri bu işi kazanç kapısı olarak görmeleridir.Keşke ürün bazında değil de tezahürat,etkinlik ve buna benzer şeyler de daha aktif olarak faaliyet gösterseler.Bu arada ilk sayfada da belirtildiği üzere ultrAslan'dan ürün alacağıma Store'dan alır,kulübüme para kazandırırım.

la sanki zorla bıçak dayıyolar boğazınıza illa alcaksınız diye isteyen alır isteyen almaz neyin davası bu hadi geçtim hepsini klüp sanki mont satışı yapıyorda o eleştrilmiş :)

yağmurluk satıyolar bildiğimiz fiyatıda 80-100 den aşşağı olmuyor kalitesini renk tasarımını felan zaten geçtim adamlar o fiyatların yarısına 2 kat kaliteli günlük hayatta bile giyiceğiniz ürünler yapıyor maksat tribünde bi cümbüş olmasın renk birliği kırmızı olalım bi taraflarımız donmasın diye ona bile yaranamıyor

bu da geçen sene çıkan bi ürün ve bunun fiyatı sadece 50 liraydı

uamont-detay.jpg

ultrAslan'ın tasvip etmediğim yönlerinden biri bu işi kazanç kapısı olarak görmeleridir.Keşke ürün bazında değil de tezahürat,etkinlik ve buna benzer şeyler de daha aktif olarak faaliyet gösterseler.Bu arada ilk sayfada da belirtildiği üzere ultrAslan'dan ürün alacağıma Store'dan alır,kulübüme para kazandırırım.

o kazançla amigolar evlerini geçindiriyolar milyar dolar servete sahip oldular zaten :)

herkes sizin gibi parayı düşünse galatasaray tribünlerinin öbürlerinden farkı kalmazdı

bunlarda suyla yapıldı dimi

dunyanin-en-uzun-pankarti-arenada.jpg

gsfb-280x210.jpg

kareografi.jpg

gspsv3.jpg

vs vs .... daha onlarcası

o kazançla amigolar evlerini geçindiriyolar milyar dolar servete sahip oldular zaten :)

herkes sizin gibi parayı düşünse galatasaray tribünlerinin öbürlerinden farkı kalmazdı

bunlarda suyla yapıldı dimi

dunyanin-en-uzun-pankarti-arenada.jpg

gsfb-280x210.jpg

kareografi.jpg

gspsv3.jpg

vs vs .... daha onlarcası

Sağladıkları kazanç ile ilgili herhangi bir miktar telaffuz etmedim ben.Yükünü tuttular da demedim.Galatasaray adını para kazanmalarına karşıyım dedim.Taraftarlık sırf '' Kareografi gösterileriyle '' olunmaz.Adnan Polat döneminde ki ultrAslan'ı da çok iyi biliriz biz.Takım tarihinin en kötü dönemini yaşarken sırf bedava bilet kesilmesin diye çıkan çatlak sesleri adam dövererek bastırıyorlardı.Yineliyorum ultrAslan'a para kazandıracağıma Store'den alış veriş yapar kulübüme para kazandırırım.

Sağladıkları kazanç ile ilgili herhangi bir miktar telaffuz etmedim ben.Yükünü tuttular da demedim.Galatasaray adını para kazanmalarına karşıyım dedim.Taraftarlık sırf '' Kareografi gösterileriyle '' olunmaz.Adnan Polat döneminde ki ultrAslan'ı da çok iyi biliriz biz.Takım tarihinin en kötü dönemini yaşarken sırf bedava bilet kesilmesin diye çıkan çatlak sesleri adam dövererek bastırıyorlardı.Yineliyorum ultrAslan'a para kazandıracağıma Store'den alış veriş yapar kulübüme para kazandırırım.

Kimse seni zorla urun alacaksin diye zorlamiyor ultrAslan'dan.

Istiyen ordan alir, istiyen storedan, istiyen iki yerdende alir.

Bosuna polemige girmene gerek yok.

Kimse seni zorla urun alacaksin diye zorlamiyor ultrAslan'dan.

Istiyen ordan alir, istiyen storedan, istiyen iki yerdende alir.

Bosuna polemige girmene gerek yok.

Polemiğe giren yok zaten.Yorumları başından beri okursan böyle olduğunu görürsün.Herkes kendi fikrini beyan ediyor burada.Benim çıkan ürünlerle ilgili fikrim ise bu yönde.

Polemiğe giren yok zaten.Yorumları başından beri okursan böyle olduğunu görürsün.Herkes kendi fikrini beyan ediyor burada.Benim çıkan ürünlerle ilgili fikrim ise bu yönde.

Fikrini beyan ettikden sonra baskalarinin fikrine karismak veya tekrardan onun fikrine saygisizlik edip kendi fikrini beyan etmek polemige girmekdir zaten.

Rahat olup ayik olucaksin.

Eyw.

Fikrini beyan ettikden sonra baskalarinin fikrine karismak veya tekrardan onun fikrine saygisizlik edip kendi fikrini beyan etmek polemige girmekdir zaten.

Rahat olup ayik olucaksin.

Eyw.

:) Arkadaş sen iletileri nerenle okuyorsun?..O başkası dediğin kişi benim iletime alıntı yaptı.Bu durum karşısında bana da söz hakkı düşer.Onun-bunun rahatlığını bırak,yaşının sahibi ol önce.

tamam klübe kazandır kimse demiyor ki sana kazandırma diye

ama klüp seni müşteri olarak bile görmüyor bildiğin kaz yolunucak tarafından hemde biri çıkıp izah etsin bakalım bana satılan yüzde bilmem kaç ürünün kalitesinin değerine eş fiyatını felan

forma zaten alıyoruz atkı zaten alıyoruz bi şekilde bunlara eyvallah peki ya diğer ürünler ???

ayrıca bu satışlardan bi kısmını engelsiz aslanlara bağış yapan bi topluluktan bahsediyoruz yani biraz düşünün

etkinlik demişsin tribün şov yapmadan pankart hazırlamadan sosyal tepki vermeden neden rahatsız oluyorsunuz onu da anlamıyorum ben e peki böyle bi katkı sağlamamak yerine dilensinler o zaman o paraları toplamak için?? yönetime felan çıksınlar hatta ??

tamam klübe kazandır kimse demiyor ki sana kazandırma diye

ama klüp seni müşteri olarak bile görmüyor bildiğin kaz yolunucak tarafından hemde biri çıkıp izah etsin bakalım bana satılan yüzde bilmem kaç ürünün kalitesinin değerine eş fiyatını felan

forma zaten alıyoruz atkı zaten alıyoruz bi şekilde bunlara eyvallah peki ya diğer ürünler ???

ayrıca bu satışlardan bi kısmını engelsiz aslanlara bağış yapan bi topluluktan bahsediyoruz yani biraz düşünün

etkinlik demişsin tribün şov yapmadan pankart hazırlamadan sosyal tepki vermeden neden rahatsız oluyorsunuz onu da anlamıyorum ben e peki böyle bi katkı sağlamamak yerine dilensinler o zaman o paraları toplamak için?? yönetime felan çıksınlar hatta ??

Hoşuna gidiyorsa sende ultrAslan'a kazandır kardeşim.Ben burada herhangi birini neden ultrAslan ürünlerini alıyorsun diye yargıladım mı?..Store'den ürün alıp,kulübüme direkt katkı yapmak benim daha çok içime siner.Bunun gereği olarak da yorumumu bu yönde yaptım.

Hoşuna gidiyorsa sende ultrAslan'a kazandır kardeşim.Ben burada herhangi birini neden ultrAslan ürünlerini alıyorsunuz diye yargıladım mı?..Store'den ürün alıp,kulübüme direkt katkı yapmak benim daha çok içime siner.Bunun gereği olarak da yorumumu bu yönde yaptım.

tamam teşekkürler renk daş bişi demedim :)

Üst Alt