YETER! | Siirt ve Hakkari'de 7 şehit - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

YETER! | Siirt ve Hakkari'de 7 şehit

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: YETER! | Siirt ve Hakkari'de 6 şehit

bu olanları sadece bu hükemete yıkman ve hatta bu hükümete oy verenlere yazıklar olsun demen çok yanlış unutmaki pkk denen adi köpekler 60 70 yıldır bü ülkenin sorunu şimdiye kadar bişey yapılmamış sadece TSK olarak bişey yaplımaya çalışılmış ve başarılı olunamamış bu adamlar iyi ve a kötü bişeyler yapmaya çalışıyorlar işte

MAALESEF YAPTIKLARI ŞEY ÇOK KÖTÜ.

ARTIK ADAMLAR DİYOR Kİ BELLİ BİR NOKTAYA GELDİ MASAYA OTURMAYA HAK KAZANDIK.

SEN 30 BİN ŞEHİT VEREN BİR ÜLKE OLARAK TERÖRİSTİ MUHATTAB ALIYORSUN.

TSK askeri alanda yapabileceğini zaten yapıyor o insancıkların leş sayısını döktürtmeyin bana burada.

TERÖRÜ yok etmenin en iyi yolu kontrgerilladır.

bu olanları sadece bu hükemete yıkman ve hatta bu hükümete oy verenlere yazıklar olsun demen çok yanlış unutmaki pkk denen adi köpekler 60 70 yıldır bü ülkenin sorunu şimdiye kadar bişey yapılmamış sadece TSK olarak bişey yaplımaya çalışılmış ve başarılı olunamamış bu adamlar iyi ve a kötü bişeyler yapmaya çalışıyorlar işte

60 yıl mı pardon? 2002 de sıfır terörle devraldı bu hükümet yapma lütfen.

Benim yazımda teröristle masaya oturmak geçmiyor onlar teslim olsun ondan sonra kürdün lazın çerkezin rahatça yaşayacağı demokratik ortamı sağlayalım bazı şeyleride gözardı edemeyiz.

Kimse kimseyi göz ardı etmiyor mesela devlet lazları göz ardı etmiyor bu adamlarında dili var illa biz dilmizi konuşacağız diye tepinmiyor.

Ben lazlardan birgün laz dili ve edebiyatı bölümü kurulsun diye talep duymadım.

Ben lazlardan bir kere bölünme lafı duymadım.

e kardeşim lazlarında dili var yaşadıkları bölge var ama şerefsizlik akıllarına gelmiyor.

Cevap: YETER! | Siirt ve Hakkari'de 7 şehit

İbrahim terör yaklaşık 10 yıl önce bitme noktasına geldi o senelerde izlenen yol doğru yoldu aynen devam edilecekti.

KONTRGERİLLA tek çözüm sert ama tek.

Terörün hiçbir zaman bittiği falan yoktu.

Bilakis devlet kendi elleriyle ateşi sönen sobaya odun attı.

Beğenseniz de beğenmeseniz de bir kimlik gerçeği var bu ülkede.Siz kimliğini açıkça söyleyen insanları işkencelerle, korku politikalarıyla yıldırmaya çalışırsanız, belki bir nesli yıldırırsınız.

Arkadan gelen oğulları, torunları yıldıramazsınız.

PKK, ne bir IRA'dır, ne bir ETA'dır.

Mahalli bir hareket olarak başlayıp devletin kendi elleriyle büyüttüğü bir semboldür.Ne eksiği ne fazlası.

Hala öldürmekle bir yere gelinebileceğini düşünmek bana saçma, saçmadan öte iğrenç geliyor.

Eruh'tan beri karşılıklı olarak insanlar ölmüş, hala bir çözüm yok ortada daha ne öldürmesi !

yıllardır kuzu sürüsüyle uğraşılıyor, uğraş uğraş bitmez bunlarla, arkalarındaki çobanları hedef alsana?

ama nedense alınmıyor, alınamıyor. birilerinden çekiniliyor, yok açılımmış şuymuş buymuş bunlarla olacak şey değil bunlar.

açılım demek PKK'yı tanımak, onlarla masaya oturmak demek. bu adamların istediği belli, toprak istiyorlar, toprak.

toprak almak için yıllardır kurşun sıkıyorlar askerimize, uzlaşman mümkün görünüyor mu?

ee o zaman daha ne oturuyorsun bu köpeklerle aynı masaya ne istedikleri belli değil mi işte?

haa, bazı şeyleri gözden çıkardılarsa bilemem tabii ki... :mad:

PKK denen illeti söküp atmak için artık ciğerlerden,öncelikle usaklıktan baska hiç bir seyi doğru yapamayan hükümet ve yalaklarının değismesi lazım,kamera önünde ''van minit!!!'' demekle olmuyor Tayyip Bey,bu ülke bu sekilde bu ülkeyi sömürenlerden çok çekti,ama hala akıllanmadıysa da kendisine kazık attığında,ciğerini yaktığında,ocağını söndürdüğünde atmasını bilir o altın köskten senin gibileri.Açılım,maçılım ile uğrasılacağına bari ateskes ilan ette memnun et,Kürdistan diye sınır çizenleri,Ermenistan'a Doğu Anadoluyu verenleri madem.Çünkü dünya üzerinde verilen hiç bir imtiyaz,karsılıksız kalmaz,Eğer sen bunu hala 7 yüzyıl boyunca dünyaya hükmederken bir anda nasıl dünyaya maskara olan atalarımızı görüp hala yapıyorsan kusura bakma ''Van Münit'te'' ükeyi bölmekten Adnan Menderes'ten beter ederler seni de.Ayrıca PKK eğer o ayak pençe durduğu Avrupa ve her daim saygı durusunda usaklık ettiği Amerika tarafından yıllardır destek görmese 25 yılı bırak 1 yıl bize direnemezler.Ah nerdesin atam 1 yüzyıl önce yasamıssın ama 1 değil 1000 yüzyıl daha bu zihniyette yöneticilerle bir yere varamayız biz.

bence teröristle masaya oturulduğu felan yok hocam bu açılım konusu bilmiyorum karışık bi konu ben doğudaki kürt ama Türkiyeli kürt vatandaşlar için yapıldığını umuyorum en azından onların pkk ya olan sempatizanlıklarını yok etmek veya onların dağa gidiş yolunu kesmek için yapıldığını umuyorum ha iyimi yapılıyor kötümü onu zaman göstercek

Ama şu bir gerçekki TSK da ne yaparsa yapsın bu pkk yı bitirmenin tek yolu Uluslararası konseryumdan geçer önce çok güçlü bir ülke olcaksın Uluslararası konjektürde sözünü geçirceksin sonra bu terörü destekleyen ülkelerin etkinliğini azaltcaksın zaten şunu herkez çok iyi biliyor ki pkk yı bizim başımızıa musallat eden Türkiyenin bölünmesini istiyen Uluslararası güçlerdir

Halen açılımdan söz ediyorlar..yazıklar olsun..olan şehit ailelerine oluyor.

ne yapacaklar o zaman.. Bu konunun siyasetle ne alakası var.. Herkesin canı yanıyor en çokta şehit analarının.. Bunu siyasete bulaştırmaya ne gerek var..

40 yıldır şehit veriyoruz.. Sadece şimdi değil.. Önceki hukumetler hep KAÇILIM yapıp butun yuku TSK ya yüklemişler.. Şimdikilerde Açılım yapıyor.. Ellerini taşın altına sokmaya çalışıyorlar.. Bu acılım doğru-yanlı zamanlı zamansız orası tartışılır.

Beğenseniz de beğenmeseniz de bir kimlik gerçeği var bu ülkede.Siz kimliğini açıkça söyleyen insanları işkencelerle, korku politikalarıyla yıldırmaya çalışırsanız, belki bir nesli yıldırırsınız.

Lazların kimliği yok mu? yada çerkezlerin.

Bir şeyh said gibi onun bunun evladı niye bu adamlardan çıkmamış veya apo gibi bir şerefsiz.

O kadar etnik grup var kaşınan yer aynı yer teröristle çözüm tüm dünyada aynıdır kardeşim kökünü kazıyacaksın.

MAALESEF YAPTIKLARI ŞEY ÇOK KÖTÜ.

ARTIK ADAMLAR DİYOR Kİ BELLİ BİR NOKTAYA GELDİ MASAYA OTURMAYA HAK KAZANDIK.

SEN 30 BİN ŞEHİT VEREN BİR ÜLKE OLARAK TERÖRİSTİ MUHATTAB ALIYORSUN.

TSK askeri alanda yapabileceğini zaten yapıyor o insancıkların leş sayısını döktürtmeyin bana burada.

TERÖRÜ yok etmenin en iyi yolu kontrgerilladır.

Önce bir dağa çık arkadaşım.Bakalım komutanının amacı şehitlerimizin kanını yerde bırakmamak mı yoksa görevini bitirip dönüp kurtulmak mı olacak?

Ya da sanada diyeceklermi terörist görürseniz görmemezlikten gelin emrediyorum,kan çıkmasın diye.

Ortada teröristi muhattap alanda yok.Basının şişirmeleriyle çıkılmamalı.

30 yıldır bu böyle devam ediyor.Şehit veriyoruz ve ağlıyoruz.Tsk konusundada özeleştiri yapmak lazım.Hadi size göre bu hükümet yanlış yapıyor.Olabilir,ben bu hükümeti savunmuyorum umrumda bile değil.30 bin şehit 7 yılda verilmedi.Olayları her açıdan değerlendirmeli.

Aslada siyaete girmek istemiyorum.Ama ben diyorum ki hep bunların sebebi pkknın var olduğundan beri bugüne kadar gelen hükümetlerimiz değil .

Arkadaşım bu devletin savunulacak bir tarafı yok artık! yaptıkları herşey yanlış! daha geçenlerde vatan toprağını satıyorlardı mayın temizletme bahanesiyle! şimdide kürt açılımı adı altında resmen pkk ile işbirliği ve ülkenin bölünmesine izin vermek! bu hükümete oy verenler artık at gözlüklerini çıkarsınlar! başbakan muhalefetin o kadar uyarılarına rağmen hep burnunun dikine gidiyor oysaki baykalda bahçelide erdoğandan çok çok tecrübeli ve bilinçli...

12. Kişileri rahatsız edici içerikte, dini veya siyasi öğe içeren mesajlar atan üyelerimize 3 hafta Mesaj Yazamama Cezası (MYC) verilecektir.

13. Irkçılık yapan, ırkçılığı destekleyen üyelerimiz forumumuzdan ihraç edilecektir.

22. Türkiye Cumhuriyeti'nde mevcut yasa düzeninde belirtilen kuralları ihlal eden üyelerimize 3 ay Mesaj Yazamama Cezası (MYC) verilecektir.

25. Cumhurbaşkanlığı, Başbakanlık, T.B.M.M. ve T.S.K. başta olmak üzere devlete, devletin organlarına ve devlet adamlarına yönelik ağır hakaret içerikli mesajlar yazan üyelerimiz (Vali, Emniyet mensupları vb.) ihraç edilecektir.

26. Türkiye Cumhuriyeti Devletinin Milli çıkarlarına aykırı, ülkenin bölünmez bütünlüğüne karşı mesajlar yazan konular açan üyelerimiz ihraç edilecektir.
Yorumlarınızı bu kurallara göre yapın. Aksi takdirde konu kilitlenip cezai işlem uygulanacaktır.

60 yıl mı pardon? 2002 de sıfır terörle devraldı bu hükümet yapma lütfen.

0 terör mü?Sen nerde yaşıyorsun acaba?Aynı ülkeden, aynı hükümetten bahsettiğimizi hiç sanmıyorum ya da sen hiç bir şey bilmiyorsun arkadaş.Bu adamlar gelmeden önc ülke günde kaç şehit veriyordu, şimdi neler oluyor bir araştır istersen.

yıllardır kuzu sürüsüyle uğraşılıyor, uğraş uğraş bitmez bunlarla, arkalarındaki çobanları hedef alsana?

ama nedense alınmıyor, alınamıyor. birilerinden çekiniliyor, yok açılımmış şuymuş buymuş bunlarla olacak şey değil bunlar.

açılım demek PKK'yı tanımak, onlarla masaya oturmak demek. bu adamların istediği belli, toprak istiyorlar, toprak.

toprak almak için yıllardır kurşun sıkıyorlar askerimize, uzlaşman mümkün görünüyor mu?

ee o zaman daha ne oturuyorsun bu köpeklerle aynı masaya ne istedikleri belli değil mi işte?

haa, bazı şeyleri gözden çıkardılarsa bilemem tabii ki... :mad:

hocam bu ülkede herşey olur ama bölünmek kelimesine gelince orda biraz durup düşünmek lazım bu ülkeyi bölmek okadar kolaymıı ozaman taş üstünde bi toz kalmaz dünyadaki herkez yatağına rahat giremez burda milliyetçilik yapmıyorum bu gerçekten böyle Türkiyeyi bölmek okadar kolay değil

Arkadaşım bu devletin savunulacak bir tarafı yok artık! yaptıkları herşey yanlış! daha geçenlerde vatan toprağını satıyorlardı mayın temizletme bahanesiyle! şimdide kürt açılımı adı altında resmen pkk ile işbirliği ve ülkenin bölünmesine izin vermek! bu hükümete oy verenler artık at gözlüklerini çıkarsınlar! başbakan muhalefetin o kadar uyarılarına rağmen hep burnunun dikine gidiyor oysaki baykalda bahçelide erdoğandan çok çok tecrübeli ve bilinçli...

Şu yaptığın resmen iftiradır.Vallahi yazık, burda 7 askerimiz şehit düşmüş siz ne söylüyorsunuz?Ayıptır, günahtır.

Önce bir dağa çık arkadaşım.Bakalım komutanının amacı şehitlerimizin kanını yerde bırakmamak mı yoksa görevini bitirip dönüp kurtulmak mı olacak?

Ya da sanada diyeceklermi terörist görürseniz görmemezlikten gelin emrediyorum,kan çıkmasın diye.

Ortada teröristi muhattap alanda yok.Basının şişirmeleriyle çıkılmamalı.

30 yıldır bu böyle devam ediyor.Şehit veriyoruz ve ağlıyoruz.Tsk konusundada özeleştiri yapmak lazım.Hadi size göre bu hükümet yanlış yapıyor.Olabilir,ben bu hükümeti savunmuyorum umrumda bile değil.30 bin şehit 7 yılda verilmedi.Olayları her açıdan değerlendirmeli.

Aslada siyaete girmek istemiyorum.Ama ben diyorum ki hep bunların sebebi pkknın var olduğundan beri bugüne kadar gelen hükümetlerimiz değil .

Samimi söylüyorum askeri alanda tanıdığımız çok eğer adam gibi komutan varsa başında dağda hareket eden ne ise vurursun.

Askerlikte taktiktir bilmeyenler bilmez eğer sayı olarak 20 kişilik bir gurupsanız 3 terörist görürseniz ateş etmezsiniz çünkü 20 kişi bir arada daha fazla zayiyat verebilirseniz.

ama bordo bereli iseniz terörist tekte olsa gider alır leşini ağaca asar üstüne bıçak ile not bile yazarsınız.

Araplara gelince KABADAYI, Türklere gelince sakin sagduyulu..Yok ya?

1. Cuval olayi: Amerika´ya nota verecekmisiniz? Cevap: Ne notasi, müzik notasi mi?

2. Sayin Abdullah Öcalan

3. Sehitlere KELLE

4. Sehitler acilimi engelleyemez..Ulan suclu sehitler mi simdi?

Sen Basbakansin..Bu ülkeyi korumakla görevlisin..Bu millete güven ve güc asilamalisin...

Sen ne yapiyorsun? Tüm ülkeyi özellestiriyorsun ( suyumuzu bile ), acilim acilim diye bu vatan ugrunda canini feda eden 35000 sehidin kemiklerini sizlatiyorsun.

Adam gibi emir gelse bilir Asker ne yapacagini..Emir gelmiyor emir...Kurbanlik koyun gibi bekliyor askerimiz..Humeyni gibi tüm sistemi yerle bir etti, kendi adamlarini heryere yerlestirdi ( Askeriye´ye bile )...SEHITLER ACILIMI ENGELLEYEMEZ HA? Yaziklar olsun ne diyeyim? Cok sey derim de Basbakana hakaret diye burdan da atiliriz...

Anca batacagiz, yerle bir olacagiz ki bu ülkenin insani uyansin...Birakin ya...Ben her hafta saygi durusunu izlemek istemiyorum...Hareket görmek istiyorum hareket. Bizden 1 gidiyorsa onlardan 50 gidecek.Gidecekkkk.:mad:

Sen adam gibi hareketi baslat, bak kactane götürüyoruz o serefsizlerden...

Yok mu bu h...lere dur diyecek bir babayigit? Yok mu?

muhalefet çok biliyordu da kendileri bitirselerdi pkk yı bahçelide hükemet olmadı mı zamanında bebek katili apo onun zamanında yakalanmadı mı onu idamdan kurtaranda hani çok milliyetçi vatansever devlet bahçeli değilmiydi yapmayın Allah aşkına burda vatan evladı ölüyor siz hala siyaset peşindesiniz

Arkadaşlar siyasete fazla bulaşmayalım anlıyorum sinirinizi sadece bu ne oldukları belli olmayan şerefsizin çocuklarına kinimizi kusalım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt