YETER! | Siirt ve Hakkari'de 7 şehit - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

YETER! | Siirt ve Hakkari'de 7 şehit

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: YETER! | Siirt ve Hakkari'de 6 şehit

0 terör mü?Sen nerde yaşıyorsun acaba?Aynı ülkeden, aynı hükümetten bahsettiğimizi hiç sanmıyorum ya da sen hiç bir şey bilmiyorsun arkadaş.Bu adamlar gelmeden önc ülke günde kaç şehit veriyordu, şimdi neler oluyor bir araştır istersen.

Şakamısınız siz 2002 yılında akepe iktidara gelmeden önce 0 terördü sen araştır istersen..

Arkadaşım bu devletin savunulacak bir tarafı yok artık! yaptıkları herşey yanlış! daha geçenlerde vatan toprağını satıyorlardı mayın temizletme bahanesiyle! şimdide kürt açılımı adı altında resmen pkk ile işbirliği ve ülkenin bölünmesine izin vermek! bu hükümete oy verenler artık at gözlüklerini çıkarsınlar! başbakan muhalefetin o kadar uyarılarına rağmen hep burnunun dikine gidiyor oysaki baykalda bahçelide erdoğandan çok çok tecrübeli ve bilinçli...

Arkadaşım,birincisi toprak satılma filan yok ortada. o ihaleye 13 bilmemne ülkenin serbest şirketi katıldı.Örneğin İngilizler alsaydı ihaleyi,o topraklara ingiliz falan yerleştirmeyeceklerdi.Biz o alandan geçerken pasaport falan göstermeyecektik.

İkincisi Baykal bahçelinin umrunda olsaydı çok,tayyip erdoğanla görüşürlerdi,ya gel bakalım şöyle ne yapıyoruz bu açılım nedir..Aaa olurmu meydanlarda bağıra bağıra devletin gizli tutması gereken her b.ku yansıttılar.Öcalanı astırmayanda akparti değil bahçelinin koalisyon hükümetidir ;)

Üçüncüsü,bana şu hükümeti savundurtmayın!

Dördüncüsü;Ne olursa olsun halkın milli iradesini yansıtan bu partiye en azından Galatasaray platformunda at gözlüklü diyemezsin arkadaşım.

Önce bir dağa çık arkadaşım.Bakalım komutanının amacı şehitlerimizin kanını yerde bırakmamak mı yoksa görevini bitirip dönüp kurtulmak mı olacak?

Ya da sanada diyeceklermi terörist görürseniz görmemezlikten gelin emrediyorum,kan çıkmasın diye.

doğru, ama dağa el bebek gül bebek büyümüş, eğitimsiz, toy daha 20 yaşındakileri gönderirsen olacağı da bu.

bizim bir tanıdık vardı böyle, el bebek gül bebek büyümüş, silah tutmasını bilmeyen birisiydi.

dağa çıkarıyorlamış adamı terörist arasın, bulsun diye. şimdi ne yapmasını beklersin ki sen bu adamın?

"aramıyorduk, bulmak istemiyorduk ki, saklanıyorduk.", "bulsam ne yapacağım, ben tetiği çekene kadar o beni öldürecek." diyordu.

ama bunu TSK'e, tüm askerlere, komutanlara mal edemezsin. 20 yaşında, toy, eğitimsiz askerleri göndereceğine özel timini, komandolarını görevlendirsene?

onlar da görev alıyordur mutlaka, almıyor demiyorum demiyorum ama henüz 20 yaşında, sıcak yuvasından askere henüz yeni gelmiş, sudan çıkmış balığa dönmüş birisini dağa çıkrırsan birşey yapmasını bekleyemezsin.

Cevap: YETER! | Siirt ve Hakkari'de 7 şehit

Gün gelecek bu ülkede insanların sabırları taşacak midye,simit,korsan cd tezgahları dağıtılacak işportacılar linç edilecek öyle bir noktaya gidiyoruz gerilim artıyor açılımda kreması üstüne.

İÇ GÜVENLİK HAREKATI DEĞERLENDİRMESİ

- Terörist eylemlerde hayatını kaybeden Şehit sayılarımız

1999 yılı => 203 Şehit

2000 yılı => 22 Şehit

2001 yılı => 19 Şehit

2002 Yılı => 6 Şehit

2003 Yılı => 22 Şehit

2004 Yılı => 73 Şehit

2005 Yılı => 92 Şehit

2006 Yılı => 121 Şehit

2007 Yılı => 126 Şehit

2008 Yılı => 134 Şehit buyrun bakın bana günde kaç şehit veriliyordu diyen arkadaş...

Ic savas diyorum..Kimin plani acaba diyorum..Bu plani ici sizlamadan uygulayan basimizdakiler diyorum.70´leri, 80´leri hatirlayin diyorum..UYANIN ARTIK UYANIN

Siirt'in Eruh ilçesinde çok terörist var.Babam son anda beni çağırmasa mayınlara basacaktım.Vatan sağolsun.

https://www.aktifhaber.com/news_detail.php?id=229471

Bu sadece bir örnek..

Ses kayıtlarını bi okuyun..

çok sağlam kaynak gerçekten.

Ne adamsınız ya polis bir çocuğa vurduğunda sevgi pıtırcıkları olursunuz ama 7 asker şehit gargara yaparsınız.

ordu o kadar şehiti veren arkadaş meclis değil

2 ay sonra askere gideceğim bu saldırılardan sonra daha bir hevesle istekle ve motive olmuş gideceğim.

Sen bi araştır istersen.Yada en kolay ve sağlam kaynak olarak doğuda askerlik yapmış olma ihtimali olan babana yahut amcanlara vs sor.

1999 yılı => 203 Şehit

2000 yılı => 22 Şehit

2001 yılı => 19 Şehit

2002 Yılı => 6 Şehit

2003 Yılı => 22 Şehit

2004 Yılı => 73 Şehit

2005 Yılı => 92 Şehit

2006 Yılı => 121 Şehit

2007 Yılı => 126 Şehit

2008 Yılı => 134 Şehit buyrun bakın bana günde kaç şehit veriliyordu diyen arkadaş...

Askere saldırmak mı fesupanallah..

Ben sadece ihmallerde söz konusu diyorum.Her şehitlerin suçlusu tsk değilse hükümetLERde değildir.

Herneyse şu aralar birlik olmalıyız;

Vatan sağolsun..

ahmet ve mehmet altan kardeşlerin frekansından bakıp terör değerlendirmesi yapmak birazda orduya giydirmeyi gerektirir tabii.

1999 yılı => 203 Şehit

2000 yılı => 22 Şehit

2001 yılı => 19 Şehit

2002 Yılı => 6 Şehit

2003 Yılı => 22 Şehit

2004 Yılı => 73 Şehit

2005 Yılı => 92 Şehit

2006 Yılı => 121 Şehit

2007 Yılı => 126 Şehit

Terör sıfırmıymış?Gitmiş terörist başını yakalamış ona rağmen terörü bitirememiş insanlar değilde bu hükümetin suçlu olması ilginç.Sen bir türlü öldürücü dareyi yapamazsan tabi terör bitmez.Adamların bir kaç yıl içinde toparlanması gayet normal.Son yıllardaki şehit sayısındaki artışın en önemli sebebi ise bellidir.Siyasi iktidarı çökertmeye çalışan insanlardan hsap sorulması gerekirken, kimlerde suçu arıyor millet.

1999 yılı => 203 Şehit

2000 yılı => 22 Şehit

2001 yılı => 19 Şehit

2002 Yılı => 6 Şehit

2003 Yılı => 22 Şehit

2004 Yılı => 73 Şehit

2005 Yılı => 92 Şehit

2006 Yılı => 121 Şehit

2007 Yılı => 126 Şehit

1999 yılında iktidardada Akepe hükümeti vardı :eek:

Ayrıca terör bu ülkede yalnızca 10 yıldır yok ;)

Siirt ve Hakkari'de 6 şehit

Siirt ve Hakkari'de terör örgütü PKK üyeleri ile girilen çatışmalarda 6 asker şehit oldu. Başbakan Tayyip Erdoğan yaptığı açıklamada "Saldırı demokratik açılım sürecini engelleyemez" dedi. Operasyonlar devam ediyor.

https://www.cumhuriyet.com.tr/?im=yhs&hn=80660

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt