Yobo Fenerbahçe'de! - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yobo Fenerbahçe'de!

Cevap: Yobo Fenerbahçe'de!

Bu yobo ilk yarıyı zor çıkartır.Devre arasında Afrika'ya safariye gider.Malum arkadaş olağanüstü hızlı,kuvvetli ve çevik olduğundan Afrika'nın balta girmemiş ormanlarında Emre Belözoğlu ile ırkçılık oynarlar.

Bu yobo ilk yarıyı zor çıkartır.Devre arasında Afrika'ya safariye gider.Malum arkadaş olağanüstü hızlı,kuvvetli ve çevik olduğundan Afrika'nın balta girmemiş ormanlarında Emre Belözoğlu ile ırkçılık oynarlar.

Yazarken 2 defa düşün yada sen 4-5 defa düşün.Emre ırkçılık yapmadı hiç bir zaman.Suçsuz olduğuda kanıtlandı.Üstelik Emre'nin Yobo'ya ırkçılık yaptığını iddaa edenleri hiç anlamıyorum adam yok diyor siz sallıyorsunuz.

Yobo ile Lugano'nun beraber oynamasından dolayı çekincem bir noktada var.Yobo'da çok iyi ileri çıkınca kafa vurur.Lugano'da var ve Alex var o topları açabilen.

Oradaki "Hangi Takımlısınız?" sorusuna "Galatasaray" yazmaya gerek yoktu. Onaylardık üyeliği yine. Tahrik etmeden, tahriklere kapılmadan forumda rahatça barınabilirsiniz;)

üye olmadan önce zaten gezindim.Tahrik etmem ama rengimide belli etmemde sakınca yoktur umarım.Oraya galatasaray yazmama gelınce aynen dediğin gibi.kabul olmaması.bir çok taraftar forumuna üyeliğim var.Maksat takip etmek.buraya provoke amaçlı gelmedim yani

üye olmadan önce zaten gezindim.Tahrik etmem ama rengimide belli etmemde sakınca yoktur umarım.Oraya galatasaray yazmama gelınce aynen dediğin gibi.kabul olmaması.bir çok taraftar forumuna üyeliğim var.Maksat takip etmek.buraya provoke amaçlı gelmedim yani

Burada farklı renklere saygılıyız. Bizim açımızdan bir sorun yok. Yorumlarını efendice yapan Fenerbahçeli, çok değerli üyelerimiz var. Üyelerle bazen atışmalar olacaktır, cevap vermeyip raporlayın onları. Saygı çerçevesinde, seviyeli paylaşımlar yapalım.

Burada farklı renklere saygılıyız. Bizim açımızdan bir sorun yok. Yorumlarını efendice yapan Fenerbahçeli, çok değerli üyelerimiz var. Üyelerle bazen atışmalar olacaktır, cevap vermeyip raporlayın onları. Saygı çerçevesinde, seviyeli paylaşımlar yapalım.

inşallah.saygı çercevesınde mualif ınsanların tartışması her zaman daha zevklıdır.

Üst Alt