Yobo Fenerbahçe'de! - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yobo Fenerbahçe'de!

Cevap: Yobo Fenerbahçe'de!

Herkese merhabalar, bende bir fenerbahçeli olarak bu transfere sevindim.hayırlısı olsun.G.sarayda iki iyi transfer yaptı, hatta annan'da geliyormuş galiba.Bu sene daha zevkli bir lig olur umarım.Fenerbahçe-Galatasaray derbisini sabırsızlıkla bekliyorum 9. haftada.

Fener zenci sever atasözünü zamanında çokça uyguladılar. Baktılar bu zencilerde bir iş var bıraktılar brezilyalı toplamayı.

Dia, niang ve yobo. Fantezi yapacaklar herhalde :D

Morhobolor Bon "Yobo"

Fonorbohco'do oynomoktan boyok motlolok doyoyorom.

hahahahahaha:D (orkun akyıldız kopardın beni:D)

Öyle abartılacak bi adam değil sadece 'Bilica'dan oyuncu için hayırlı olsun güzel güzel yesin paralarını ama fb'ye hayırsız olsun:D

Öyle abartılacak bi adam değil sadece 'Bilica'dan oyuncu için hayırlı olsun güzel güzel yesin paralarını ama fb'ye hayırsız olsun:D

Premier Lig izlemedin sanırım dostum.Sakatlıktan çıkı 5 maç oynadı oradan Milli takıma geçti.Eski formuna kavuşursa ne demek istediğimi anlarsın.Premier Lig de Theo Walcott ve Lennon'u durduran ender oyunculardan birisidir.

Premier Lig izlemedin sanırım dostum.Sakatlıktan çıkı 5 maç oynadı oradan Milli takıma geçti.Eski formuna kavuşursa ne demek istediğimi anlarsın.Premier Lig de Theo Walcott ve Lennon'u durduran ender oyunculardan birisidir.

Lugano-Yobo ikilisi kötü oldu fazla hata yapmazlar anca uzaktan atarsak atariz.Yönetim gitti gereksiz olarak misimovici aldı. ön liberoda yine bos kaldı

Transfer döneminde nokta atısı yapan tek takım fenerbahce ama geç kaldılar suanda tek aksayan noktaları oda kötü degil ama daha iyi olabilir diye baktıgımdan defansif ortasaha posizyonundaki baroninin yeri alternatifli ve kaliteli kadroları var kagıt üstünde bakalım sahada neler olacak

dünya kupası maçlarını izlerken yoboyu gördüğümde neillin yanına biçilmiş kaftan diyordum ama nerdeeee!!!

abartılacak bir futbolcu diyenlere gülüyorum.keşke bize gelse idi.neill ile muhteşem ikili olurlardı.fb çok büyük bir eksiğini giderdi bu transferle.

Üst Alt