Yobo Fenerbahçe'de! - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yobo Fenerbahçe'de!

Cevap: Yobo Fenerbahçe'de!

Lugano-Yobo ikilisi kötü oldu fazla hata yapmazlar anca uzaktan atarsak atariz.Yönetim gitti gereksiz olarak misimovici aldı. ön liberoda yine bos kaldı

aynen senin gibi düşünüyorum.gereksiz bir transferdi misimovic.keşke annan yada emana gelseydi.forvete de barosa bir alternatif almalıydık.batdal 2 ay yok çünkü.

iyi futbolcu sayılır en azından bılıcadan ıyı ama fenerde takım havası yok. aykut kocaman faktörüde var bu sene pek bısey yapamazlar ıc saha maclarını alırlar fakat dıs saha maclarında surkelı puan kaybederler

Kesinlikle on numara transfer. Lugano ile Yobo Yanlarında Gökhan Gönül Savunmayı çok sağlam kılarlar. Artık tek rahat yer sol kanatları kalacak hadi bakalım...

bu adam newz bar ve mosquito'dan cikmazdi liverpoolda. sanmiyorum istanbul ortami kessin bu arkadasimizi.

biz İnsua'yı kiralık aldık sabaha kadar dalga geçtiler kendileri kiralık aldı.. Biz gece getirdik İnsua'yı sahuramı getirdiler diye dalga geçtiler kendileride gece getirdi bu angutlar harbiden angutlar ya :D her ne kadar transfer sezonu sıkıntılı geçsede Galatasaraylı olmakla gurur duyuyorum rakiplerimizin yorumlarına baktıkça

Premier Lig izlemedin sanırım dostum.Sakatlıktan çıkı 5 maç oynadı oradan Milli takıma geçti.Eski formuna kavuşursa ne demek istediğimi anlarsın.Premier Lig de Theo Walcott ve Lennon'u durduran ender oyunculardan birisidir.

Ben abartılacak bir futbolcu değil dedim kötü demedim,bence abartılacak oyuncu Terry,Pique vb. yok Yobon sana göre abartılacak bi ise senle konuşmamıza dahi gerek yok.Bu arada anguta niye gitmiyorsun;)

Ben abartılacak bir futbolcu değil dedim kötü demedim,bence abartılacak oyuncu Terry,Pique vb. yok Yobon sana göre abartılacak bi ise senle konuşmamıza dahi gerek yok.Bu arada anguta niye gitmiyorsun;)

Terbiyesizlik yapma nereye gideceğimi sana soracak değilim 18 yaş küçüksün benden..Yöneticiler gitmemi söylerse o zaman giderim.Adamın canını sıkma gece gece.

Geçen sene Everton'da 23 lig ve avrupa maçına çıkmış, Everton bu maçlarda 34 gol yemiş. Elbette bütün golleri Yobo'ya yıkamayız ama öyle fark yaratan bir adam değildir. Hızlıdır, güçlüdür ancak sakardır.

Yobo bir futbolcunun geçirebileceği en ağır sakatlıklardan birini geçirdi. Toplarlanırsa Lugano'yla iyi bir ikili oluşturabilirler fakat son oynadığı maçlar, o ihtimalin zayıf olduğunu gösteriyor.

Üst Alt