Yobo Fenerbahçe'de! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yobo Fenerbahçe'de!

Cevap: Yobo Fenerbahçe'de!

- Bu fenerbahçeye noldu ya .. cins cins brezilyali adamlar aliyorlardi .. yaptiklari transferlere bak ; stoch , niang şimdide yobo.. şaka gibi.. yobo müthiş stoperdir. Premier ligin en iyi stoperlerinden biridir acaip hizli bi adam.. inanilmaz derece üzüldüm ve şoktayım david moyes nasil bırakır bu adamı.

3. zenci geldi diye seviniyorlar.

Süper oyuncu diyip kendilerini avutuyorlar.

Bilica'dan iyi olduğu kesin ama.

Everton kolay kolay ilk 11 oynattığı adamı vermez. Neill demeyin o yedekti genelde. Yobo geçen yıl çok ağır bir sakatlık yaşamış aşil tendonundan ve yıllık ücreti çok yüksek. Bunları göze alarak Everton bu külfetten kurtulmak istedi sanırım ama Bayal gelse o daha beterdi sakatlık açısından. Sağlam mı değil mi bilemem göreceğiz.

- Bu fenerbahçeye noldu ya .. cins cins brezilyali adamlar aliyorlardi .. yaptiklari transferlere bak ; stoch , niang şimdide yobo.. şaka gibi.. yobo müthiş stoperdir. Premier ligin en iyi stoperlerinden biridir acaip hizli bi adam.. inanilmaz derece üzüldüm ve şoktayım david moyes nasil bırakır bu adamı.

Sizin eski yorumlarınızı inceledim. Takımınızı Galatasaray yazmışsınız ama tüm mesajlarınız neredeyse Fenerbahçe bölümüne ve sürekli onları övmüşsünüz ! Normal mi sizce ?

arkadaş bu nasıl iştir? Konuşmak yerine tartışmayın.

Yobo'nun faydalı olacağını sanmam. Ama bilica kazmasından daha derli topludur.

Ok lets go

Kendileri bile bilmiyor forumda öyle seviniyorlar birbirlerine soruyorlar ortak görüş şu '' ZENCİYSE İYİDİR '' :D

Oha adam 31 yaşında kiralamışlar :D opsiyonuda yok :D

antu'da bi eleman bunu yazmış :D :D

farkinda misiniz bilmiyorum ama West Ham gibi bir klubun elinden

oyuncu aldik...Tesekkurler Yonetim‚ tesekkurler Aykut Kocaman!

Antu´nun toplu gorusu alinmis da transfer yapilmis gibi

bir hissiyat da var icimde: guiza‚ deniz‚ ali‚

onder filan gitsin dedik‚ oldu. Uc zenci dedik o da oldu.

Keske ekstra bir seyler daha isteseymisik yahu.

Kendi adima Elziabeth Hurley´in kizini istiyorum mesela!!!

Hadi yonetim bastir bakalim...

ADAMLAR KENDİLERİNİ WEST HAM'LA BİR TUTUYOR VE YOBO WEST HAM'DANMI GELDİ BUNLARA ???

IHA_20080523_16115.jpg

Üst Alt