Yönetimden Şok Karar: Selçuk, Sneijder, Muslera ve Podolski Satılıyor! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yönetimden Şok Karar: Selçuk, Sneijder, Muslera ve Podolski Satılıyor!

Siz gercekten bunlari gonderip yerlerine Belcika, Fransa, Almanya, Brezilya, Kuzey Afrika dan genc topcular alip yeni bir proje ile yola cikilacagini mi sandiniz?

Sabri , Umut, Olcan, Tarik, hatta Hamit li kadrolari gorurken sakin sasmayin.
QFT

galatasaray tarihinde gelmis gecmis en kotu baskan palyanco dursun

tribunlerin umrunda degil tabi biletler belesh

bu kulübe 1 gram katkısı olmayan 10 tane çöpün muslera podolski sneijder maaşından fazla maaş aldığının farkında değil bu çapsızlar hala

Bu adamlar satılsa yerlerini genç ve kaliteli oyuncularla dolduracaklarını mı sanıyorsunuz? Transfer ettiği oyuncuyu oynatamayan yönetimden bahsediyoruz ne gençleştirme operasyonu :D

Selçuk satılabilir lakin onun dışında ismi geçen oyuncular satılırsa seneye 12.lik için sıkı bir mücadele veririz şüphesiz. Mevcut kadro ile girsek dahi yine 5. sıra mücadelesi verir ve 6. oluruz. Herkes kendini buna göre hazırlasın. Transfer nöbeti konusunda ömrünü tüketen arkadaşlar görüyorum çok üzülüyorum onlar adına.

Forum olarak eylem yaparak bir günlüğüne herkesi Dursun Özbek avatarı almaya davet ediyorum.

426038.jpg

Muslera dişinda doğru yapilanmayi yapiyorsa sat diyecem ama hangi zihniyetle olur bu iş. Evladi Selçuk'u tutup Öbürlerini gönderir Dursun. Yerlerinede çöpleri alir. Umut niye gitmedi hala. Hoca nerede. Neye göre bunu yapiyorsunuz derler adama bunu.

Dursun azizin ajanidir. GS'Lİ FİLan değildir.

Son düzenleme:
Lan o...**** bunların maaşı yüksek diye satacağıniza Tarık,sabri ,umut gibi topa bomba muamelesi yapan adamları satın.

GM 5 Plus d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Moderatör tarafında düzenlendi:
sneijderi satana satarızz podolski de aynı şekilde artık kemik kadroyu bozmak nedir selçuğu kme veriyosanız verin tek isteğimiz o zaten selçuk gitsin diğerleri kalsın

yine fm sevdalıları dolmuş forum. bıkmadınız şu fantezilerinizden, yapılanma için önce beyin lazım o da bizim yönetimde yok. elinizde kalmış bi kaç değerli oyuncunun kıymetini bilin yoksa sonra çok ağlarsınız.

@UğurYılmaz gel abim haber tam senlik. İçini dökersin :asd22:
Ağabey ben zaten gördüm de görmemizlikten geldim, görecek olsam uzun bir süre sizi göremeyeceğim bir posta imza atmış olmam gerekirdi öyle olmasını istemedim. Epey süzgeçten geçirerek tek cümlelik mantık çerçevesinde bir yorum yapacak olursam ki öyle olayım bence çirkinleşmenin lüzumu yok, yollasınlar bu adamları yönetime olduğu gibi takıma da akrabalarını alıp kendi aralarında gülüp eğlensinler ben de kendi adıma şube kapanmış gibi davranayım onlar rahat ben rahat herkes mutlu.

Üst Alt