Yönetimden Şok Karar: Selçuk, Sneijder, Muslera ve Podolski Satılıyor! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yönetimden Şok Karar: Selçuk, Sneijder, Muslera ve Podolski Satılıyor!

Dün söylenen maaşları 45 milyona çekeceğiz haberi doğru ise bu haber de doğrudur.Başka türlü 45 milyona çekilmez.Fakat bunlar sahiden işi bilmiyor.Yahu önce 2-3 tane genç alın,taraftara güven verin ve sonra da kimi satarsanız satın.

*** mali krize, tarığı jemi donku sabriyi elden çıkart, sonra gel mali kriz de eyvallah derim. Onun harici bu adamlara dokunurlarsa kan çıkar

Moderatör tarafında düzenlendi:
Aslında herkes gidebilir diyeceğim ama işin içinde böyle bir yönetim olunca eyvah eyvah diyorum. Peki bu berbat yönetimi kim seçti Galatasaray Lisesi. Ülkede kimse tuttuğu köşe başlarını bırakmak istemiyor. Galatasaray liselilerin de bu spor kulübünden kendi istekleriyle ellerini eteklerini ve güçlerini çekeceklerine inanmıyorum. Bu kulüp ne zaman iyice dibe vuracak işte o zaman bir devrim olacak. Galatasaray sadece bir zümrenin değil onu seven herkesin maddi manevi desteğini arkasına alarak büyüyecek.

Zaten yuk olanlar bu adamlar kesin satilmali. Gece biraz hesap yaptim bende bu sonuca vardim. Cunku sabri, umut,donk, hakan,semih,tarik,bilal,jose falan bu adamlarin maliyetinin toplami bir podolski ediyor.

Ayrica o 100 milyonun uzerindeki zararin nedeni bu oyuncular degil dursun denen kepce kulaklinin sucudur. Meloyu satip elindeki tek solbek ve kanati satarsan zarar edersin tabiki. Hayir madem bu kadar malsiniz gudin kendinizi yakin bilader. Biz bu zararin olacagini ta agustosta meloyu satarken sirittiginiz zaman dedik

Melonun satilmasi onemli bir hata oldu , kritik mevki idi ve yeri dolmadi

Selcuk vasat bir orta saha oyuncusu , olsa da olur olmasa da , onun yaptigini bilal tek ayagiyla yapar , ama 3,5 milyon euro dan 3-4 sene daha sozlesmesi var , birak satilmayi bedava bile gonderebilsen (ki gitmez) kardir

podolski ile ilgili dusuncem biraz degisti, cok duragan ve oyunda kayip bir oyuncu olsa da melodan bosalan hirs acigini kapatiyor ve sut ozelligi olan oyuncularimizdan

muslera asla katiyen mumkun degil satilmamali , asla gelecegine inanmadigim ucuk bir teklif olursa belki ama o da min 15 milyon euro seviyelerinde olmali , ki tr den bir oyuncuya bu rakamlar cok zor

sneijder ise kesin kez mutlaka satilmali zira sozlesmesinin son senesinde , gecen sene firsatlar harcandi simdi halen 7,5 serbest kalma maddesi var , zaten onu yatiran klup alir ama pazarliga giriseceklerdir , muhtemelen ustteki oyuncularla ilgili ayni dusunuyoruzdur ama sneijder de ayriliyoruz , hem senelik ucreti cok ucuk , hem son sezon sifir katki verdi , hem sozlesmesinin son senesi yani son satis sansi ve hem de onun faydali olabilecegi bir takim zaten kurulamayacak

Selcuk vasat bir orta saha oyuncusu , olsa da olur olmasa da , onun yaptigini bilal tek ayagiyla yapar , ama 3,5 milyon euro dan 3-4 sene daha sozlesmesi var , birak satilmayi bedava bile gonderebilsen (ki gitmez) kardir

podolski ile ilgili dusuncem biraz degisti, cok duragan ve oyunda kayip bir oyuncu olsa da melodan bosalan hirs acigini kapatiyor ve sut ozelligi olan oyuncularimizdan

muslera asla katiyen mumkun degil satilmamali , asla gelecegine inanmadigim ucuk bir teklif olursa belki ama o da min 15 milyon euro seviyelerinde olmali , ki tr den bir oyuncuya bu rakamlar cok zor

sneijder ise kesin kez mutlaka satilmali zira sozlesmesinin son senesinde , gecen sene firsatlar harcandi simdi halen 7,5 serbest kalma maddesi var , zaten onu yatiran klup alir ama pazarliga giriseceklerdir , muhtemelen ustteki oyuncularla ilgili ayni dusunuyoruzdur ama sneijder de ayriliyoruz , hem senelik ucreti cok ucuk , hem son sezon sifir katki verdi , hem sozlesmesinin son senesi yani son satis sansi ve hem de onun faydali olabilecegi bir takim zaten kurulamayacak

Selcuk satilabilirse satilmalidir.

Belki podolskiye cinden iyi para teklif edilirse satilmalidir.

Ama muslera ve sneijder asla.

Sneijder evet bu yil kotu idi. Muslera da oyle. Bu yil basinda calistirilmadiklarindan ve 5 teknik adam degisikliginden takim dogal olarak kotu etkilendi.

Diyelimki sneijderi yolladin. Yerine genc bir forvet arkasi aldin. 7.5 a sneijderi yolladin gencini 7.5 a aldin. Sneijder 4.5 aliyordu bu yeni gelene 2 verdin, 2.5 cebinde kaldi. Ee o da donkun 1.8, tarik denen futbolcu musveddesinin 1.4 aldigini duyunca isyan etmez mi? Arti tribune adam ceken 1 no lu oyuncuyu yollamak karmidir?

Bizim problemimiz

Tarik
Donk
Sabri
Jem
Salih dursun
Dzemaili
Chedjou
Semih
Gobekli
Umut
Selcuk
Jem
Ontivero
Bilal

Gibi oyunculara odedigimiz paralarda. Cunku bu adamlarin belki Selcuk haric uluslararasi futbol pazarinda hic bir ismi cismi ederi olmayan oyuncular ve biz deli gibi para oduyoruz bunlara.

Muslera kotuydu savina katilmiyorum , bu sezon bir kalecinin kazandirabilecegi kadar mac yine kazandirmistir , muslera hic bir zaman hatasiz olmadi , ilk geldigi mactan baslayarak CL performansi filan genelde soru isareti hep yaratti ama her sezona da damga bir sekilde vurdu , tek tek saymaya hacet yok , kaleci 7-0 yenilmene ragmen hatasiz sayilabilecek bir mevki ve muslera bu takima sart oglu sart , kadro iyi de kotu de olsa

melo gidecegi zaman benzer seyleri melo icin de yazmistim , asla gitmemeliydi

podolski icin de bu sezona bizim takim ozelinde damga vurdugu soylenebilir

sneijder ise bu sezon resmen o umutlar sabriler tariklar gibiydi , bireysel hic bir katkisi olmamasi bir yana konustu durdu boyuna

benim ne yabanci dusmanligim var (olsa muslera melo veya podolski ile ilgili boyle yazmam) ne de sneijdere ozel bir gicigim var, hatta son seneye kadar en manyak gol sevinclerimin mimaridir ama bu sezon tamamen yatti

Sneijder in sozlesmesi 2018e kadar.

Bence Sneijder artık misyonunu tamamladı bizde.Bu saatten sona kalsa da artık eski sneijderi göremeyiz.Podolski belki 1 sezon daha takıma yararlı olur sonraki sezon o da düşüşe geçer.Satılsada olur bana göre.
Muslera kesinlikle satılmamalı.Onun savunmada bir liderliği ve ruhu var,kaleciliği zaten tartışılmaz.
Selçuk konusu bence kapalı kutu.Sneijder giderse performansının artacağını düşünüyorum.Selçuk istediği zaman çok iyi paslar dağıtıp dinamo gibi hücuma ve savunmaya iyi destek veriyor.
Bence satılmamalı.

Selcuk dinamo gibi mi hahahah :D

Selcukun vasat performansini Sneijder e baglayan biri daha.. Hic akillanmaz bunlar.

Son düzenleme:
Zaten yuk olanlar bu adamlar kesin satilmali. Gece biraz hesap yaptim bende bu sonuca vardim. Cunku sabri, umut,donk, hakan,semih,tarik,bilal,jose falan bu adamlarin maliyetinin toplami bir podolski ediyor.

sen ne sacmaliyorsun kardes yanliz olcan ve tarigin yilligi 3mio euro podolskide anca 2.5 aliyo belkide 3 nasil hepsi komple bi poldi ediyormus

mantiga bak muslera sneijder selcuk podolski gitsin olcan tarik hamit donk falsn kalsin öylemi???

Son düzenleme:
Üst Alt