Yönetimden Şok Karar: Selçuk, Sneijder, Muslera ve Podolski Satılıyor! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yönetimden Şok Karar: Selçuk, Sneijder, Muslera ve Podolski Satılıyor!

Yahu adam sneijderle sözleşme uzattildigini bile bilmiyor. Sadece bir sezon kötü oynadı diye hemen kovalim Afferin. Barça messiyi niye 2 sene önce kovmadi ozaman. Habire sakat ve kötüydü

Sneijderin sozlesmesinin uzatildigini biliyordum fakat ne kadar uzatildigi konusunda yanlis bilgi vermisim , duzeltilmis , sozlesme sonuna 2 senesi var ise hem biz hem sneijder acisindan durum biraz daha farkli olur cunku o zaman cikis opsiyonu gelecek sezon sonunda da para kazandirir durumda demektir

her halukarda hesap su , bu adama odenecek 10 milyon euro ve satilirsa gelecek 7,5 milyon euro var , kimse 2 sezon ne oynayacagini bilemeyecegi icin sure sonunda satilsin diyenler de kalsin diyenler de hakli ya da haksiz cikabilir

ben ayni coplere verilen gereksiz paralar gibi , butun sezon yatmis bir adama 60 milyon para baglamis olmanin dogru olmadigini dusunuyorum , selcuk ve giden burak a baglanan para gibi

bunlarin hic birisi vazgecilmez degil , e bir de butcen belli , takim seviyesi asagida olunca yildiz oyuncular da faydali olamiyor , sirf gozumuzun pasi silinsin diye sneijder kalacaksa kalsin peki ama sonra saga bu alinsin golcu alinsin demeyin cunku oyuncu satmak disinda caremiz yok

bir de misyon tamamlama konusuna iki kelam edeyim , demba ba gibi adam gelmis miydi bjk ye , gum diye satip yerine gomez monte edilmedi mi ? Yani ne hagi ne sneijder ne diego ne nani ne de gomez . Hic bir oyuncu ile sonsuza kadar nikah olmaz , ayrilirken de karli sekilde vedalasmayi bilmek lazim , bu isin ticari boyutu da var , tabi o paralarin sacmaca harcanmamasi da apayri bir gerek sart

ayrica sneijder takim kotuydu diye kotu gorundu savina cok da katilmiyorum , bireysel olarak da hic bir sey yapmadi , fenerliler de persie den yaka silkti , daha buna benzer tonla hollandali adam bekleneni veremedi , o takim avrupa sampiyonasina katilamadi , grubunda dorduncu oldu , izlandadan sifir bizden 1 puan aldi , dahasi bizden 3 yedi

sneijderin kuyt un van persie nin oynadigi takim .. Demek ki o bolgenin oyuncularinda bir dusus bir jenerasyon problemi var , bu sneijderi sevmemek van persie ye dusman olmak filan degildir , gercekler ortada

Araya selcuguda itelemisler ki haber tepki cekmesin diye ama aslinda olacak olan belli selcuk kalacak ve digerleri gidecek

Bu arada biz burada ne konusursak konusalim , kimin dusuncesinin ne derece hakli ciktigi ancak takimin alacagi derecelerle ileride ortaya cikacak , bu yuzden su an bir haklilik ispatina girmeye calismak yerine neden oyunculardan verim alamadigimizi konussak daha isabetli olur , ben hep soyluyorum , maca gitmeyen seyircisinden tut manasiz isler yapan yonetimine , is ahlakindan uzak haketmedigi olcude kazanan oyuncusundan klubu toparlayacak yonetimler secemeyen kongresine , alenen hirsizlik yapan klubu mahkemelere dusuren klup profesyonellerinden , yetersiz calisma ve transfer uygulamalari ile kadro istikrari saglayamayan teknik ekiplerine kadar herkes kabahatlidir

fakat ben ne olursa olsun birinci siraya her zaman futbolculari koyarim , basarida da basarisizlikta da

Ben bu sneijder filmini lincoln misimovic elano donemlerinde de gordum

bu aslinda tamamen sabri gibi umut gibi tahta ayaklilarin klube hakimiyetine bir isyan

hatali oldugumuz konu ise dogru zamanda dogru vedalasmayi yapamamak , butun bu 4 adam da hep tartisildi , kluple sorunlari oldu ama hep sevildiler

verdikleri bir yana , goze hitap eden oyuncular olmalarindan sebep

Ben bu sneijder filmini lincoln misimovic elano donemlerinde de gordum

bu aslinda tamamen sabri gibi umut gibi tahta ayaklilarin klube hakimiyetine bir isyan

hatali oldugumuz konu ise dogru zamanda dogru vedalasmayi yapamamak , butun bu 4 adam da hep tartisildi , kluple sorunlari oldu ama hep sevildiler

verdikleri bir yana , goze hitap eden oyuncular olmalarindan sebep

Bence sneijder ile vedalaşmak için şimdi doğru zaman.Takım avrupada yok.Sneijder seneye ne katkı verecek takıma? Şimdiden zaten sinyallerini verdi.Antremana çıkmamak yönetim aleyhinde konuşmalar vs.bunlardan ben bunu anlıyorum.zaten bu sezon pek katkı sağlamadı.İyi bir paraya ki muhtemelen 7,5 m€ olur bu miktar satılsın.

Selçuğun geldiği ilk zamanları unuttunuz galiba çatır çatır top oynuyordu adam.Onu maestro yaptık hepimiz.
Sneijderle alakalı da zaman gösterecek kim haklı kim haksız çıkacak.

Sneijder dan once Selcuk un satilmasi gerekir, ama tabiki onu kim alir kimse. Neyse zaman kimin hakli oldugunu gosterir dedigin gibi. Sneijder ile Selcuk u kiyaslamak icin futbolu takip etmemek gerekir yoksa inanirdim belki. Sneijder kalitesi ile her zaman top class player olmustur.

Yonetime guvensizlikte de hakli insanlar , donka sozlesmesi biterken 2,5 ver , onceki baskanlarin tarika 5 sercana 3 , hayrovic salih veysel dagitsin paralari sonra onlari sneijderle kapat

bu da ayri yanlis , sabriyi umutu hamiti beslemek ayri yanlis , selcuk buraka koltuk degnekli sozlesme yapmak da oyle

ama bunlar boyle diye sneijderin bu seneki vurdumduymaz , hic bir sey yapmamis haliyle hala tapinmak da bir o kadar yanlis .

Sneijder dan once Selcuk un satilmasi gerekir, ama tabiki onu kim alir kimse. Neyse zaman kimin hakli oldugunu gosterir dedigin gibi. Sneijder ile Selcuk u kiyaslamak icin futbolu takip etmemek gerekir yoksa inanirdim belki. Sneijder kalitesi ile her zaman top class player olmustur.

Ben kıyaslamıyorum futbol olarak tabi ki kıyaslanamaz.Sneijdersiz selçuğun daha istekli olacağını söyledim.Satılmasını istemem sneijderin ancak mevcut durum gözönünde bulundurulursa (ekonomik ve avrupaya gidememe) sneiderin satılması daha mantıklı olacaktır.Seninde dediğin gibi selçuk satılmak istense sneider kadar para etmez ama takımda kalması sneiderin kalmasından daha yararlı olur.

Ben kıyaslamıyorum futbol olarak tabi ki kıyaslanamaz.Sneijdersiz selçuğun daha istekli olacağını söyledim.Satılmasını istemem sneijderin ancak mevcut durum gözönünde bulundurulursa (ekonomik ve avrupaya gidememe) sneiderin satılması daha mantıklı olacaktır.Seninde dediğin gibi selçuk satılmak istense sneider kadar para etmez ama takımda kalması sneiderin kalmasından daha yararlı olur.
Bence ikiside kalacak, bunun sebeplerini de istersen sonra detayli bir sekilde anlatirim ama bi bildigim vardir. Ekstra bir durum soz konusu olmadigi surece bu takimdan kimse kolayca ayrilmaz. Zaten para eden oyuncumuz da bi elin parmagini gecmiyor. Once eldeki copleri ve vasat oyunculari gondermek gerek, sorun Sneijder, Selcuk, Podolski de degil. Sorun diger capsiz oyuncularda. Hic bir halta yaramayan ama 1.5-2 milyon euro alan tonca oyuncu var, kimse onlardan bahsetmiyor. Zaten bizim sorunumuz da bu, kaliteli adamlari gonderelim eehh sonra Sabri lerle yeni sozlesme yapalim. Sonra takim niye iyi degil diyip aglayanlar oluyor.

Bence ikiside kalacak, bunun sebeplerini de istersen sonra detayli bir sekilde anlatirim ama bi bildigim vardir. Ekstra bir durum soz konusu olmadigi surece bu takimdan kimse kolayca ayrilmaz. Zaten para eden oyuncumuz da bi elin parmagini gecmiyor. Once eldeki copleri ve vasat oyunculari gondermek gerek, sorun Sneijder, Selcuk, Podolski de degil. Sorun diger capsiz oyuncularda. Hic bir halta yaramayan ama 1.5-2 milyon euro alan tonca oyuncu var, kimse onlardan bahsetmiyor. Zaten bizim sorunumuz da bu, kaliteli adamlari gonderelim eehh sonra Sabri lerle yeni sozlesme yapalim. Sonra takim niye iyi degil diyip aglayanlar oluyor.

Çapsız oyuncular yeri en garanti oyuncular malesef.Gönül isterki hepsini paket halinde versinler kurtulsak ama malesef...Sabrilerle yeni sözleşmeler yapılması da daha iyisini getiremeyeceklerinden dolayı kolayına kaçıyorlar.

Çapsız oyuncular yeri en garanti oyuncular malesef.Gönül isterki hepsini paket halinde versinler kurtulsak ama malesef...Sabrilerle yeni sözleşmeler yapılması da daha iyisini getiremeyeceklerinden dolayı kolayına kaçıyorlar.

Kolaya kactigimiz icin de hep basimizi duvara vuruyoruz, akilli bir yonetim akilli bir camia bunun boyle olmayacagini artik ogrenmistir diye umuyorum ama bizimkiler de bunu kavrayacak bir beyin yok malesef. Hele Dursun oldugu surece daha da kotuye gidebiliriz, kimse sasirmasin bu takim seneye kume dusmeme mucadelesi verirse.

Artik Galatasaraya yakismayan, yetersiz oyuncularin gondermenin zamani gelmistir. Bu deja vu yu 3-4 senede bi gormekten biktim.

sen ne sacmaliyorsun kardes yanliz olcan ve tarigin yilligi 3mio euro podolskide anca 2.5 aliyo belkide 3 nasil hepsi komple bi poldi ediyormus

mantiga bak muslera sneijder selcuk podolski gitsin olcan tarik hamit donk falsn kalsin öylemi???
Dursundan iyi mi bileceksin kardeşim. Bak ne yazmış cenkin yüksek maliyeti nedeniyle muslera elden çıkartilmali. Aynı şey podolski ve sneijder için de geçerli. Diğerleri gol atamiyor oynayamiyor bu arkadaşlar bırakmıyor formayi doğal olarak podolskinin maliyeti yesin umut olcan ve kendisininkinin toplamına eşit. Podolski giderse olcan oynar kocanın maliyeti 1.6 olur Yasin oynar yapının maliyeti 1m olur. Toplasan podolskiden az parya 2 oyuncu işte. Çarşıdan aldım 1 tane ve geldim bin tane mantığı.

Başarı mi ne gerek var bak nasıl olsa bu sene kupayı aldık Akhisar gibi guclu bir takımı yenebildik en önemli Türkiye ikincisini yenip kupa aldık aklın alıyor mu senin. Almaz hiç birimizin almaz. En doğrusunu dursun bilir.

Dunyanin hic bir bas liginde ayni takim surekli surekli sampiyon olmaz , yonetimsel tonla hata sayilabilir , fakat boyle taraftar refleksi de olmaz olsun dedirtiyor bazen

herkese her seye elestiri tukaka . Biraz bakin bakalim bir iskandinav ulkesinde , bir ingiltere ikinci liginde , veya baska gelismis ulkelerde bakis acisi boyle mi

belki fildisi sahilinde , cinde , urdun liginde filan durum bize benziyordur

doğru olan : selçuk denen ........ satılmalı diğerleri kalmalı .(hakaret edecektim ceza yerim yine bunun yüzünden )
yapılacak olan : selçuk kalır diğerleri üçe beşe bakmadan satılabilir.
total : gelen paralarla sabri eray tarık donk hamit gibi .............. iyice palazlanır.

Üst Alt