Yönetimimizden Açıklama Geldi - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yönetimimizden Açıklama Geldi

Cevap: Yönetimimizden Açıklama Geldi

Kulübün açıklama yapmasından hemen sonra Gökhan Töre haberi geçen Lig Tv hangi amaçla bu haberi yapmıştır biraz düşünmek lazım.Hiç bir kanalda yaptığımız açıklama konuşulmuyor kanalları geçtim taraftarlar bile transfere yoğunlaşmış vaziyette.

Garip.

Bunu söyledim ama tepki aldım. "ikisini birden yapamıyozmu yeaaa xD" diye

Gerçekten bu açıklamadan sonra Gökhan Töre haberleri manidar.Bunu düşünemedik,transferden daha önemli bu.Herkes kendine gelsin.

hiçbirşey olmaz artık bu saatten sonra.

UEFA-Hükümet-Cumhurbaşkanı-TFF-Fenerbahçe-Kulüpler Birliği

Hepsi danışıklı dövüş halinde.

UEFA takipte,şikeden düşürülme kaldırılırsa UEFA öper,öpmekle bırakmaz tecavüz eder.

Biraz Toroglu terk oldu ama dogruları yazdığımı düşünüyorum.

Delegeler tam olark kimler bunlara bir yerden ulasabiliyormuyuz?

Ben mesela Ahmet Cakar, Erman Toroglunn ve Hakan Sükürün delege oldugunu duymusdum.

UEFA bu konudan haberdardir zaten ama biz yinede isimizi garantiye alalım.

Kendi devletimizin büyüklerine bakacak olursak ısımız yas,suc işleyene ödül veriliyor ya ondan dolayı diyorum.

UEFA takipte,şikeden düşürülme kaldırılırsa UEFA öper,öpmekle bırakmaz tecavüz eder.

Biraz Toroglu terk oldu ama dogruları yazdığımı düşünüyorum.

Bu gidişle UEFA dalarsa suçlu yine biz olacağız gibi görünüyor. Bu denyolar çıkıp sizin yüzünüzden ülkece men yedik diyecekler. :)

Delegeler tam olark kimler bunlara bir yerden ulasabiliyormuyuz?

Ben mesela Ahmet Cakar, Erman Toroglunn ve Hakan Sükürün delege oldugunu duymusdum.

200 e yakın delege olması lazım. bunların içinde 1. 2. 3. liglerdeki kulüplerinde delegeleri var. ama delegeler kimler ve dağılımı neye göre bilmiyorum.

Herkes madde değişmesin diye oy kullansın yinede değişir çünkü burası Turkiye,artık alıştık böyle saçma sapan oyunlara.

200 e yakın delege olması lazım. bunların içinde 1. 2. 3. liglerdeki kulüplerinde delegeleri var. ama delegeler kimler ve dağılımı neye göre bilmiyorum.

HavHav Galatasarayin 1 oyu var dedigi icin, bizim kac oyumuz var.

Zaten Sikeciler burda da sike yapar, kesin Bank Asya dan felan oy satin alirlar.

Bravo yönetim, davadan vazgeçmek yok şike yapan ve teşebbüs eden cezasını çekecek şerefsizlik yapan küme düşürülülecek eğer düşürmezlerse esas kaos o zaman başlar.

Üst Alt