Yönetimimizden Açıklama Geldi - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yönetimimizden Açıklama Geldi

Cevap: Yönetimimizden Açıklama Geldi

Türk futbolunun ekonomik konularını adeta tehdit olarak ortaya koyanlara da çok net bir şekilde ahlak, prensip, ilke ve kuralların tartışılamayacağını defalarca teyit ettik.

Oyşşşşş 1...

Galatasaray’ın bir hatasında, resmi internet sayfalarını ‘’sonuna kadar takipçisiyiz’’ diye açanlara, her türlü tahrike rağmen cevap vermemeyi yeğlemiştir.

Oyşşşş 2...

Yetkisini kullanmayıp Genel Kurulu göreve çağırmanın tarifi tek kelime ile yetersizliktir ve sebebi de kamuoyunca malumdur.

33333....

Ortaya konulan stratejinin Türk futboluna vereceği zararın sorumluluğu bugünde, yarında ve tarih önünde bugünkü stratejileri yapanların, su andan itibaren hukuksal olarak yapılması zorunlu, ancak yanlış olan Genel Kurulda, umarız acık oylama ile Türk spor kamuoyunun gözleri önünde, bu doğrultuda oy verenlerin olacaktır.

Son....

Öpmüşüz.Tam kıvamında öpmüşüz.

Yönetim bu açıklamayla safını belli etti. Şimdi klavye ile bağırıp çağıran taraftarda sıra. 1 ocak mitingine katılın, taraftar grupları yürüyüşler falan düzenlesin, katılmayan eşşek olsun, bu kadar insanı aptal yerine koymasınlar. Hep şikecilermi çıkacak yürüyüş yapacak? Biz bilgisayar başında oturup bağıracaz?

Bjk'li denyo taraftarlara da bir laf:

Senelerce bizi şikecilik, şaibecilikle suçladınız, atmadığınız tohmet kalmadı, ve hala bunda araştırmadan, etmeden aptalca bir şekilde ısrar etmeye devam ediyorsunuz.

Ha bu kadar şike şaibeye karşısınız, ahanda size gözünüzün önünde her türlü açık seçik şike şaibe olayı yaşanıyor, bu kahramanlar pısırık pısırık bir kenarda oturuyor. Aha çıkın, sesinizi yükseltin, ucu size de dokunsa, ki sizin de adınız karışmış durumda, samimiyetinize inanalım. Diğer türlü hiçbir zaman kimse sizi bundan sonra s.ine takmaz, zaten başkanınız şuanda bjkden çok fb başkanlığına soyunmuş durumda.

İngiltere zamanında ne dedi:

UEFA MUEFA hikaye....kimseyi beklemem...ben kendimi 5 sene Avrupa'dan men ediyorum...

Öyle pisliğe batmışız ki, ancak 5 senede düzeliriz....

....ve dediklerini de yaptılar ve İngiliz Ligi marka değerinin ne olduğu şu an ortada...

Bizde nasıl....

Durum aynı...

Ama kendi pisliğimizin cezasını kendimiz kesemiyoruz...

Vay be Avrupalıya bak, bir de bize bak...

images

Yönetim bu açıklamayla safını belli etti. Şimdi klavye ile bağırıp çağıran taraftarda sıra. 1 ocak mitingine katılın, taraftar grupları yürüyüşler falan düzenlesin, katılmayan eşşek olsun, bu kadar insanı aptal yerine koymasınlar. Hep şikecilermi çıkacak yürüyüş yapacak? Biz bilgisayar başında oturup bağıracaz?

Senelerce bizi şikecilik, şaibecilikle suçladınız, atmadığınız tohmet kalmadı, ve hala bunda araştırmadan, etmeden aptalca bir şekilde ısrar etmeye devam ediyorsunuz.

Ha bu kadar şike şaibeye karşısınız, ahanda size gözünüzün önünde her türlü açık seçik şike şaibe olayı yaşanıyor, bu kahramanlar pısırık pısırık bir kenarda oturuyor. Aha çıkın, sesinizi yükseltin, ucu size de dokunsa, ki sizin de adınız karışmış durumda, samimiyetinize inanalım. Diğer türlü hiçbir zaman kimse sizi bundan sonra s.ine takmaz, zaten başkanınız şuanda bjkden çok fb başkanlığına soyunmuş durumda.

katiliyorum, adamlar olayi anlamadi. Benim derdim Fenerbahce degil, benim derdim SIKE yapanin düsmesi gerektigi. Bunlara Sivassporda dahil. IBB'de dahil. Her zaman herkez hakkinda cesitli dedikodular olmusdu. Ama hic bir zaman bu kadar net delil olan bir zaman olmadi. Bunlarada göz yumacaksak, gercekten yazik.

Ben sahsen Galatasaray hakkinda böyle deliler ve suclamalar olsa utanirim, cezamizi cekmek isterim. Cezamizi cektikden sonra ama kimse bir daha birsey diyemez olurdu.

ünal başkan büyüksün

facebookta "ilham aldığı kişiler" kısmında 2. sıraya yükseldin :asd:

Medyanın bir çok bölümü bu açıklamayı yok saymaya çalışıyor.

Milliyetin ana sayfasında açıklama ile ilgili haber yok.. Medya iyice kaypaklaştı.. Bu konuda çözüm bulunmalı.

bjk mi?? En az diger kuslar kadar onlarda seref yoksunu, taraftar ve klub olarak.O forza dedikleri cirkef yere girip okuyun antuda hic farki varmi,son bir aydir arada giriyorum hepsinde bir fb sempatisi,Galatasaray düsmanligi var...

G.Saray'ın transfer listesinin üst sıralarında yer alan Hamburglu Gökhan Töre, sarı kırmızılı kulüple masaya oturmak için bu akşam İstanbul'a geliyor.

(LİG TV)

Kulübün açıklama yapmasından hemen sonra Gökhan Töre haberi geçen Lig Tv hangi amaçla bu haberi yapmıştır biraz düşünmek lazım.Hiç bir kanalda yaptığımız açıklama konuşulmuyor kanalları geçtim taraftarlar bile transfere yoğunlaşmış vaziyette.

Garip.

bjk mi?? En az diger kuslar kadar onlarda seref yoksunu, taraftar ve klub olarak.O forza dedikleri cirkef yere girip okuyun antuda hic farki varmi,son bir aydir arada giriyorum hepsinde bir fb sempatisi,Galatasaray düsmanligi var...

Özellikle Çarşı isimli çapulcu grubu, her anlamda Galatasaray düşmanı ve fb'nin kıç yalayıcısıdır. İyi tanırız kendilerini. Onlar da Hasan Kabze'yi iyi tanır. Müstehaktır bu itlere Demirören gibi tüpçü başkan.

Duruşlarına bastıklarım!

Üst Alt