Yönetimimizden Açıklama Geldi - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yönetimimizden Açıklama Geldi

Cevap: Yönetimimizden Açıklama Geldi

UEFA , Galatasaray dışındaki tüm kulüpleri 50 yıl men etsin , helal olsun derim alkışlarım

çünkü hepsi bunu hak ediyor

insallah butun ulke avrupadan man olur.. mehmet ali aydinlar serefsizi kacicak delik arar.. avrupaya filan kacar it oglu it.

Cevap: Son Dakika | Yönetimimizden Açıklama Geldi

Bir de yapılan doğru da olsa, ortam bozulmuşsa o doğru değer görmüyor ortam tarafından. Sonra biz diyoruz ki "ne kadar yüzsüzler".

Mesela bir adaya düştün diyelim. O adada bir kabile (TFF) var,yamyamlardan (Kulüpler Birliği) oluşan. Bunlara anlatıyorsun "insan yemek doğru değil". Evet doğru değil, fakat o ortamda onu anlatamazsın. Bir gemi (UEFA) bekliyorsun gelsin beni kurtarsın diye.

Böyle bir ortamda çırpınıyoruz maalesef. Ama geminin bacasındaki dumanı biri üflettirdi,biz de var gücümüzle taş atıp,ateş yakıyoruz görmeleri için. Umarım o ateş adayı yakmaz,ne de olsa doğayı severiz.

:) Metaforik anlatimda cigir actin Ayberk. Ben de ordan devam edeyim. Adadayiz. Yamyamlik yapmayin sonra hepimizi dusman zannedecekler hem bakin adada az da olsa meyve var az da olsa yiyecek var. Eger bunlari dogru degerlendirir ve dogru bir sekilde ekersek idare ederiz ac gøzlu olmayalim bu yiyecekler bizi idare etttiri insan yemeyelim yoksa hepimizi yamyam sanip adaya fuze atacaklar. Fakat bizi dinlemiyorlar.

Umarim o fuzeyi atmazlar :)

Galatasaraylılığımla birkez daha gurur duydum valla.İyiki böyle bir yönetimimiz var.

Ülke olarak MEN edilmemizin vakti gelmiş, Karar mercii federasyon bile karar alamıyor demekki kafa olarak değişmemiz için 5 6 sene men edilmemiz lazım her türlü müsabakadan. Umarım UEFA bu işe karışırda fener 4 5 lig birden düşer ülke olarakta 6 sene men yeriz..

Cevap: Son Dakika | Yönetimimizden Açıklama Geldi

:) Metaforik anlatimda cigir actin Ayberk. Ben de ordan devam edeyim. Adadayiz. Yamyamlik yapmayin sonra hepimizi dusman zannedecekler hem bakin adada az da olsa meyve var az da olsa yiyecek var. Eger bunlari dogru degerlendirir ve dogru bir sekilde ekersek idare ederiz ac gøzlu olmayalim bu yiyecekler bizi idare etttiri insan yemeyelim yoksa hepimizi yamyam sanip adaya fuze atacaklar. Fakat bizi dinlemiyorlar.

Umarim o fuzeyi atmazlar :)

Gelenin savaş gemisi olma fikri aklıma geldi önce(özellikle Platini'nin yüzünü düşününce); ama adada o kadar öcü varken(misal İlhan Cavcav'ın yüzünü düşünün) 21. yy'ın teknolojisiyle donanmış bir gemiye "öcü" etiketini devretmeye gönlüm razı olmadı.Tarımsal ürünlerden o kadar okları varken eşit paylaştırma yapmaları medeniyete önemli bir adımdır.Yaparlar mı ? Lütfen yaralamadan sevgili yamyam kardeşlerim.Önce konuşmayı öğreneceğiz. : )

Cavcav, köpek oğlu köpek Cavcav. Ağzını yıka lan ağzını. Paracı it!

Yetersiz bir açıklama olmuş, bu mahlukların bu yazıyı anlayacak kapasitesi olmadığı için yetersiz bir açıklama olmuş.

Cavcav denen it geberdiğinde, cenaze namazına gidip fatiha okuyan fenerli olsun.

Arkadaşlar benim merak ettiğim bi soru var hiç konuşulmuyo.Şimdi bunlar şikecileri düşürmedi,uefa da Türkiye yi men etti 3 yıl diyelim ki.Bizde dolayısıyla avrupaya gidemeyiz.Böyle bir şey olursa biz dava falan açabilir miyiz? Haklarımız nelerdir? kurunun yanında yaşta yanar muhabbeti mi var.Öyle olursa bizde ekonomik olarak çökeriz.Para avrupada,planlar avrupada başarıya göre yapılıyo.Bilen varsa açıklasın lütfen..

Kısaca özetlemek gerekirse sen kulüp olarak kendi bireysel konularında istediğin savunma yollarını ve mahkemeleri kullanabilirsin ancak böyle bir konuda UEFA Takımları değil takımların bağlı olduğu federasyonları muhatap alır. Yani kısaca bağlı olduğumuz TFF yaptığı veya yapmadığı her hangi bir yükümlülük dolayısıyla ceza alırsa senin hiçbir şekilde itiraz etme şansın bulunmuyor.

Arkadaşlar benim merak ettiğim bi soru var hiç konuşulmuyo.Şimdi bunlar şikecileri düşürmedi,uefa da Türkiye yi men etti 3 yıl diyelim ki.Bizde dolayısıyla avrupaya gidemeyiz.Böyle bir şey olursa biz dava falan açabilir miyiz? Haklarımız nelerdir? kurunun yanında yaşta yanar muhabbeti mi var.Öyle olursa bizde ekonomik olarak çökeriz.Para avrupada,planlar avrupada başarıya göre yapılıyo.Bilen varsa açıklasın lütfen..

Üst Alt