Yönetimin Yalanlarının Kendi Ağızlarından İspatı - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yönetimin Yalanlarının Kendi Ağızlarından İspatı

Cevap: Yönetimin Yalanlarının Kendi Ağızlarından İspatı

aa bir dakika

teoride olsada pratikte olmaz dedim amaaaaaaaaaaaaa

misimovic olayini unutmusum:) belkide bize yararindan cok zarari olur diye dusunup lease ettiler bilerek:)

Finansal Kiralama, bir yatırım malının, mülkiyeti leasing şirketinde kalmak üzere belirlenen kiralar karşılığında kullanım hakkının kiracıya verilmesi ve sözleşmede belirlenen bir değer üzerinden sözleşme süresi sonunda mülkiyetin kiracıya devredilmesidir.

Yapı Kredi Finansal Kiralama A.O.

Leasing, alımı gerçekleşecek ekipmanın, Finansal Kiralama şirketi tarafından satın alınarak kiralanması ve kira süresi sonunda mülkiyet devrinin gerçekleştirilmesi şeklinde yapılmaktaıdr.

Garanti Leasing

Leasing (finansal kiralama), bir yatırım malının mülkiyeti leasing şirketinde kalarak belirlenen kiralar karşılığında kullanım hakkının kiracıya verilmesi ve sözleşmede belirtilen sözleşme süresi sonunda mülkiyetinin kiracıya geçmesini sağlayan bir finansman yöntemidir.

Finans Leasing - Leasing Nedir

Leasing işlemlerinde, yatırım malı leasing şirketi tarafından satın alınır ve önceden yatırımcı ile karşılıklı olarak belirlenen şartlar ve sözleşmede yer alan kira planı karşılığında, yatırımcıya kullandırılır. Yatırımcının bütün yükümlülükleri yerine getirmesine bağlı olarak sözleşme dönemi sonunda, sembolik bedel üzerinden mülkiyet kiracıya devredilir.

İş Leasing - Leasing Nedir?

Leasing bir yatırım malının leasing şirketi tarafından satın alınarak, yatırımcıya kiralanmasıyla ortaya çıkan orta ve uzun vadeli bir finansman şeklidir. Sözleşme süresi boyunca malların mülkiyeti leasing şirketinde kalır ve önceden belirlenen bir kira karşılığında yatırımcının kulanımına bırakılır. Sözleşme süresi sonunda sembolik bir bedel ile kiracıya malların devri yapılır.

VAKIF LEASING

Bütün bu bankalar embesil, bi tek sen akıllısın.

Finansal Kiralama, bir yatırım malının, mülkiyeti leasing şirketinde kalmak üzere belirlenen kiralar karşılığında kullanım hakkının kiracıya verilmesi ve sözleşmede belirlenen bir değer üzerinden sözleşme süresi sonunda mülkiyetin kiracıya devredilmesidir.

Yapı Kredi Finansal Kiralama A.O.

Leasing, alımı gerçekleşecek ekipmanın, Finansal Kiralama şirketi tarafından satın alınarak kiralanması ve kira süresi sonunda mülkiyet devrinin gerçekleştirilmesi şeklinde yapılmaktaıdr.

Garanti Leasing

Leasing (finansal kiralama), bir yatırım malının mülkiyeti leasing şirketinde kalarak belirlenen kiralar karşılığında kullanım hakkının kiracıya verilmesi ve sözleşmede belirtilen sözleşme süresi sonunda mülkiyetinin kiracıya geçmesini sağlayan bir finansman yöntemidir.

Finans Leasing - Leasing Nedir

Leasing işlemlerinde, yatırım malı leasing şirketi tarafından satın alınır ve önceden yatırımcı ile karşılıklı olarak belirlenen şartlar ve sözleşmede yer alan kira planı karşılığında, yatırımcıya kullandırılır. Yatırımcının bütün yükümlülükleri yerine getirmesine bağlı olarak sözleşme dönemi sonunda, sembolik bedel üzerinden mülkiyet kiracıya devredilir.

İş Leasing - Leasing Nedir?

Leasing bir yatırım malının leasing şirketi tarafından satın alınarak, yatırımcıya kiralanmasıyla ortaya çıkan orta ve uzun vadeli bir finansman şeklidir. Sözleşme süresi boyunca malların mülkiyeti leasing şirketinde kalır ve önceden belirlenen bir kira karşılığında yatırımcının kulanımına bırakılır. Sözleşme süresi sonunda sembolik bir bedel ile kiracıya malların devri yapılır.

VAKIF LEASING

Bütün bu bankalar embesil, bi tek sen akıllısın.

hayir okudugum kadariyla bazilari embesil bazilari degill

bence dikkatli oku

yani 1-2-3 dogru

4-5 hurafe

sen verdigin orneklerin herbirinin ayni olmadigini bilerekmi verdin yoksa okumuyormusun?

burada derken?umarim amerika'yi kastetmiyorsundur, orada da yapilir öyle seyler, asil avrupa'da yapsalar devlet delik desik eder, sürüm sürüm süründürür.

boyle bariz yalan atmazlar:)

ben gormedim

kucuk sirketler yapar belkide kocaman sirketler boyle yalan atamaz

yakalanirlar genelde

daha onemlisi korkarlar

millet mc donaldsi dava ediyo sisko yapiyor oglumu diye:)

yemeyin be:)

Heee tamam, işbankası ve vakıfbank salakmış, bunu öğrenmiş olduk bu konuda. Yeni bir şeyler öğrettiğin için teşekkürler, artık bu bankalarla işim olmaz benimde. Hadi eyvallah.

Heee tamam, işbankası ve vakıfbank salakmış, bunu öğrenmiş olduk bu konuda. Yeni bir şeyler öğrettiğin için teşekkürler, artık bu bankalarla işim olmaz benimde. Hadi eyvallah.

sinirlenme anlattim nedenini

anladinmi anlamadinmi?

malin degeri sembolik oluyorsa al o mali dedim

guzel guzel anlatiyorum hala bana kimin yazdigi belli olmayan seyler yolluyorsun

bana bir mantikli sebep goster malin degeri 30 sene sonra 0 oluyorsa neden lease ediyorsun 30 seneligine:)

ayrica biyerden copy paste yapmislar belliki:) onu yazan adam bu olayi biliyorsa bende fenerli olayim

sembolik degermis:)

adamlara bak adlari gibi biliyorlar malin degersiz olacagi zamani:)

Sakin olmakta fayda var Serdar_Burak

yok hep boyle tartisiyoruz 3 gun geciyor gene biri cikiyor

biz bu adami kiralamadik diyor:)

su islerin detayina girmeden kabul edin iste

bu adami kiraladik:)

niye bu kadar ugrasiyorsunuz su klubu yonetenleri korumak icin:)

yok iste yalani bastilar yiyenlerde yedi kabul edin

bana ne sinirleniyorsunuz adnan polat basligi orada gidin siteminizi yollayin:)

Ama Serdar_Burak lütfen. Ben kiralık veya değil diye bir yorum yapmadımki? Bana niye çattığını anlamış değilim,sakin olmakta fayda var.

boyle bariz yalan atmazlar:)

ben gormedim

kucuk sirketler yapar belkide kocaman sirketler boyle yalan atamaz

yakalanirlar genelde

daha onemlisi korkarlar

millet mc donaldsi dava ediyo sisko yapiyor oglumu diye:)

yemeyin be:)

dünyadaki en komik ülke acik ara amerikadir, amerikan toplumu kadar aptal toplum yoktur herhalde, yani genel anlamda diyorum, yüzdeye bakarsak, %1 kafasi calisan geri kalanin hepsini söylemeye gerek yok. Devlette aynen o bicim, bir kez bi haber görmüstüm, Adamin biri arabanin icinde gösterge panelinin üstüne McDonalds'dan aldigi cola'yi koymus, yolda gider cola bardagi yere düsmüs ve kapak acilip cola arabanin icine dökülmüs, bu adam ne yapiyor, gidip hem araba firmasini hemde mcdonalds'i sikayet ediyor ve hakli bulunuyor. Neymis efendim Araba firmasi bardagi koydugu yeri nasil egri yapar, mcdonalds bardaklarinin kapaklari nasil hemen acilir, daha saglam yapilmaz. Ülkeye bak, Hukuk'a bak :D:D

neyse konu dagilmasin, sadece ufak bir anekdot.

Estağfurullah Serdar_Burak azizim,sana sinirlenir miyim hiç. Sakin olmakta her zaman fayda var. Ben bunu hatırlatmak istiyorum herkeze. Bu arada bende kiralık olduğunu düşünüyordum Misimovic'in:):):):):)

biliyorum oyle dusundugunu Yaser Aydin

zaten oyle oldugunu dusunmeyenelrin tepkileri genelde tam bilmedikleri finansal urunler uzerinden oluyor zira:)

bu arada farkindamisiniz biz bu adami sattik ama kac para alacagimizi bildirmedik borsaya:)

neden acaba:)

dünyadaki en komik ülke acik ara amerikadir, amerikan toplumu kadar aptal toplum yoktur herhalde, yani genel anlamda diyorum, yüzdeye bakarsak, %1 kafasi calisan geri kalanin hepsini söylemeye gerek yok. Devlette aynen o bicim, bir kez bi haber görmüstüm, Adamin biri arabanin icinde gösterge panelinin üstüne McDonalds'dan aldigi cola'yi koymus, yolda gider cola bardagi yere düsmüs ve kapak acilip cola arabanin icine dökülmüs, bu adam ne yapiyor, gidip hem araba firmasini hemde mcdonalds'i sikayet ediyor ve hakli bulunuyor. Neymis efendim Araba firmasi bardagi koydugu yeri nasil egri yapar, mcdonalds bardaklarini kapaklari nasil hemen acilir. Ülkeye bak, Hukuk'a bak :D:D

neyse konu dagilmasin, sadece ufak bir anekdot.

herkes herkesi dava edebildigi icin rezil durumdalar bence:)

ama hukuk sitemi kaya gibi cokmuyor ayakta duruyor hala enteresan bir sekilde

ilk kuranlar ileri zekali adamlarmis kanunlari oyle oturtmuslarki yemin ediyorum detaylara girsen hayran kalirsin

onun ustune takiliyorlar iste

Kimin yazdığı belli olmayan dediğin şeyler bu ülkenin en büyük bankaları, iş bankası cumhuriyetle yaşıt bir banka. Bu bankalar sadece Türkiye'de değil dünyanın bir çok ülkesinde iş yapıyor.

32 yaşına gelmişsin, gençte sayılmazsın artık olgun bir insansın ama hala kendininkinden başka düşünceyi kabul etmiyorsun, körü körüne savunuyorsun. Ve herşeyden önce leasingin ne olduğunu bilmiyosun.

Onlar yetmediyse şu aşağıdakilere de bir bak. Onlarda yetmezse, bu verdiğim adreslerin hepsinde telefon numaraları var, e-posta adresleri var, onlara sor, sana anlatsınlar.

Leasing, bir yatırım malının mülkiyeti leasing şirketinde kalmak kaydıyla belirlenen kiralar ile kullanım hakkının kiracıya verilmesi ve leasing sözleşmesinde yazılı sembolik değer üzerinden sözleşme süresi sonunda mülkiyetin kiracıya devredilmesini sağlayan bir finansman yöntemidir.

:.:.Deniz Leasing.:.:

Leasing şirketi(kiralayan); Yatırımcının(kiracı), kendi belirlediği satıcı firma ile fiyat ve özelliklerinde anlaştığı malı, finansal kiralama sözleşmesi kapsamında peşin olarak satın alıp, mutabık kalınan ve sözleşmede belirtilen vade ve bedel ile kiraya verir. Mülkiyet hakkı leasing şirketinde, kullanım hakkı da kiracı firmada kalmaktadır. Böylece; yatırım malı kendi kendini öderken, sözleşme süresi sonunda sembolik bir değerle (örn. 100 USD) mülkiyetinize geçecektir.

Bank Asya

· Dilerseniz kiralananı satın alabilirsiniz; Kiraladığınız malı, dönem sonunda sembolik bir bedelle satın alabilirsiniz.

Fider Finansal Kiralama Derneği

Bir malın özkaynak ya da kredi kullanılarak satın alınması yerine, bir Leasing firması tarafından satın alınarak yatırımcıya kiralanması, kira süresinin sonunda ise sembolik bir bedel karşılığı yatırımcıya satılması işlemidir.

Halk Leasing Finansal Kiralama A.Ş.

Finansal Kiralamanın en karakteristik özelliği kira dönemi sonunda işlemin anaparasının tamamen ödenmiş olması ve malım mülkiyetinin Kiracıya devredilmesidir. (Bak burda diyorki, leasingin en karakteristik özelliği diyor.)

.: leasingportali.com - LEASING NEDİR?

Kiracı tarafından belirlenen leasing konusu ürün, imzalanan bir leasing sözleşmesi ile leasing şirketi tarafından satın alınır, kiracıya kiralanır. Böylece, kiracı, malı satın almadan, sadece leasing şirketine kira ödeyerek sözleşme süresi boyunca malın kullanım hakkına sahip olur. Sözleşme süresi sonunda, leasing konusu malın mülkiyeti sembolik bir bedelle kiracıya devredilir.

Akbank | Ticari | Krediler | Leasing

Yatırımcı yani kiracı sözleşme süresinin sonunda söz konusu yatırım malını sembolik bir ücret ödeyerek devralır.

ABANK A.S. - Leasing

Leasing, bir yatırım malının mülkiyeti leasing şirketinde kalarak belirlenen kiralar karşılığında kullanım hakkının kiracıya verilmesi ve sözleşmede belirlenen sembolik değer üzerinden sözleşme süresi sonunda mülkiyetin kiracıya geçmesini sağlayan orta ve uzun vadeli bir finansman yöntemidir.

Default - Siemens olarak zorlu zamanlarda bile sağlam ve güvenilir bir finans kaynağı olma ayrıcalığına sahibiz. - Siemens

Fon Leasing - 4440366

Yeter, çıkıyom forumdan da, sende ara bu bankaları sor hepsine, niye böyle yazdınız de.

herkes herkesi dava edebildigi icin rezil durumdalar bence:)

ama hukuk sitemi kaya gibi cokmuyor ayakta duruyor hala enteresan bir sekilde

ilk kuranlar ileri zekali adamlarmis kanunlari oyle oturtmuslarki yemin ediyorum detaylara girsen hayran kalirsin

onun ustune takiliyorlar iste

Alman bir yazar, dünyadaki ilginc yasalar üstüne bir kitap yazmis, 140 sayfalik bir kitap, kitabin yarisi sadece amerika'daki komik yasalarla ilgili. Buraya yazsam bazi yasalari inanamazsin.Cok ilginc.

Üst Alt