ZTK 11/12 3.Tur | Galatasaray 4-1 Adana Demirspor | Maç Sonucu - Sayfa 103 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK 11/12 3.Tur | Galatasaray 4-1 Adana Demirspor | Maç Sonucu

Cevap: ZTK 11/12 3.Tur | Galatasaray 4-1 Adana Demirspor | Maç Sonucu

adszui.jpg

Ayhan reis şu top atmadı çok ayıp etti lan.

Beyler Mertan orta sahada 3 kişi arasından çıktı ya bu adamda iş var dedim oradan topu çıkartmak meseledir.Okan rahatlıkla yedek oturur takımımzda Ceyhun 18'e gireceğine bu çocuk girsin.Berk'e Riera'ya verilen değer verilsin çok değil 2 sene sonra Riera ve benzeri toğçularla top diye oynar.Hızı ve ayapına hakimiyeti beni benden aldı.Türkiye müthiş yetenekler yetiştiriyor.Yıllardır övülen ama Bejeke'nin teknik heyetinin bir türlü gereken değeri veremediği M.Demirci'ye benzettim Berk'i yetenek olarak ayaklarına ne kadar hakim ne kadar çalım atabiliyor orasını da görmek lazım tabi.Aydın trafik kazasın geçirsen üzülmeyeceğim.Bu şeklinle Adana Demirspor'da yedek oturursun.Devam et.Riera'nın afrası tafrası kimeydi bilmiyorum ama bizim takımımızda yerinin olmadığını biliyorum.Böyle atarlı giderli tripli devam et sene sonunu göremeyebilirsin.Sabri sen oynama 10 kişi çıkalım fazla birşey fark etmez pas atamıyorsunuz lan temel bir kural olan ayağa pas yapmayı beceremiyorsunuz.Bugün ki defans dörtlümüz gidin ya siz yok olun futbolu falan bırakın.Bu dörtlü'yü satamayız bile.Olympique Marseille başkanı keşke ölmeseydin reyiz.Keşke aramızda olsaydın da Servet'i transfer edebilseydin :( :(

Abi Engin sahanın en iyisiydi.

kaptırdıgı topta taş çatlasa 3 tanedir.

Senin takımının as oyuncuları bile bir macta 3 top kaptırıyor.

İllahi Engine sataşılacak mı arkadaş ya.Adam daha ne yapsın

3 kaptırdıysa 4 tane güzel pas verdi.

Renktaş bende Engin kötü demiyordum.Ama çok bireysel oynadı.

Bence Ceyhun da kötü değildi.Biraz pas hatası vardı.

Ben bu maçta şöyle bir hava sezdim futbolcularda.Herkes kendini düşünüyor Fatih Terim`in gözüne girmeye çalışıyor.Sanki bütün futbolcuların aklında bu düşünce vardı.

FT:"Galatasarayda Keita hep gündeme geliyor. Benim böyle bir isteğim olmadı. Geçende geldi bu istek bonservisi 0'dı. Bizde böyle bir gelişme yok. Böyle birşey varsa söyleriz. Şu anda böyle birşey yok."

Play-off'lara puanlar yarıya düştükten sonra 8 puan önde giriyor bile olsak Ujfalusi, Semih, Eboue, Melo, Selçuk gibi oyunculardan en az ikisinin sakatlığı şampiyonluğu kaybetmemize neden olabilir, anca diğer takımlar da birbirini yerse belki oluruz. 6 derbiden 6 puan belki alırız, belki alamayız.

bu aydinin torpilimi var aceba valla anlamiyorum

defol git artik su takimdan aynisi servet icinde gecerli

riera sende o kadar essek yüküyle para aliyorsun adam en azindan bu paranin hakkini vermek icin oynar!!

ayhana laf yok :tiphat:

engin sercan iyidi

sabri bildigimiz gibi

zanda öyle

caglar hakkinda bisey demiyecegim

mertana cok haksizlik yapildi bu macda tam göremedik ama kendini belli ediyor özelikle 2-3 kisinin arasinda cok güzel top cikardi bi kere

okan derici cok teknik top ayagina cok yakisiyor

berkde rüzgarin oglu gibi :asd: bir kac sene icinde müthis bir kanat oyuncusu kazanmis olacagiz insallah!

FT: "T.Doğan(500bin TL) ve Uğur(bedelsiz) olacaktı. Ancak Ali Dürüst A.Gücü Başkanına söz verdiğini ve bu sene olmasın dediğini söyledi. Bizde uzak durduk".

ya bu para icin kendilerini satacak olan anadolu kluplerine ne diye hurmet edilir

bunlarin en iyisi Kayseri gibi olacak sonunda

caglarida pek begenmedim, kabul 2 yildir top oynamiyor, hazir degil ama yinede daha iyi oynayabilirdi sanki

Beyler Mertan orta sahada 3 kişi arasından çıktı ya bu adamda iş var dedim oradan topu çıkartmak meseledir.Okan rahatlıkla yedek oturur takımımzda Ceyhun 18'e gireceğine bu çocuk girsin.Berk'e Riera'ya verilen değer verilsin çok değil 2 sene sonra Riera ve benzeri toğçularla top diye oynar.Hızı ve ayapına hakimiyeti beni benden aldı.Türkiye müthiş yetenekler yetiştiriyor.Yıllardır övülen ama Bejeke'nin teknik heyetinin bir türlü gereken değeri veremediği M.Demirci'ye benzettim Berk'i yetenek olarak ayaklarına ne kadar hakim ne kadar çalım atabiliyor orasını da görmek lazım tabi.Aydın trafik kazasın geçirsen üzülmeyeceğim.Bu şeklinle Adana Demirspor'da yedek oturursun.Devam et.Riera'nın afrası tafrası kimeydi bilmiyorum ama bizim takımımızda yerinin olmadığını biliyorum.Böyle atarlı giderli tripli devam et sene sonunu göremeyebilirsin.Sabri sen oynama 10 kişi çıkalım fazla birşey fark etmez pas atamıyorsunuz lan temel bir kural olan ayağa pas yapmayı beceremiyorsunuz.Bugün ki defans dörtlümüz gidin ya siz yok olun futbolu falan bırakın.Bu dörtlü'yü satamayız bile.Olympique Marseille başkanı keşke ölmeseydin reyiz.Keşke aramızda olsaydın da Servet'i transfer edebilseydin :( :(

Bugunde anlasildiki Mertan direk sag tarafta oyniycak eleman degil.. Daha 2 seneye ihtiyaci var en az.. Yavas yavas aliamasi lazim o yuzden kanada oyuncu sart burda baI arkadaslarin Mertani cok pohpohladinin kanaatindyim kotu topcu degil ama bizim sag tarafa koyarsak bu cocugu olmadan yok ederiz.. Yazik olur..

Adana oynadı, Galatasaray attı maçın bütün özeti budur.

Maçın ilk yarısını baktığımızda ilerde çoğalamadığımızı, çift santrafor oynamamanın verdiği bi dezavantaj olduğunu görüyoruz.

Mahalle maçı gibi mübarek alan gidiyor, alan gidiyor..

Fatih Hoca'nın böyle bi maçta şans bulamayanların önünü açmak adına ilk 11'de yer vermesi iyiydide, şans yanımızda olmasa, Adana'da top cambazı yada becerikli biri çıksa gerrçekten rezil ederdi bizi vatana, millete..

Çok tehlikeli anlar yaşadık 2. lig takımı deyip geçmemek lazımmış.. Onlardaki bu cesaret, arzu, futbol isteği 92. dakikaya kadar varlığını hissettirdi. Onlarda haklı tabi kaybedecek bişeyleri yoktu sonuçta. 3-0 olmuş hocaları hala ileri ileri diyor.. Takdir edilesi valla..

Ben Adana'yı çok beğendim. Fark edildiği üzere ayağa pasları çok iyiydi. Tıkır tıkır oynuyor bizim elemanları sıkça düşürüyorlardı maçtan.. Gerçekten becerebilseler henüz 26. dakikada 3-0 etmişlerdi skoru. Çünkü biz 10 kişi çıktık sahaya.. Servet elinden geleni yaptı sonundada İstanbul Hatırası dedi bi gol attırdı. Helal olsun.

Ceyhun.. Ah Ceyhun yakışıklı olman sadece sana karşı bu kadar sabırlı olmamı sağlayan tek şey.. Yinede demeden edemiycem, oyun kurucu diye çıkmışsın sahaya ama ben oturduğum koltuktan daha güzel kurdum oyunu. Maç boyunca yeptığın en olumlu hareket 66. dakikada yaptığı asistti.

Engin.. İlk goldeki payın unutulmaz.. İlk yarının yıldızıydın. En çalışkanı, en isteklisi, en hareketlisiydin. Aman diyim ilerle, gevşeme.

Ayhan.. Sende çok istekliydin. Geçen seneki arsa avcısı Ayhan profilini sildin gözümde. Heh işte bi kaptan böyle olur.

Sabri.. Samsun maçına göre biraz daha iyi olsada her zaman ki ayarsız enerji Sabri'ydi işte..

Çağlar.. Zaman zaman ben burdayım dedin, özellikle 63. dakikada topu geri döndürüşün alkışı hakeden davranışlarındandı.. Ah be çocuk bi ritmini yakalasan varya kimlerin formasını alırsın elinden..

Mertan.. İstekli ama henüz hazır değil. Yada bu kadroyla çıkmak söndürdü onu çünkü istediğini yapamadı bi türlü.. 53. dakikada 3 oyuncu arasından çıkardığın top bi işe yaramasada çok beğendim o anda seni.. Başarılarının devamı gelir inşallah

Riera.. Performansını zamana yayamadın, bi vardın bi yoktun.. Heh Riera forma girdi yapacak yapacak derken saç baş yoldurttun. Daha iyi olacak olacak

Berk.. Yavru aslan çok cesaretli gördüm seni lo :) İlerde çok bahsettireceksin adından yalnız biraz sebaat..

Okan.. Tekniği var, isteği var istediğin zaman formayı ver rezil etmez ama yanındakilere bağlı. Alda at tarzı biri olacaksın hadi bakalım hayırlısı

Veeee son olarak Ufuk.. Taffarel çok iyi yuğurmuş seni bugün bunu anladım. :) Hani sen olmasan bu maç ne olurdu düşünmek dahi istemiyorum.. Aman efendim 2. lig takımına elenen lider.. Konuşmaları haya bile etmek sinir olmaya yetiyor.. Neyseki Ufkumuz açık. :)

Muslera'nın arkasında gözün kapalı güvenilecek biri.. Sen varsın. Bütün teşekkürler sana aslında bu maçtan alnımız ak çıktıysak hepsi senin sayende.. Panter panter..

Sonuç olarak maç bitti. Fatih Hoca Ufuk'a güvendiğinden mi bu kadar tehlikeye attı bizi bilmiyorum ama kalpten gidecektik o biçim. Defansımız yine sınıfta kaldı.

Daha iyi olacağız inşallah neyse en azından yedeklerimizin halini gördük.. Görmek istemediklerimizde oldu tabi neyse.

Teşekkürler Galatasaray, Teşekkürler Ufuk.

Sahada birkaç oyuncu bir iki gömlek üstün olduğunu belli etti. İşte onlar İlk 11 oyuncusu..

Üst Alt