ZTK 14/15 YF | Sivasspor 2-1 Galatasaray | M.S | 19 Mayıs - Sayfa 49 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK 14/15 YF | Sivasspor 2-1 Galatasaray | M.S | 19 Mayıs

Aydin 7'yi, Umut da 9'u isgal ediyor. Defolun gidin ya. Umut dedigin kimdir ki ... Burak'i aratan forvet, o derece kötü. Hamza kalirsa eger bunu önümüzdeki sezon bas taci yapar diye korkuyorum.

Umarim önümüzdeki yillarda aynisini Bruma ve #11 hakkinda söylemeyiz.

23 yaşındayım ben Umut Bulut galatasarayda gördüğüm en yeteneksiz forvet kesinlikle. Vallahi Lukunku'dan daha yeteneksiz bu adam onu da hatırlıyorum.
27 yaşındayım umut hayatımda gördüğüm en yeteneksiz insan, forveti yada futbolcuyu geçtim.

umut futbolcu değil , hamza hoca değil. hakkımızda hayırlısı bir alsaydık şu 4. yıldızı

sezon sonu bol bol yerli futbolcu transfer ederler, halbuki ilk 11 de bir tane yerli futbolcu olmiyacak, görüyoruz yerli futbolculari, bildigin yerlerde sürünüyorlar, bügünkü kadro ligde ancak orta siralar icin oynardi, birde bunlar bizim yedekler olacak.

yakalayınca atacaksın arkadaş. şu umut'a birşey olsun hafta sonuna kadar lütfen ya duşta ayağı kaysın, antrenmanda biri çift dalsın sakatlansın bir şekilde

Su Umud denilen yaratigi da neden oynattigini anlamis degilim. Pandev bitmis, belli, dogru dürüst kosamiyor, ama en azindan verdigi paslarla takima katki sagliyor. Umut ne yapiyor Hamzaoglu Hamza??? Bu soruyu sormak lazim.

beni asıl üzen ise takım kötü oynamadı aslında, umut ve yancıları beceriksizin önde gideni olduğu icin 0-0 a kitlendi oyun, sacma bir gol yeyince de panik olduk

Yazık, şu maçı bile gönül rahatlığıyla izleyemedik. Zor bela tuhaf bir penaltı sayesinde kurtarabildik. Bjk maçı için hiç rahat değil içim.

Bugün oynayanların en az 8-10 tanesi seneye kadroda olmamalı. Sinan, dzemali, yekta, umut, pandev, olcan, aydın...

Bu aydinla sözleşme imzalar bunlar. Torpilli bu herif. Senelerdir bizde. Dogru dürüst oynadigini görmedim. Bu da yüzsüzmüş. İnsan top oynayacagi bir yere gider. Hel şu Umutun oynamasi Menajer işidir eminim. Parayi cebe atiyorlar.

Şu penaltı değil diyenleri falan bir 3 gün banlayın bence kendilerine gelsinler.

-Yasin geçiyor.
-Sivaslı ayağını topla alakasız biçimde yana sallıyor.
-Yasin'e temas gerçekleşiyor.
-Yere düşmesi için yeterli olup olmadığı tartışılır. Ama bir pozisyonun faul olması için kişinin yere sümük gibi yapıştırılması zorunlu değildir.

2 haftadir burak ve umuta yapilan %100 2 penalti verilmedi hemde en kritik maclarimizde medyada buna deyinan biri cikmadi

Bu sene Türkiye'den şampiyonlar ligine kim giderse gitsin (yeni kuralın da etkisiyle) bir halt olmaz bu oyun ve kadrolarla.

Herkes hedeflerini yeniden kalibre etmeli. Avrupada en 2-3 yılı feda edip yetenekli oyuncu avına çıkmalı takımlar.

Defansın kötü gözükmesinin sebeplerinden biri de Yektanın hiç bir şekilde maçı iplememesi. Adam hiç.bir topu takip etmedi pres yapmadı, top kapmadı. Cemaili idare etti ama tek başına yeterli olmadı. Sivas ikinci yarı çok adamla gelmeye başlayınca defans bocaladı.
Burda yapılması gereken hamleyi hoca yapmadı, halbuki Yasin, Bruma hamleleri zamanında gelseydi golleri yemeden, oyun buralara gelmezdi.

bu Umut konusunu ciddiye almalıyız arkadaşlar, bunun haftasonu oynaması şampiyonluğa mal olabilir. umut'u oynatma gibi bir kampanya falan başlatabiliriz sosyal medyada. şaka yapmıyorum adam gol atmayı geçtim tüm takımın oyununu bozuyor. bir top kaptırır töre gider gol atar herşey için çok geç olur. pazar günü bu adam o formayı giymemeli

Bugün itibariyle Hamza'dan desteğimi çekiyorum. Gelişir diye umuyordum ama gittikçe beyni yandı. Futbol bilgisi yerlerde. Yeminle benim futbol bilgim Hamza'yı 3'e 4'e katlar.

Yabancı sınırının kalktığı ortamda Hamza ile devam etmek Galatasaray ihanettir. Seveyim onun hocalığını. Tek bildiği klasik hadi aslanım , hadi oğlum.

Hafta sonundaki derbi için şimdi tırsmaya başladım. Bu takım şampiyon olacaksa tamamen Futbolcuların yüzünden.

Lucescu diyorum!

Umut yine oynar bjk maçında. Kimi oynatcak başka emreçyimi, olcanımı onlarda 90 dakka oynadı. Umut yine 11 başlar bjkmaçında görün bakın, kanser olacaz bu gidişle

Üst Alt