ZTK 14/15 YF | Sivasspor 2-1 Galatasaray | M.S | 19 Mayıs - Sayfa 50 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

ZTK 14/15 YF | Sivasspor 2-1 Galatasaray | M.S | 19 Mayıs

Umut bulut un beyni

42a2c0c621aaf9119b1738cd5f722e47.jpg

Spikerle, yorumcu bir olmuş hakemler Galatasaray' ı kolluyor algısı yaratmaya çalışıyorlar, bizimkiler de çanak tutuyor.

Ağabey bir ara anlatırım, benim bir arkadaşla bu saçma objektiflik yüzünden çok papaz olduk.Bir insan 3 Temmuz sürecinde "biz de zamanında 8-0 kazandık objektif olalım" der mi yahu :D Sonra ben durur muyum yahu :D

Umut'a kızanları anlamıyorum. Adama forma veriliyor , hayır mı desin. Onu oynatana sövün. Onu bu takıma alana sövün.

Umut yine oynar bjk maçında. Kimi oynatcak başka emreçyimi, olcanımı onlarda 90 dakka oynadı. Umut yine 11 başlar bjkmaçında görün bakın, kanser olacaz bu gidişle
umut 11 başlarsa eziklerin 4. yıldızı hayırlı olsun. hem de taçtan yediğimiz golle, hem de emre belözoğlu'nun son dakikada attığı yıllarca anlatılacak golle.

Basın hakemlerin üzerine gidecek derbiye kadar Yasin yüzünden. Umarım doğramazlar bizi
tüm ortam oluşturuluyor, rakip yalan penaltılarla 15 puan kazanan fenerbahce ama derbiye kadar bizim yalancı penaltıları kazanan taraf olduğumuz vurgulanacak. melo zaten kırmızı kart görmeli her maç .
cok pis kokular geliyor, yönetim bir basın toplantısı düzenlemeli, tabi yönetim varsa

Okadar kötü Galatasaray lar gördüm, bu kadar kötü bir Galatasaray hayatimda görmedim, bu sezon bir mac bile adam gibi futbol oynamadik. 6. ci oldugumuz sezon filan bile arada bir futbol oynadik, hic koca bi sifir. Seneye rezil kepaze with Hamza aka the Tactic Monster i

Bugün itibariyle Hamza'dan desteğimi çekiyorum. Gelişir diye umuyordum ama gittikçe beyni yandı. Futbol bilgisi yerlerde. Yeminle benim futbol bilgim Hamza'yı 3'e 4'e katlar.

Yabancı sınırının kalktığı ortamda Hamza ile devam etmek Galatasaray ihanettir. Seveyim onun hocalığını. Tek bildiği klasik hadi aslanım , hadi oğlum.

Hafta sonundaki derbi için şimdi tırsmaya başladım. Bu takım şampiyon olacaksa tamamen Futbolcuların yüzünden.

Lucescu diyorum!

Hamza Hoca'nın oynattığı futbol Lucescu'nun mentalitesine yakın değil mi sence? Bu oyun tarzı keyifsiz ama sağlamcı.

Bu maç tamamen yedek bir kadro ile çıktınız. Bu maç için Hamza Hoca'yı eleştirmek yanlış olur bence.

Hamzayı beğenmeyenleri asıyordunuz yaaa elinizi vijdanınıza koyun da CL de grupları bi hayal edin beyni bu kadar çalışan bir adamın takıma kimleri transfer edeceği hayal edin ...

Resmen Galatasaray-BJK maçının hakemini baskı altına almak için kamuoyu oluştumaya çalışıyorlar, sakın objektiflik ayağına alet olmayın bu manipülasyona.

Bizim penaltılar verilmediğinde, Fenere dünya kadar haksız penaltı verildiğinde 3 maymunu oynayan Galatasaray düşmanları şimdi Yasin' e saldırıyor.

Bari Sen yapma abi gozunu seviyim nerdeyse paf takimla oyunadik maci bide bu maci bjk macila birmi tutuyon ?

Kardeşim tabi ki bir değil fakat ligde de bundan daha iyi oynamıyoruz zaten. Tek güvencem Muslera ve Sneijder'in varlığı, onun dışında işimiz Allah'a kalmış. İnşallah kazanırız da bu hafta biter şu iş. Ama Rize maçına kalırsa onda da içim rahat olmaz o kesin.

Resmen Galatasaray-BJK maçının hakemini baskı altına almak için kamuoyu oluştumaya çalışıyorlar, sakın objektiflik ayağına alet olmayın bu manipülasyona.

Bizim penaltılar verilmediğinde, Fenere dünya kadar haksız penaltı verildiğinde 3 maymunu oynayan Galatasaray düşmanları şimdi Yasin' e saldırıyor.

forum ergenlerle kayniyor normal

Üst Alt