⚽ ZTK 19/20 Son 16 M:1 | Rizespor 1-1 Galatasaray | MS | 15 Ocak | ATV - Sayfa 48 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ ZTK 19/20 Son 16 M:1 | Rizespor 1-1 Galatasaray | MS | 15 Ocak | ATV

images

Var hakemi, mübarek bir valideye sahip ama kendisi gönülsüz güreş mahsülü canlı.

Valla ben bile yavaş yavaş terimcilikten kayıyorum ama transferler için bir şey diyemem. Bütçesiz kim denk gelirse alındı gibi bir şey oldu.
Mesala Babel. Hangi akıl mantık ile transfer edildi? Tamam hadi istedin bari 1 yıllık kontrat yap adamın yaşı 34 olmuş sanki sene sonu elinden başka bir kulüp kapacak. Üstüne üstün birde imza parası ver. Ulan sen koskoca Galatasaraysın adam kasımpasalara kadar düşmüş bir topçu sen ne diye imza parası verirsin. Benim aklım almıyor ya bizim yöneticiler hoca filan hepsi aptal yada fena komisyonlar dönüyor.

Envoyé de mon Huawei P30 en utilisant Tapatalk

Geçen dönemlerin aksine ben oyunu beğendim ama bazı çürükler yok değilmi var tabi onuda hoca düzeltecek ocak ocak dedin çöpleri gönderemedin daha, onun dışında linnes emre akbaba hemen form u buluyor bu sevindirici stoper ve orta saha şart yaratıcı 10 numara olanından

MI 8 Lite cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Mesala Babel. Hangi akıl mantık ile transfer edildi? Tamam hadi istedin bari 1 yıllık kontrat yap adamın yaşı 34 olmuş sanki sene sonu elinden başka bir kulüp kapacak. Üstüne üstün birde imza parası ver. Ulan sen koskoca Galatasaraysın adam kasımpasalara kadar düşmüş bir topçu sen ne diye imza parası verirsin. Benim aklım almıyor ya bizim yöneticiler hoca filan hepsi aptal yada fena komisyonlar dönüyor.

Envoyé de mon Huawei P30 en utilisant Tapatalk
Para konusunda haklısın fakat Babel'i takip ettim sayılır PL'de arkadaşlardan dolayı. O Babal ile alakası yok. Oradaki Babel bu takımın en iyilerinden olurdu.

Üst Alt