⚽ ZTK 19/20 Son 16 M:1 | Rizespor 1-1 Galatasaray | MS | 15 Ocak | ATV - Sayfa 50 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ ZTK 19/20 Son 16 M:1 | Rizespor 1-1 Galatasaray | MS | 15 Ocak | ATV

Belhanda gitsin yerine mariano kalsın şener ile olmaz linnes hem sag beki hem sol beki yedekler belhanda yerine emre akbaba yeterli yeter ki belhanda gitsin boşu boşuna hem yabancı sayısını arttırıyor yerinde feguli oynar emre akbaba oynar Taylan oynar seri bile zorlasa oynar o yüzden ilk gidecek kişi belhanda sonra nagatomo olmalı Jimmy emre mor şener emre Taşdemir takas olarak kullanılıp bence bir forvet oyuncusu alınmalı acil olan yedek forvet yada stoper oda marcao nun yerine donk daha iyi defans yapıyor marcao dan

Uzatmadaki gol bence de net faul. Emre'nin penaltı pozisyonu onun kadar olmasa da bir açı net müdaheleyi gösteriyordu. Hakem bunu kaçırabilir. VAR çağırdı mı? Hocam izlemenizi tavsiye ederim dedi mi? Halis yine ben gördüm devam mı dedi? Bu sebeple VAR konuşmaları açıklanmalı işte. Ondan sonra tabi herkes adamına göre çalışır. Nasıl olsa hiçbir yaptırımı yok.

Vardakinin ismi soy ismi söylendi, o kadar tanımıyorum ki girip yazana kadar unuttum bile. Şerefli federasyondan başka bir atama da beklenemezdi.
Hoca da bu olaya tepkisini içeri girerek verdi, soracaklar illaki olayı, bu cifte standart hakkinda konuşsa ki konusacaktir bi kac cumle, insallah ceza falan da vermezler şimdi..

Falcao gibi oyuncun var Omer gibi andavallar bom bos adami topu birakicagina kaleye vuruyo Boyle salak oyuncular ile birlikte oynadigi icin bu adami elestiremem

Hem hakem hem VAR hakemi birlikte hakkımızı göstere göstere yediler
Belli ki talimat almışlar, ZORLU bir 2. devre olacak

Son antalya macinin sistemini farkli bekler ve oyuncularla denedi bu sefer

Ligin ilk devresinde yasadigimiz, oyunu rakip saha yıkamama sorunu nispeten hallolmuş görünüyor
Rize 2. yarı biraz önde basmaya çalıştıysa da, Seri çıkana kadar çok zorlanmadık

Ama bu sefer de bazı oyuncuların bireysel becerileri düşük kaldı

2. yarıda 3’lü defansa döndü, bekler öne çıkardı, onda da takım eh işte fena değildi

Benzer sistem aşağıdaki oyuncularla daha iyi olacaktır

—————-Muslera
Mariano-Stoper-Marcao-Saracchi
——————Lemina
——-Feghouli—-Seri——Onyekuru
—————-XXXX
——————-Falcao

Stopere transfer şart
XXXX yazılı yerde ise hem basan hem 10 no bir lazım
Yoklukta Taylan olur, E.Akbaba olur
Feghouli mecburiyetten, Sekidikayı hiç izlemedim, kanatta hızlı deniliyor, içeri katedebilip 10 no gibi de pas trafiğine katılıp, şut atıp, kritik paslar verbeiliyorsa Fegh yerine oynar

Bir de taktik genişlik için Diagne’nin takıma katılması da iyi olabilir
Çift forvet gerektiğinde kullanılır

Iki tane ortasaha biri leminanin yanina biri 10 numaraya baska caremiz yok Emre Akbaba ve Taylan gibi yedekten skor katki verecek oyuncularimizda var bu sayede klubemizde zenginlesmis olur

Stoperde, sağ bekde elzem..Fakat bunlar takımın çehresini değiştirmez.
Ama o bahsettiğin kaliteli iki orta saha takımın çehresini değiştirir.Ama nasıl bulacaklar ve alacağız.

jessenim iyi çıkması için dua edeceğiz.Aslında en baştan biz kanada daha net adam almamız lazımdı.Jeeseyi en kötü alır kiraya verirdik.

hem kanat hem forvet oynayabilen bir oyuncu, hızlı çabuk sert bir 6 numara ve kaiteli bir 10 numara alsak işte bir umut bekliyoruz.Ama çok zor.

Sırf Donk ön libero pozisyonunda oynasın diye stoper alınsın diyorum.Donk haricî kimse güven vermiyor,Lemina-Donk-Emre Akbaba üçlüsü ideal bir orta saha olabilir.

Üst Alt