⚽ ZTK 19/20 Son 16 M:1 | Rizespor 1-1 Galatasaray | MS | 15 Ocak | ATV - Sayfa 49 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ ZTK 19/20 Son 16 M:1 | Rizespor 1-1 Galatasaray | MS | 15 Ocak | ATV

Var hakeminin de yok hakeminin de en başta da halis muhlis rus çocuğunun soyunu sopunu silkeliyim. Yeter lan kokmuş düzeniniz başınızı yesin bir hakem camiası bir futbol camiası bu kadar mı satılmış olur be.

Beyler kendinize gelin penaltı diye diye antuya çeviridiniz burayı...
Vermiyorsa vermesin git döve döve yen...
Ömer gibi birini izliyoruz kaç haftadan beri ama kimse birsey demiyor bu herifi hali sahaya çağırmam Sabri’den fazlalığı ne bu adamın bi bildiği deli danalar gibi koşmak...

yav hocanın gelipte hakkımızı yediler falan deme hakkı yok. Bu ilk 11'le maça başlıyorsan en iyi hedefin beraberlik olabilir o maçtan 'rakip farketmeksizin'.

Iki tane ortasaha biri leminanin yanina biri 10 numaraya baska caremiz yok Emre Akbaba ve Taylan gibi yedekten skor katki verecek oyuncularimizda var bu sayede klubemizde zenginlesmis olur

Ya selcugu gördüm ısınırken dedim hocam sen kimi alırsan al bu kafayla ne köy olur ne kasaba, oyun sistemimiz ne anlamadım yazık

Para konusunda haklısın fakat Babel'i takip ettim sayılır PL'de arkadaşlardan dolayı. O Babal ile alakası yok. Oradaki Babel bu takımın en iyilerinden olurdu.
Bende izledim. Aradaki disiplin farkı. Türkiyeye gelen ortama ayak uyduruyor.
Zamanında Sunderland a giden Eski Bursasporlu N'diaye ile konuştum. Adam dayanamadım hemen menajerime bana türkiyeden herhangi bir takım ayarla dedim diyo. Türkiye ile Premier League kıyaslanamaz Türkiye de kral gibiyiz bir iki düz koşu antrenman sonrası bir sokağa çıkıyorsun Messi Ronaldo muamelesi görüyorsun. İki üç aya bir hoca değişiyor sen hep arada kaynıyorsun suç topçulara gelse bile önce yerli topçular suçlu oluyor en sona yabancı topçulara tepki geliyor filan dedi.

Envoyé de mon Huawei P30 en utilisant Tapatalk

Kafayı terimle bozmus 1 kitle var.Hakem anamızı bellemiş maçta gelmiş hala terim diyor angut herifler.Bunun gibilere bu sene şampiyonlukmu gelsin yoksa 5.olarak terim kovulsunmu deseler tartışmasız 5.lik derler.Şampiyon olunca net üzülecek herifler.
Bi kaci fenerli zaten amaclari burayi karistirmak sampiyon oldugumuzda forumda goremiyorum ben o adamlari genelde

Üst Alt