#13 Sergen Yalçın - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cevap: #13 Sergen Yalçın

Sergen cok iyi topcuydu, ama biraz fazla abartiliyor bana gore. Izlemesek yerli Maradona sanardik. Bakin cok iyi bir oyuncuydu tekrarliyorum, ama Hagi ile kiyaslayan cahiller gordum. Adamin teki disiplinli olsa Hagi'den daha yetenkli demisti bi keresinde. Ne denebilir ki bu lafa.

Sergen Alex'le kapisir, ama yener mi muamma.

Sergen cok iyi topcuydu, ama biraz fazla abartiliyor bana gore. Izlemesek yerli Maradona sanardik. Bakin cok iyi bir oyuncuydu tekrarliyorum, ama Hagi ile kiyaslayan cahiller gordum. Adamin teki disiplinli olsa Hagi'den daha yetenkli demisti bi keresinde. Ne denebilir ki bu lafa.

Sergen Alex'le kapisir, ama yener mi muamma.

Öyle zaten.

Hagi, Sergen icin Turkiye'nin gelmis gecmis en yeteneklisi demis galiba. Ben de farkli birsey dusunmuyorum zaten. Sergen bence de en yetenekli Turk futbolcu. Disiplinli olsa Hagi kadar buyuk topcu olurdu yorumlarina katilmiyorum sadece.

Hagi, Sergen icin Turkiye'nin gelmis gecmis en yeteneklisi demis galiba. Ben de farkli birsey dusunmuyorum zaten. Sergen bence de en yetenekli Turk futbolcu. Disiplinli olsa Hagi kadar buyuk topcu olurdu yorumlarina katilmiyorum sadece.

Valla video sadece Hagi'nin yorumlarıyla oluşmuyor.Diğer futbol konusunda bilgili kişilerinde yorumları bulunmakta.Sadece Hagi gözüyle bakmamakta lazım.Ama orada Hagi karşılaştırılmalarından ziyade ikisininde büyük futbolcu olduklarını ve ayaklarıyla resmen konuştuğunu söylüyor.Tabi ki fikrinizi eleştirmiyorum, sizin görüşünüzdür ama çoğu futbolseverin hemfikir olduğu konu; Niye yeteneğini boşa harcadın Sergendir.

Hagi'den sonra futbolu birakana kadar bizde kalmasini istedigim sihirbaz.

[media]https://www.youtube.com/watch?v=w5D4hJRSMhQ[/media]

Cansun,Canaydin,Polat; tam on senemizi yediniz.

Hagi'den sonra futbolu birakana kadar bizde kalmasini istedigim sihirbaz.

[media]https://www.youtube.com/watch?v=w5D4hJRSMhQ[/media]

Cansun,Canaydin,Polat; tam on senemizi yediniz.

Benim Galatasaray Tarihinde gördüğüm en büyük iki hatadır. Tüm tarihimizii değiştiren hatalardır. 1. Lucescu'nun gidişi Fatih Hoca'nın gelişi ( O zaman için hata değil büyük bir işti aslında ama sonradan anlaşıldı) 2. Hagi'nin veliahtını arayıp 10 Numaralara para saçıp verim alamazken Hagi'ye en yakın verim alabildiğimiz alabileceğimiz yerli ve hatta bizim elimizde olan Sergen'i sakatlığı var diye almamamız. Çok büyük hatalarmış yahu. Mesela herkes Lucescu'nun şampiyonluğunu anlatırken işte leş oynuyordu çok kötü oynatıyordu diyor ama ben sırf Sergen ve Hasan Şaş'ı izlerken bile keyif alıyordum. İkisi de potansiyellerini sergiliyorlardı hatta Sergen oynayabilseydi bu Şampiyonlar Ligi maçlarının devamı gelebilirdi.

metin-tekin_568461.png

Ergen Sergen :)

Üst Alt