16/17 Son 32 M:2 | Osmanlıspor 0-3 Olympiakos | MS | 23 Şubat | Tivibu Spor 2 - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 Son 32 M:2 | Osmanlıspor 0-3 Olympiakos | MS | 23 Şubat | Tivibu Spor 2

I.Melih hakkinda konuşmuyorum, burada takımın adı Osmanlispor diye alınan, sürekli siyasi yapanlar hakkinda konuşuyorum

Osmanlispor Türkiye'yi temsil eden bir futbol kulüp, şu sidik yarışlar yersiz ve anlamsız
O zaman siyaseti futboldan cikarsinlar. Nokta. Gitsin baska bir kulup de ben ismimi "Turkiye Cumhuriyetispor" yaptim desin. Ne kadar mantikli sence?

Alın size serbest yabancı sayısı !!!!
... Yabancıları doldurduk... da noldu ? Olan evlatlarımıza oldu.
Hem onları kaybediyoruz, hemde maçı kaybediyoruz.

Yabancı sınırlaması derhal geri getirilmeli.

Güzel forumdaşım, Yunan ile yapılan son mücadelede topraklarını kaybeden Arjantin miydi? Osmanlı ülkesi Yunana yenilmişti, spor kulübü de yeniliyor yazdım. Ot çekip mi geliyorsunuz foruma anlamıyorum ki.

{taptap}

Komik çocuk bak siyaseet yaptığını belirtmişsin bende siyasi bir soru sormuşum sana ŞU 400 KUSUR YIL HİMAYEMiZDE KAPIKULU OLAN YUNANLILAR MI?

Siyasi bağı açık olan bir takım hakkında siyasi konuşulmasına karşı olmak da acayip. Başakşehir de bunun laciverdi işte.

{taptap}

Oha ne ara 3 oldu. Bi yemek yemeye gittim hersey kacirmisim.

Biz olmayinca hic bir takim ülke puanina katkida bulunmuyor. Türkiye'dir Galatasaray. Bu kadar basit.

halk arası gerçek olduğu düşünülen şeyleri olduğu gibi almak/doğru bellemek sağlıklı bir şey değil. türk diye bir ırk yoktur

istersen TP'de konusunu aç, akademik detayları inceleyelim.. (maç konusunu zıvanadan çıkarmayak)

bazen forumda takıldıkça varsa bile az bir miktar kaldığını düşünmüyor değilim.

Üst Alt