16/17 Son 32 M:2 | Osmanlıspor 0-3 Olympiakos | MS | 23 Şubat | Tivibu Spor 2 - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 Son 32 M:2 | Osmanlıspor 0-3 Olympiakos | MS | 23 Şubat | Tivibu Spor 2

bfeb9108b016c9ba4adf28514c23a825.jpg

halk arası gerçek olduğu düşünülen şeyleri olduğu gibi almak/doğru bellemek sağlıklı bir şey değil. türk diye bir ırk yoktur

istersen TP'de konusunu aç, akademik detayları inceleyelim.. (maç konusunu zıvanadan çıkarmayak)

Irkı hangi anlamda kullandığına bağlı.Etnisiteden bahsediliyorsa Türk diye bir etnisite vardır bal gibi,bunu tartışmaya çalışmak çok zorlama bir çabadır.

Osmanlispor "taraftarlarinin" sirf Atatürke karsi takindiklari tavir ve aldiklari tutum bile yeterlidir bu takimi dislamak icin.

Sirf rant ve siyasi destek icin kulübün ismini degistirenlere lanet olsun. Kaybettiler diye sevinmiyorum ama insanlarin Osmanlisporu sevmemesini de anliyorum.

Osmanlispor türk takimi ise, Atatürk de Türkiyenin kurucusudur sen ne hak ile isliklarsin insanlarin söyledigi marsi.

Bok mu vardi da birden tutustu millet bu Osmanli sevdasi ile.

Mustafa Reşit ve Osmanlısporu tebrik ederim bu arada, Avrupa'da iyi 1 sezon geçirdiler

İnşallah gelecek sezonlarda daha çok türk takımı Avrupa'da görürüz

halk arası gerçek olduğu düşünülen şeyleri olduğu gibi almak/doğru bellemek sağlıklı bir şey değil. türk diye bir ırk yoktur

istersen TP'de konusunu aç, akademik detayları inceleyelim.. (maç konusunu zıvanadan çıkarmayak)

emir sato
yaş tahtaya bastın

Türk ırkı yok ne demek ulaaaaaaaan

Türk Irkı Sağolsun..

konu aç tartıştak

Yunanlar çakma türk takımına koydu İsrail de koysa akşam şu tinercilere tadından yenmez

Envoyé de mon iPhone SE en utilisant Tapatalk

Üst Alt