16/17 Son 32 M:2 | Osmanlıspor 0-3 Olympiakos | MS | 23 Şubat | Tivibu Spor 2 - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

16/17 Son 32 M:2 | Osmanlıspor 0-3 Olympiakos | MS | 23 Şubat | Tivibu Spor 2

Melih Gökçek'in saf oğlunun kurduğu futbol takımını Osmanlı devleti ile karıştırıp küçücük ankara takımına nefret kusan mallar var.

Su sporla siyaseti nasil icice sokmayi basariyorsunuz anlamiyorum.

Ya kardesim yunan fb ye gecirince benim butun hucrelerim mutlu oluyor. Yok sonra salak salak kan muhabbeti vs. Kardesim bu sahadaki savas degil mac. Biz olimpiakosa koysak panatinaikoslu zevkten 4 kose olmuyor mu saniyorsunuz ? O demiyor yok Turktu yunandi. Rahat olun ya mac bu.

Ne biliyim biz Juveye koyunca milanlilar bayram yapip macta "mama mia Li Turchi" diye pankart acarken italyaya karsi Turkler muhabbetine niye girmiyorlar??

Biz arsenale koyup kupa aldigimizda chelsealiler ulke takimimiz Turklere yenildi mi diyorlar yoksa "haha salak arsenal kendi kupasini bile alamiyor" deyip bassak mi geciyorlar?

Birakalim bu kompleksleri.

Son düzenleme:
üreyen,türeyen, çoğalan, töre gibi birçok anlamı var

right

türk denilen, orijin tabanında 'törük', değilse 'türük'tür. törük, “ortaya çıkmak”, veya “yaratılmak” mânasındaki "törü" fiilinden geliyor (bugün, 'türe'-mek diyoruz), bu bileşenin de eski tabletlerde sürekli olarak 'kök' (ö uzatılıyor) ile birlikte kullanıldığı görülüyor: “kök-törük”, bunun da manası; 'yaratılmış olan'..
peki kim tarafından? herhalde allah tarafından değil.. bu bağlamda türk, etnik bir isim de değildir, sadece DİNİ bir kimliktir (törük); töreye-bağlı/töreden olan, “köktengri inancına mensup olan”

bu ne demektir
sen köktengri inancına mensup değilsen, kendine türk demene de gerek kalmıyor pek..

yok diosak yok, lad

orta asyalılara tür(ü)k denmesinin tek bir sebebi vardır, dolayısıyla ottoman da türk değildir .. zati ottoman hanedanı da bu tanıma nefret kusar idi
Jp roux, olexander borovkov, Halil inalcık gibi bilim adamları salak zaten boşa kafa patlatıp binlerce makale ve kitap yazmışlar...
Böyle ne bok olduğu belli olmayan her haltı biliyorum sanıp aslında bi *****den haberi olmayan adamlar da yeni türemeye başladı

F3111 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Moderatör tarafında düzenlendi:
Jp roux, olexander borovkov, Halil inalcık gibi bilim adamları salak zaten boşa kafa patlatıp binlerce makale ve kitap yazmışlar...
Böyle ne bok olduğu belli olmayan her haltı biliyorum sanıp aslında bi *****den haberi olmayan adamlar da yeni türemeye başladı

F3111 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

seninde haberin en fazla s...nden olur zaten, hasan m8

Moderatör tarafında düzenlendi:
Tarih ilmine ızdırap çektiren, hayatınızda duyabileceğiniz en cahilce cümlenin sarfedildiği ve üzerine takdir aldığı başlık olmuş sonunda.

Maça dönecek olursak ilk yarıda iyi oynadığı yazıldığı zamanda gol alamazsa yer demiştim Osmanlı için. Bu arada herkesin aksine ben Osmanlı'nın daha iyi bir hocayla daha başarılı olacağını düşünüyorum. Akçay iyi niyetli ama bir yere kadar götürecek hoca. Mesela Ersun bu takıma daha iyi top oynatabilir.

Üst Alt