2010 DKE | Bosna Hersek 1-1 Türkiye | Bilino Polje Stadı | Maç Sonucu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2010 DKE | Bosna Hersek 1-1 Türkiye | Bilino Polje Stadı | Maç Sonucu

Cevap: 2010 DKE | Bosna Hersek - Türkiye | 21.00 | Bilino Polje Stadı | 9 Eylül | Fox

ya ben geçen euro 08 deki norveç maçındakı gıbı olur dıyorrum ılk once estonya yendık (geçen senekki bosna estonya gibiydi) sonra norveci bence üç puan alır gelırız

Cevap: 2010 DKE | Bosna Hersek - Türkiye | 21.00 | Bilino Polje Stadı | 9 Eylül | Fox

Içimden bir ses diyor: 1 - 2 aliriz.

Bu takim istediginde neler yapabilecegini hepimiz gördük bkz: hirvatistan,cek cumhuriyeti,norvec,ispanya.

Yedeklerimizle bile almanya ya kafa tutmustuk.

Ben acikcasi maci 2 3 alacagimizi düsünüyorum.

Fatih Terim yine maceraya atılmamalı işte ideal ilk 11:

G.Gönül EmreAşık Servet H.Balta

Sabri Ayhan Emre Arda

Tuncay Semih

Volim te Türkiye - Bosna

Bosna'yı ben baya farklı yeneceğimizi düşünüyorum içimde öyle bi his 1-4 falan olabilir.Ancak kondisyonumuzu geri kazanmamız lazım.

Yeniliriz geliriz diyor. Bizim futbolcular Bosna'dan çok çok daha iyi ama; maalesef sistemimiz ve teknik ekibimiz berbat.

Estonya'yı sistemle mi yendik. Hayır. Arda ve Yuncay'ın bireysel yetenekleri ile yendik. Bosna, bu Estonya'ya 7 gol attılar arkadaşlar. Bizim zar zor 4 gol atıp 2 tane de yediğimiz Estonya'ya...

Ayrıca Estonya şampiyonuna biz 5 gol attık diye zayıf takım diyenler; bugün Estonya'nın ne kadar güçlü olduğunu anlatıyorlar.

Kimse kendini kandırmasın. Bosna 2. Norveç olmayacak. En fazla beraberlik alırız. Bosna buraya kadar gelmişken evinde oynadığı maçı vermez. Bizde oturur, Evimizde Bosna'ya ve Belçika'ya verdiğimiz puanlara ağlarız.

Fatih Terim'in hikayelerini dinlemekten sıkıldım. Bugüne kadar hiç bir hocaya bu şekilde konuşmadım. Skibbe'ye, Bülnet Korkmaz'a bile. Her zaman "bu adamlar oralarda ise mutklaka bizden iyi biliyorlardır" dedim.

Şimdi ilk defa söylüyorum. Terim bir şey bilmiyor. Hatta tüm bildikleri 10 yıl öncesinin anlayışında kalmış.

Estonya'nın deplasmanda 2 gol attığı takım var mı?

Yeniliriz geliriz diyor. Bizim futbolcular Bosna'dan çok çok daha iyi ama; maalesef sistemimiz ve teknik ekibimiz berbat.

Estonya'yı sistemle mi yendik. Hayır. Arda ve Yuncay'ın bireysel yetenekleri ile yendik. Bosna, bu Estonya'ya 7 gol attılar arkadaşlar. Bizim zar zor 4 gol atıp 2 tane de yediğimiz Estonya'ya...

Ayrıca Estonya şampiyonuna biz 5 gol attık diye zayıf takım diyenler; bugün Estonya'nın ne kadar güçlü olduğunu anlatıyorlar.

Kimse kendini kandırmasın. Bosna 2. Norveç olmayacak. En fazla beraberlik alırız. Bosna buraya kadar gelmişken evinde oynadığı maçı vermez. Bizde oturur, Evimizde Bosna'ya ve Belçika'ya verdiğimiz puanlara ağlarız.

Fatih Terim'in hikayelerini dinlemekten sıkıldım. Bugüne kadar hiç bir hocaya bu şekilde konuşmadım. Skibbe'ye, Bülnet Korkmaz'a bile. Her zaman "bu adamlar oralarda ise mutklaka bizden iyi biliyorlardır" dedim.

Şimdi ilk defa söylüyorum. Terim bir şey bilmiyor. Hatta tüm bildikleri 10 yıl öncesinin anlayışında kalmış.

Estonya'nın deplasmanda 2 gol attığı takım var mı?

Katılmıyorum kesinlikle.Birincisi sistemimiz,teknik ekibimiz berbat filan değil.O berbat dediğiniz sistemle milli takım kimleri yenmiş,o teknik ekiple ne başarılar yaşamış bundan bihabersiniz heralde.Metin Tekin,Oğuz Çetin,Müfit Erkasap gibi hocalar var o teknik ekipte.Bu adamların futbol bilgilerini sorgulayacak değiliz heralde.:)Bizim sistemimiz nedir?Aslında belirli bir şablonumuz yok.Rakipleri korkutan da bu.Misal İspanya nasıl oynar tahmin edebilirsiniz veya Almanya ama Türkiye'nin nasıl oynayacağı belli değildir.Kadro ve sistem sürekli değişkenlik gösteriyor.Bosna 7 atmış olabilir Estonya'ya bu bizi ilgilendirmemeli.Ne yani biz 4 attık Bosna 7 attı o zaman Bosna bizi yener.Bu düz mantıktır.İki gol yememize takılmayın.İlk gol konantrasyon ekisikliği maçın başında.İkinci gol ise tam bir şans golü.Estaonya'dan da gol yersiniz San Marino'dan da.Siz yediğinizin fazlasını atabiliyorsanız iyi takımsınız demektir.Fatih Terim çok çok iyi bir taktisyen değildir ama Terim birşey bilmiyor demek abestir.Birşey bilmeyen adamı Fiorentina'nın,Milan'ın başına getirmezler.Hadi biz körü körüne seviyoruz ya İtalyanlar?Fatih Terim bir Hiddink değildir.Taktisyenliğiyle değil,motive edici yönüyle ünlüdür dünyada.Ona birşey bilmiyorsun demeye hiç hakkımız yok taş oluruz sonra.:)Bosna da sıradan bir takım.Gidip yener döneriz.Bizi yenecek kalibrede,tecrübede değiller.Çok eminim elleri ayaklarına dolaşacak.İlk kez böyle bir şans yakaladılar.Ama bizimkiler bu atmosfere alışık.Rahat rahat yenip geleceğiz bence...

Katılmıyorum kesinlikle.Birincisi sistemimiz,teknik ekibimiz berbat filan değil.O berbat dediğiniz sistemle milli takım kimleri yenmiş,o teknik ekiple ne başarılar yaşamış bundan bihabersiniz heralde.Metin Tekin,Oğuz Çetin,Müfit Erkasap gibi hocalar var o teknik ekipte.Bu adamların futbol bilgilerini sorgulayacak değiliz heralde.:)Bizim sistemimiz nedir?Aslında belirli bir şablonumuz yok.Rakipleri korkutan da bu.Misal İspanya nasıl oynar tahmin edebilirsiniz veya Almanya ama Türkiye'nin nasıl oynayacağı belli değildir.Kadro ve sistem sürekli değişkenlik gösteriyor.Bosna 7 atmış olabilir Estonya'ya bu bizi ilgilendirmemeli.Ne yani biz 4 attık Bosna 7 attı o zaman Bosna bizi yener.Bu düz mantıktır.İki gol yememize takılmayın.İlk gol konantrasyon ekisikliği maçın başında.İkinci gol ise tam bir şans golü.Estaonya'dan da gol yersiniz San Marino'dan da.Siz yediğinizin fazlasını atabiliyorsanız iyi takımsınız demektir.Fatih Terim çok çok iyi bir taktisyen değildir ama Terim birşey bilmiyor demek abestir.Birşey bilmeyen adamı Fiorentina'nın,Milan'ın başına getirmezler.Hadi biz körü körüne seviyoruz ya İtalyanlar?Fatih Terim bir Hiddink değildir.Taktisyenliğiyle değil,motive edici yönüyle ünlüdür dünyada.Ona birşey bilmiyorsun demeye hiç hakkımız yok taş oluruz sonra.:)Bosna da sıradan bir takım.Gidip yener döneriz.Bizi yenecek kalibrede,tecrübede değiller.Çok eminim elleri ayaklarına dolaşacak.İlk kez böyle bir şans yakaladılar.Ama bizimkiler bu atmosfere alışık.Rahat rahat yenip geleceğiz bence...

Yorumuna ve fikirlerini okudum; ve saygı duyuyorum. Ama lütfen bidaha benim düşünceme yorum yapma. Sebebi fikirlerini reddetmem değil, tarzın ve uslubun. "Bihabersin", "abestir", "taş olursun", gibi yüklemlerle biten cümleler hoş görünmeyen ifade tarzlarıdır.

Not: Umarım ben haksızımdır ve Bosna'yı yenip geliriz.

Yorumuna ve fikirlerini okudum; ve saygı duyuyorum. Ama lütfen bidaha benim düşünceme yorum yapma. Sebebi fikirlerini reddetmem değil, tarzın ve uslubun. "Bihabersin", "abestir", "taş olursun", gibi yüklemlerle biten cümleler hoş görünmeyen ifade tarzlarıdır.

Not: Umarım ben haksızımdır ve Bosna'yı yenip geliriz.

Yazdığım kelimelerde alınacak birşey yok,artniyet yok.Taş olursun deyimini de esprisine kullandım.Düşünceme yorum yapma derken burası bir forum.Birbirimizin fikirleri hakkında yorum yapalım,futbol konuşalım diye açılmış bir yer burası.:)Eğer mesaj yazıyorsanız eleştiriler,cevaplar gelecektir elbet.Dediğim gibi takımımız,ekibimiz işini bilir.Biz onlara güvenelim yeter ki.:asd:

inşaallah 3 maçıda yenip gruptan çıkaçağız............

Söyle stresli adrenalin dolu maclar izlemeyeli baya olmustu futbolun ve skorun zevkini yasarız inşallah.

Bu maçı alacağız başka yolu yok.

Bosna Hersek ispanya ile nerde oynuyacak bilen varmı???

Bu maçı alacağız başka yolu yok.

Bosna Hersek ispanya ile nerde oynuyacak bilen varmı???

Bosna'da oynanacak. İspanya da garantilediği için önemli futbolcuları götürmeyecek. Ki ben olsam öyle yapardım. Bosna da bu maçtan güle oynaya galip çıkacak.

Beklediğimiz futbol mucizesi gerçekleşse bile Dünya kupasına gitmek için play off oynayacağız. Gerçi yenemezsek döveriz herhalde. Bakınız: İsviçre

Biz umutlanmak yerine neden bu hallere düşmekten kurtulamıyoruz onu tartışsak.

--------------VoLKan---------------

G.GönüL---Servet---EmRe A.---H.Balta

-----------Hamit---M.Sarp----------

Tuncay-------------------------Arda

---------------EmRe B.---------------

---------------Semih------------------
Bu Kadro 3 Puanı aLıp geri gelir...:cool:

ahh ahh şu Kadroya Bakıyorumda ! ;

Ne Kadar Nefret etsemde , içimden küfür etmek gelsede...Sevdik seni be Emre estonya macında iyiydin aslında bu sene hep iyiydin ! :eek: Ne oLurdu bizi satmasannn :S bir gün emre fb'de haberı duyurmasan bızlere.. :S senın yolunu gözleyen bizlere :S:s Şu kadro olacaktıki ahh ahh namaglup şampiyonduk!

----------------Leo Franco---------------

uGur-------Gökhan Zan---Servet------Hakan B.

------------------M.TopaL--------------------

Keita----------------------------------Arda

------------eLaNo------EmRe B.---------------------

-----------------Baros-----------------------------​

Takımın Kaptanı oLurdun ! Arda yanında daha bi istekli oynardı !

Yazık ettın Hem Kendıne Hem bizlere ! Burada Efsane oLmak varken gittin yazık :eek:

Bosna'da oynanacak. İspanya da garantilediği için önemli futbolcuları götürmeyecek. Ki ben olsam öyle yapardım. Bosna da bu maçtan güle oynaya galip çıkacak.

Beklediğimiz futbol mucizesi gerçekleşse bile Dünya kupasına gitmek için play off oynayacağız. Gerçi yenemezsek döveriz herhalde. Bakınız: İsviçre

Biz umutlanmak yerine neden bu hallere düşmekten kurtulamıyoruz onu tartışsak.

İspanya çarşamba günü garantileyeceğinden Bosna'dan puan çıkartamayabilir bu da işimizi bitirir ki gidemezsek çok üzülürüz.En azından play-off'lara kalabilseydik.

Üst Alt