2010 DKE | Bosna Hersek 1-1 Türkiye | Bilino Polje Stadı | Maç Sonucu - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

2010 DKE | Bosna Hersek 1-1 Türkiye | Bilino Polje Stadı | Maç Sonucu

Cevap: 2010 DKE | Bosna Hersek - Türkiye | 21.00 | Bilino Polje Stadı | 9 Eylül | Fox

Bosna'yı tıpkı Norveç deplasmanıı gibi yenebileceğimizi düşünüyorum. Ayrıca milli takım maçlarında o buna maç verirmiş,yok öbürü oyuncularını götürmezmiş gibi olayların olacağını da düşünmüyorum açıkçası.

Amma velakin Bosna'nın işi İspanya'ya bile kalmayacak göreceksiniz, Estonya kendi sahasında yenecektir Bosna'yı.Sadece bizim 9 puan almamız şart.

Cevap: 2010 DKE | Bosna Hersek - Türkiye | 21.00 | Bilino Polje Stadı | 9 Eylül | Fox

Hala Emre'ye keşke bize gelseydin diyenler var. Ne geniş mezheptir bu. Kendinizi küçük düşürdüğünüz yetmiyor Galatasaray'ı da küçük düşürüyorsunuz.

hocam emre layığı olan yeri bulmustur. tencere kapak misali. TR'de futbolcu-takım uyumunda en iyi örnek FB-Emre Belözoğlu'dur. köpekler bile ekmeğini yedikleri tasa pislemezler. bu adam pislemedik yer bırakmadı..

ayrıca bu takımda kalsaydı da bir cacık olmazdı, sayesinde bol bol düşman kazanırdık.. birçok genc oyuncumuzun önünü keserdi vs vs. herneyse..

7 yıldır ilk defa düzgün oynuyor ki bi topcu da 7 yılda bi yıl oynasın artık, onda da milli takımda işe yarasın..

ben asıl fb taraftarını anlamıyorum. ya adamı oyle bir bagırlarına bastılar ki sanırsın lefter. bu nasıl bi camia??

aralarından bir aklı selim cıkıp ne yapıyoruz demiyor mu??

neyse..

ya aklıma geldi fatih terim g.zan ve kazım yerine bosna macı için kadroya topcu cagrdı mı? haberi olan var mı??

Keşke bize gelseydin ne demek ya! Bencede emre hakkında ilk defa bu şekilde bi yorum ve bir renkdaş!!!!

ppopo.png

Mustafa Sarp Estonya maçında yedek kulübesinde bile yoktu. Cezalı da değildi sanıyorsam, zaten 2 maç yapmış. Bu maçta bu yüzden ilk 11 'de oynayacağını düşünmüyorum.

Bu yüzden ortasahayı tecrübeli ve sorumluluk alabilecek isimlerden kurma olasılığı yüksek ve makul:

Arda---Hamit--Emre---Tuncay

Forvetin çift olacağını düşünürsek Semih-Sercan ikilisi olabilir.

Ama en büyük sıkıntı defansın göbeğinde Servet 'in partneri olacak isimi seçmede olur. Önder bence en önemli aday. Bazı arkadaşlar Ceyhun 'u yazmış. Bu kadar kritik maçta hangi tecrübeyle Ceyhun oynatılır bilemiyorum.

Bosna-Hersek maçı hakkında içimde kötü bir his var. Fatih Terim 'in kariyerindeki son milli takım maçı olacak gibime geliyor. Bosna maçından sonra Fatih Terim istifasını verebilir. Umarım yanılırım.

Arda tek basina Bosna´yi ülke olarak satin alir..Normal sartlarda bu Bosna´yi evire cevire yenmemiz gerekir..Yenilmemizin bir mazareti olamaz..Bosna´nin iyi konumda olmasi tamamiyle bizim sucumuz..Sen git, gelen gidenden 5 yiyen Belcika´ya evinde yenil, Estonya ile berabere kal sonra Bosna güclü de..Birakin Allah askina..Bosna´ya yenilmemizin hicbir aciklamasi olamaz..Bosna´ya yeniliyorsan Dünya Kupasina gitmenin bir anlami yok zaten..

Ne büyütüyorsunuz su Bosna´yi anlamadim..Bosna kim ya?

------------------Volki--------------------

Göki---------Önder-------Servet--------Hakan

Tuncay-------Emre--------Hamit-------Arda

---------------------Semih----------------

-------------Sercan-----------------------

Böyle bir Kadro cikarir Imparator.

------------------Volki--------------------

Göki---------Önder-------Servet--------Hakan

Tuncay-------Emre--------Hamit-------Arda

---------------------Semih----------------

-------------Sercan-----------------------

Böyle bir Kadro cikarir Imparator.

Güzel kadri!

Alıcaz maçı rahat olun ama Emre hakkında ki yorum beni de rahatsız etti o layık olduğu yerde.

Sercan,Arda,Tuncay,Emre ve Hamit Banko.

bir sorum var foxtv artik avrupa yayini yapmiyor. merak ettihim biz avrupa dan izleyenler nasil bakicagiz maca bilen varmi.

Sporx'in sitesindeki ilk 11'imizde sabri var:D belli olmaz terim oynatabilir!

volkan

gökhan önder servet hakan

sabri hamit emre arda

semih tuncay

Daha millet hala Hamitin defansa yönelik hic bir sey yapmadigini anlamadi. ulan ne büyük topcuymus su Hamit. Türkiye de millet Ronaldo ile ayni konuma koydu. bi biz almanyada anlayamadik heralde degerini. tuhaf ve ilginc. ben onu bunu bilmem. yarin sahaya ön liberosuz cikarsak kötü bir gece bizi bekler. sözün özü: Ceyhun veya Sarp mutlaka oynamali.

Bence de orta ikilide defansif özellikli bir oyuncu ve Emre olmalı.. Hamit sağda oynasın, Kazım geçen maç ortalıklarda yoktu..

Hamit---Emre---Sarp---Arda

--------Semih--Tuncay-----

Sarp oynatmak hata olur bu macta, takimla daha surda 1-2 defa antrenmana cikmis uyum sorunu yasar, sercan bile daha tam uyum saglayamamis, sarpi böyle önemli macta oynatmak cok büyük riskdir.

Üst Alt