#28 Franck Ribéry - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ah bee

Dc7COntXcAAXRzh.jpg

Ribery'inin istenmesi de ilginç gerçi ben de gelmesini isterim o ayrı ama Hajrovic'e hain gözüyle bakıp Ribery'i istemek ters düşüyor kendi adıma.

Üstat artık yazmayın bu başlığa 6 aya kadar yoksa verem olacağız...
üstad, bu bayern münihi anlamak zor yahu bir türlü ihtiyarlardan kopamadilar. robben ve ribery ile sampiyonlar ligini ilk ve son kez 5 sene önce almislardi. hala ayni kanatlarla sampiyonlar ligine cikiyorlar, ceyrek finalden fazlasini bu kafayla göremezler. sözlesme uzatmasalar ribery falan bize yazilirdi 1000 defa.

üstad, bu bayern münihi anlamak zor yahu bir türlü ihtiyarlardan kopamadilar. robben ve ribery ile sampiyonlar ligini ilk ve son kez 5 sene önce almislardi. hala ayni kanatlarla sampiyonlar ligine cikiyorlar, ceyrek finalden fazlasini bu kafayla göremezler. sözlesme uzatmasalar ribery falan bize yazilirdi 1000 defa.
Tabii ki zaten ben de umutlanıyordum 1 yıllık sözleşme inadından Rummenige'nin ama olmadı işte...Niye yanlış görüyorsun ki sen üstat? Dünya yıldızı yaşlı olur...Hem çeyrek final demişsin de neredeyse her sene son 4'te ağabey adamlar demek ki robben ve ribery muazzamlar ki costa tutunamıyor ama gidip juveyi coşturuyor...Müller 40 yaşına kadar oynar bayern'de...

Tabii ki zaten ben de umutlanıyordum 1 yıllık sözleşme inadından Rummenige'nin ama olmadı işte...Niye yanlış görüyorsun ki sen üstat? Dünya yıldızı yaşlı olur...Hem çeyrek final demişsin de neredeyse her sene son 4'te ağabey adamlar demek ki robben ve ribery muazzamlar ki costa tutunamıyor ama gidip juveyi coşturuyor...Müller 40 yaşına kadar oynar bayern'de...
alman liginde yine 50 puan fark atarlar da sampiyonlar ligini alamazlar. daha iyi oynasalar bile adamlarin topa vuracak hali kalmiyor gereken dakikalarda.

Bize geldiğinde şikeciler Anelka'nın bonusu geldi şeklinde lanse ediyordu adamı. Adnan Öztürk'ün kulüp için yaptığı nadir hayırlı işlerden biriydi Ribery transferi ama rahmetli Özhan Canaydın yönetimi eline, yüzüne bulaştırmıştı bu meseleyi de.

valla reis adamlar besiktas ve sevillayi eledi alt üstü. bir manu falan gelsin ceyrek finalde elenirler seneye.
Üstat bu sezon için haklısın ama bir de robben ve ribery'nin beraber oyndıkları ilk sezondan itibaren bakalım;

2009-2010: Grupta Juventus'u yediler...Çeyrek Finalde Unitedı ve finalde Inter'e kaybettiler
2010-2011: 2. Turda yine Inter'e elendiler
2011-2012: Cıty'i grupta yediler...Yarı Finalde Real'i darmaduman ettiler...Finalde Drogba'ya kaybettiler...
2012-2013: 2.turda Arsenal'i, Çeyrekte Juve'yi, Yarı Finalde Barcelona'yı 7-0 ile barcalayıp finalde de Dortmunddan kupayı aldılar...
2013-2014: 2. turda yine Arsenal'i, Çeyrekte United'ı eleyip yarı finalde Real'e elendiler...
2014-2015: Gruplarda Romayı, 2.turda Shaktarı, Çeyrekte Porto'yu eleyip yarı finalde kıl payı barcelonaya elendik
2015-2016: 2. turda Juve, çeyrek finalde benficayı madara edip ve yarı finalde de hakem yardımıyla atleticoya elendik
2016-2017: 2.turda arsenal'e 10 gol atıp çeyrek finalde reale elendik
2017-2018'de de yine yarı finalde elendik...

Yani Robben-Ribery adamı kanatlandırır görüldüğü üzere hürmetler...

Ben tebrik için yazmadım bunları bildiğim üzerind e fikrim olduğu kafası karışık renktaslar için yazdım
Aslanı kediye bogdurmayiz çok şükür
Bizi satıp giden oyunculara nedir bu merak

Şampiyon GALATASARAY yazdıracağız
Üstat yazmıştım bizi satmadı...Bu arada Ben, Sen bir de Keramettin Üstat dışında men almayacağız diyen yoktu ısrarla...Tebrikleri aldın mı??? Yeni bir sixpack fotosu paylaş çabuk...

Şampiyon GALATASARAY yazdıracağız

Üst Alt