#28 Franck Ribéry - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Yıl 2005 odamın en nadide köşesi rüzgarın oğlu.. Şu başlığı gördüğümdeki hüznü sizlerle paylaşmak isterim a dostlar, hey gidi zaman ☹️
EEF30EF4-CE43-47EF-8CE7-DBD418481B2E.jpeg

Yıl 2005 odamın en nadide köşesi rüzgarın oğlu.. Şu başlığı gördüğümdeki hüznü sizlerle paylaşmak isterim a dostlar, hey gidi zaman ☹️
Ekli dosyayı görüntüle 22061
Ribery-Fatih Gökşen-Marsilya Postunu arıyordum tesadüf denk geldim renktaş...Renktaş sen erkek değil misin yahu? İsmin de aslında bayan ismi ama erkek hanifeler de var diye hiç aklıma gelmedi ama uzun saç, pembe ayıcık ??? Yoksa sen bayan mısın renktaş...Hakkını helal et eğer hanımefendiysen zira üstat deyip çok küfür ettim kusura kalma sadece ayıktır bizi, gscimbom'da bir bayan olacağı aklıma gelmezdi afedersiniz derhal irtibatı keselim hürmetler...

Ribery-Fatih Gökşen-Marsilya Postunu arıyordum tesadüf denk geldim renktaş...Renktaş sen erkek değil misin yahu? İsmin de aslında bayan ismi ama erkek hanifeler de var diye hiç aklıma gelmedi ama uzun saç, pembe ayıcık ??? Yoksa sen bayan mısın renktaş...Hakkını helal et eğer hanımefendiysen zira üstat deyip çok küfür ettim kusura kalma sadece ayıktır bizi, gscimbom'da bir bayan olacağı aklıma gelmezdi afedersiniz derhal irtibatı keselim hürmetler...

Niye hayvan mıyız biz

Hanife'nin forum maçını izlemeye gelmişliği dahi vardır.

Geçmişte nispeten daha fazla sayıda kadın üye vardı.

Niye hayvan mıyız biz

Hanife'nin forum maçını izlemeye gelmişliği dahi vardır.

Geçmişte nispeten daha fazla sayıda kadın üye vardı.
Bırak şimdi Şerafettin kardeşim. Yanlış hatırlamıyorsam milletin bağyan üye diye yazdığı biri erkek çıkmıştı. O dönem forumu bırakıp teselliyi alkolde bulanlar olmuştu. Forum için çok karanlık günlerdi.

ONEPLUS A5000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bırak şimdi Şerafettin kardeşim. Yanlış hatırlamıyorsam milletin bağyan üye diye yazdığı biri erkek çıkmıştı. O dönem forumu bırakıp teselliyi alkolde bulanlar olmuştu. Forum için çok karanlık günlerdi.

ONEPLUS A5000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geçmişte o tarz bir kekleme mevzusu var da.

En bombası Nuray Fahri isimli üyeye, kız diye yazanlar olmasıydı. Çocuk o dönem, Bulgaristan'da yaşayan 15-16 yaşında lise öğrencisiydi.

Kahkaha attım sağol ? Allahtan şahitlerim var dedikleri gibi halı saha maçını izlemeye gitmişliğim de vardır ki o dönemler hakikaten bayan arkadaşlarımız da vardı.
İrtibatı niye kesiyorsun yahu? ?
Yalnız hangi görüşlerimi yanlış bulup küfür ettiğin merakına düştüm şu an vallahi ?

Kahkaha attım sağol ? Allahtan şahitlerim var dedikleri gibi halı saha maçını izlemeye gitmişliğim de vardır ki o dönemler hakikaten bayan arkadaşlarımız da vardı.
İrtibatı niye kesiyorsun yahu? ?
Yalnız hangi görüşlerimi yanlış bulup küfür ettiğin merakına düştüm şu an vallahi ?
Yok hanife renktaş küfür etmem genelde de rakibe filan seni erkek zannederek rahat konuşmuştum tekrar kusura bakma hayırlı ramazanlar hürmetler...

Yaşıyorsun bu forumu @Uğur Güzel bir gün Ersin Şen'in anırması ile tanışıp şenleniyor ve aydınlanma yaşıyorsun ertesi gün forumda bir kadın olduğuna vakıf olup şoklara gark oluyorsun, senin için çok renkli olmalı forum :D

yapmayin heis bizdeki kewell da bunun gibi hulk hogan fizigi yapmisti ama sahada saga donene kadar ilk yari sola donene kadar da mac bitiyordu
Üstat boşuna mı rummenige yeni sözleşme imzaladı ? İmzalamadan önce adam olsaydı bayern imzalardı diyordu sonra sesleri kesildi ee mutlu oldular zira galatasaraya gelmedi sonuçta :) hürmetler...

Üst Alt