#34 Okan Kocuk - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#34 Okan Kocuk

Potansiyelli yerlilerden biriydi. Altay, Gökhan ile birlikte. Geriye gitmiş ama oynamaya oynamaya. Cepheden uzaktan gelen toplarda sıkıntılı.

Bursa’da da formayı kaptırmıştı, sonra tekrar aldı . Yaklaşık 1 senedir düzenli oynamıyor adam.
Geçen yıl rotasyona girdi gayet, Muhammet de o da istenilen seviyede olmadıkları için kalıcı olamadılar.

Öyle 1 sene oynamıyor gibi boş lafları geçelim. Övmekten yerinde duramıyordun, Muslera'yı kesecekti güya.

Tuzla maçının faturasını Okana kesmek komedi olur Muslera'da olsa o golleri yerdi geri kalan 10 kişi futbol oynadıda suçu kaleciye atmak kaldı

Puan kaybettiğimiz maçların faturasını Muslera’ya çıkaranlar olduğu yerde Okan’a bağlamaları normaldır.
Senin takım şikecilerin attığı gollerin yarısını atmış ligde ve halen kaleci konuşuluyor.

Aydin'ın Terim'i 8/10 yapti diye bu kadar savunup 5/8 yapan Muslera'ya bu kadar sarmasi ilginc gercekten.

Aydin'ın Terim'i 8/10 yapti diye bu kadar savunup 5/8 yapan Muslera'ya bu kadar sarmasi ilginc gercekten.

Muslera konusunda tek eleştiriye tahammülü olmayanlar olduğu müddetçe bu tarz şeylerin yaşanması normaldir

Ayrıca 8 de 5 in anca 2 sinde gerçekten etkisi var diyebilirim

Geçen sene rezil dönemden geçerken bile son haftalarda biraz fark yarattığı için bütün sezonu hiç yaşanmamış gibi hatırlayan sizler,konu Terim olunca futbolun yetersizliğinden bahsediyorsunuz o da ayrı ironi bana göre

Muslera konusunda tek eleştiriye tahammülü olmayanlar olduğu müddetçe bu tarz şeylerin yaşanması normaldir

Ayrıca 8 de 5 in anca 2 sinde gerçekten etkisi var diyebilirim

Geçen sene rezil dönemden geçerken bile son haftalarda biraz fark yarattığı için bütün sezonu hiç yaşanmamış gibi hatırlayan sizler,konu Terim olunca futbolun yetersizliğinden bahsediyorsunuz o da ayrı ironi bana göre

Valla ben kendi adima soyle soyleyeyim Muslera zicarsa ona da sararim ki gecen sezon sarmistim bir ara.

Senin de Terim konusunda elestiriye tahammulun olmadigini soyleyebilirim.

5 sezonun gercekten 2'sinde katkisi var demissin de gecen sezon ilk yari bayagi zicti kabul.Tudor varken de cok iyi degildi ona da ok.Peki ilk 3 sampiyonlugunda hangi sezon katkisi yok?

Biraz takıma benzeyip en azından iç sahada özgüveni tuttursak adama da 4-5 maçta gözü kapalı forma verip biraz maç ritmi kazandırabiliriz. 34 haftada 2 maç oynayan kaleciden de as kaleciyi aynı oranda ikame etmesini beklemek mantıksız. Ama maşallah Muslera'ya da öyle bir maaş veriyoruz ki adamı yazın gazetecilerle oynanan gösteri maçında kaleye koysak yeridir. İnşallah seneye Muslera'nın maaşta bir iyileştirme yapılır da Okan'ı da daha gönül rahatlığıyla gelişirken izleyebiliriz.

Üst Alt