Albayrak: "Allah Digiturk'ten ve LİG TV'den razı olsun" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Albayrak: "Allah Digiturk'ten ve LİG TV'den razı olsun"

Cevap: Albayrak: "Allah Digiturk'ten ve LİG TV'den razı olsun"

Bizden aldığını veriyor sayın Albayrak hayrına veriyomuş gibi konuşmayın !

Tamam yaptığı açıklama hoş kaçmamış bizi küçük düşürücü olmuş hatta ama Albayrak'ın Galatasaray sevgisini tartışmayalım be abi.

Çok emek vermiş, vermeyede devam edeceğinden şüphe duyulmayan bi isim.

Mikrofon karşısında şansız,tecrübesiz,beceriksiz nasıl adlandırırsın bilmem, sadece orda olmaması gereken biri.

ne emeği vermiş merak ettim? bi otobüs hediye etmişti onuda yakışıksız bi şekilde geri aldı.

Galatasaray yoneticisine yakismiyor boyle konusmalar, Albayrak boyle yaparak Hem kendini hemde bizi kucuk dusuruyor

Arkadaşım sen taraftarsın sen dersin seni kimse kale almaz ama o adamın bir sözü milyonların sözüdür. O adam çıkıpta yalakalık yapamaz!!! en fazla çıkar teşekkür eder 10 defa allah razı olsun diyemez dilencimi bu!!!

Ben yalakalığa karşıyım ama bize bu büyük hizmeti yapan adamın kurumuna dışarı diyen zihniyete de karşıyım git de Pamukspor Tesislerine bir bak..Avrupa'da bile sayılıdır o tesis..

https://www.kaydet.com/images/fotograf/bc358b938b05aa49c0289a43804c47fb.jpg

Sanki takimi cok destekliyorsunuz da burda havalara giriyorsunuz.

Adam hakli.

Biz burda eglenmeye gitmiyoruz,heryerden eksik kaliyoruz.Neden?Ayda bi kere Istanbula gidip takimi Arena´da desteklemek icin.

Antu seviyesini gectiniz artik.Ondar yinede takimlarini destekliyorlar.GsCimbom ismini GSFMFIFA.com´e degistirseniz daha dogru olur.

Emek vermek sadece maddi değeri olan bişeyle ölçülüyorsa daha fazla tartışmaya gerek yok. Tamam sensin.

manevi bir değeri sen söyle ozaman bilelim. bundan önce bizde sadece 1 sene yöneticilik yapmış bir insanı sırf komik bir adam diye savunuyorsunuz buna kızıyorum. sen bu adama emek harcamış diyosun ozaman diğer yöneticilere hakaret ediyosun onlar emek vermedimi yani? verdiyse bu adamın artısı nedir peki diğerlerinden hiç. allahtan bülent tulunun öyle komik ve sevimli bir görünümü yok yoksa onuda himayeniz altına alırdınız.

Ben yalakalığa karşıyım ama bize bu büyük hizmeti yapan adamın kurumuna dışarı diyen zihniyete de karşıyım git de Pamukspor Tesislerine bir bak..Avrupa'da bile sayılıdır o tesis..

https://www.kaydet.com/images/fotograf/bc358b938b05aa49c0289a43804c47fb.jpg

Yarın birgün 20m euro ya 58.madde bir defaya mahsus değişsin de diyelim ozaman!!! Bumudur yani bi kaç tuğla parçası ve havuz yalakalıkmı yapmamızı gerektiriyor!!!

manevi bir değeri sen söyle ozaman bilelim. bundan önce bizde sadece 1 sene yöneticilik yapmış bir insanı sırf komik bir adam diye savunuyorsunuz buna kızıyorum. sen bu adama emek harcamış diyosun ozaman diğer yöneticilere hakaret ediyosun onlar emek vermedimi yani? verdiyse bu adamın artısı nedir peki diğerlerinden hiç. allahtan bülent tulunun öyle komik ve sevimli bir görünümü yok yoksa onuda himayeniz altına alırdınız.

Diğer yöneticilerle ne alakası var? Nerden nereye getiriyorsun konuyu.

Albayrak'ın yerini tartışmam.

Şuan tartışacak tek şeyim var Albayrak'ı mikrofonlardan uzak tutulması gerektiği. Yaptığı kendine göre sempatik, aslında küçük düşürücü bu açıklama kulube yakışmadı..

albayrak gibi yönetidiler birksan bu isi

ua amigo olarak alsin

Sanki takimi cok destekliyorsunuz da burda havalara giriyorsunuz.

Adam hakli.

Biz burda eglenmeye gitmiyoruz,heryerden eksik kaliyoruz.Neden?Ayda bi kere Istanbula gidip takimi Arena´da desteklemek icin.

Antu seviyesini gectiniz artik.Ondar yinede takimlarini destekliyorlar.GsCimbom ismini GSFMFIFA.com´e degistirseniz daha dogru olur.

Haklı falan değil. Koyun muyuz biz? Yalakalığı mı alkışlayacağız? "Hata"ya hata demeyecek miyiz?

Senin gibi düşünmeyenlerin fikirlerine çamur atmak, GSCimbom ismini başka içeriklere dejenere etmek de neyin nesi?

Antu 'nun canı cehenneme. Ne meraklısınız cümle içinde kullanmaya.

Edit: Takımı yeterince destekliyorum inan bana, eleştiri hakkım var yani !.

statta lig tv protesto ediliyor

bizimkiler yalakalik pesinde

anlamadim bu isi

Nihat Özdemir recevier alın dediğinde alay edip bugün bunu savunamam gayet yakışıksız üslup olarak da seviyesiz.

parası olan yönetici olursa,kültürsüz,hitabeti sıfır adamlar yönetici olursa böyle olur,golde seviniyıor diye fenomen yaptılar adamı, gereksiz, ali ağaoğlu gelse aynısını yapar

Yarın birgün 20m euro ya 58.madde bir defaya mahsus değişsin de diyelim ozaman!!! Bumudur yani bi kaç tuğla parçası ve havuz yalakalıkmı yapmamızı gerektiriyor!!!

Başkasının günahını sen çekmek istemezsin..Fener zaten batacak onlarda kendini kurtarmanın derdinde..Şike meselesinde Dijitürk'ün suçu ne ama en büyük bedeli ödeyecek kurum Dijitürk'tün bunu da unutmamak lazım..

Diğer yöneticilerle ne alakası var? Nerden nereye getiriyorsun konuyu.

Albayrak'ın yerini tartışmam.

Şuan tartışacak tek şeyim var Albayrak'ı mikrofonlardan uzak tutulması gerektiği. Yaptığı kendine göre sempatik, aslında küçük düşürücü bu açıklama kulube yakışmadı..

sen diyosun ya çok emek vermiş bende diyorum bu adam çok emek vermişse diğerleri azmı emek vermiş. yani demeye çalıştığım her yönetici bu klub için emek verir ama önemli olan verdikleri emeğin nekadar takıma katkı sağladığı. bundan önce sadece 1 sene yöneticilik yapmış bi adama çok emek vermiş demen ironik oldu biraz. ona bakılırsa bülent tulun da yıllarca emek verdi neden o adam sevilmiyorda bu iki cümleyi bi araya getireyemeyn adam seviliyor neden? biri sevimli gücülük saçıyor diğeri itici bakışlı ve sevimsiz dimi?

Üst Alt