Albayrak: "Allah Digiturk'ten ve LİG TV'den razı olsun" - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Albayrak: "Allah Digiturk'ten ve LİG TV'den razı olsun"

Cevap: Albayrak: "Allah Digiturk'ten ve LİG TV'den razı olsun"

İşte bu zihniyet ''biz avrupaya gidelim de'' siz ne halt yiyosanız yiyin demek..

Birisi sustusun la şunu bık bık bık her şey hakkında yerli yersiz konuşuyor.

Deselerki tamam uefa yaptırım yapmıcak siz gidiceksiniz avrupaya ama cüzzi bi puan silcez tamam der bunlar

sen diyosun ya çok emek vermiş bende diyorum bu adam çok emek vermişse diğerleri azmı emek vermiş. yani demeye çalıştığım her yönetici bu klub için emek verir ama önemli olan verdikleri emeğin nekadar takıma katkı sağladığı. bundan önce sadece 1 sene yöneticilik yapmış bi adama çok emek vermiş demen ironik oldu biraz. ona bakılırsa bülent tulun da yıllarca emek verdi neden o adam sevilmiyorda bu iki cümleyi bi araya getireyemeyn adam seviliyor neden? biri sevimli gücülük saçıyor diğeri itici bakışlı ve sevimsiz dimi?

Seninde amacın burda Albayrak'ı neden sevdiğimizi tartışmak mı yoksa yaptığı açıklamanın saçmalığını tartışmak mı orasını anlayamadığımdan susmak en iyisi..

Takıma bi tane basın sözcüsü seçilse bütün problem çözülür zaten. Ağzı olan konuşmaz böylece.

Seninde amacın burda Albayrak'ı neden sevdiğimizi tartışmak mı yoksa yaptığı açıklamanın saçmalığını tartışmak mı orasını anlayamadığımdan susmak en iyisi..

Takıma bi tane basın sözcüsü seçilse bütün problem çözülür zaten. Ağzı olan konuşmaz böylece.

bu adamı saçma sapan sebeblerle savunmanızı tartışıyorum. Albayrak ilkdefa böyle açıklamalar yapmıyor daha öncede bu tip saçmalıkları var. konuşmasını becermez, futboldan anlamaz, yöneticilikten anlamaz sırf daha fazla ağlamasın diye yakın dostu inan kıraç'ın kıyağı ile yönetime seçilen adamı daha fazla tartışmak istemiyorum.

İyi niyetli, şeker bir yöneticimiz ama nerde nasıl konuşacağını bilmeli.

Talihsiz bir açıklama olmus, asıp kesmeye gerek yok. Abdurrahim Albayrak başımızın tacı, gerçek Galatasaraylı..

Ama böyle bir acıklama neden yaptı, bilemiyorum, anlamda veremiyorum..

yani ligtv olmasa migtv vericek o parayı syn albayrak.Böyle konuşması heleki 30 bin taraftarın tepkisinden sonra yersiz olmuş.

Anasını satayım sanki hayrına veriyorlar parayı 1 veriyorsa 2 kazanıyor şerefsizler.

Ben bundan 3-4 ay önce "bu adam yalakanin menfaatcini teki bunu hic sevmiyorum" derken hepiniz bana cikismistiniz...

Abicim adam Laz.Adam söylediklerini asla kötü bir niyetle söylemiyor,tam tersine tamamen içindeki saflıkla konuşuyor.Bize garip geliyor ama bu adamlar böyle işte,dobra.Ne kadar saçmalasa da kızmamak gerek.Abdürrahim tertemiz bir adam,hareketlerinde art niyet aramayın.

Ligtv olmasa forma parasıyla mı transfer yapıcaz. Adam dogru diyor ligtv futbol icin en büyük gelir. Suan biraz eli yüzü düzgün takım izliyorsak onları sayesinde. Ne var bunda bu kadar fanatik olmayın ya.

Ligtv olmasa forma parasıyla mı transfer yapıcaz. Adam dogru diyor ligtv futbol icin en büyük gelir. Suan biraz eli yüzü düzgün takım izliyorsak onları sayesinde. Ne var bunda bu kadar fanatik olmayın ya.

pfff doğrucu ismet iş başında

Adamlar şampiyonu belirliyor ligin heycanını ayarlıyor bir taraflarından play off uyduruyor çıkartıyor sonrada saçma sapan sağduyu mesajları veriliyor.Ha para veriyorlar diye millet uzansın adamlar kafalarına göre üstlerinden geçsin.

Brader yanlış anlama sana bişey sorucam patronun sana her ay maaşını verecek ama sana karşı her turlu ahlaksızlığı yapacak ama her türlü (umarım anlamıssındır neyi kastettiğimi) kabul eder misin? bence eder gibisin çünkü çok sağ duyulu bir arakdaşa benziyorsun paranı aldıktan sonra patronuna her konuda boyun eğersin sanırım.Doğru muyum?

Dünde gerzek gerzek fanatikliği bırakın şampiyonluk fenerin hakkıydı anasının ak sütü gibilerinden laflar ettin bence bukadar dikkat çekmeye çalıştığın farklı olmaya çalıştığın yeter.Genede sen bilirsin.

Üst Alt