Arda Turan Fenerbahçe'ye Gitmek İçin Hazırlık Mı Yapıyor? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda Turan Fenerbahçe'ye Gitmek İçin Hazırlık Mı Yapıyor?

Cevap: Arda Turan Fenerbahçe'ye Gitmek İçin Hazırlık Yapıyor

Zerre üzülmem.Takım içinde nifak tohumları eken,ikilik çıkartan,yabancı oyunculara pas atmayıp ayrım yapan şişirme bir adamdır Arda Turan.Ayrıca bugüne kadar Milyon Euro'lar kazandığı kulübüne karşı bize yemek bile vermiyorlardı diyebilecek kadar haindir.Top toplayıcı olduğu günleri unutarak geçmişine zıt tavır ve eylemlerde bulunun bu adam Allah'a yakın bize uzak olsun.

Vurun dedik, siz öldürdünüz yahu. Sanmıyorum böyle bir şey yapacağını.

Bülent Korkmaza yapılan vefasızlıktı ona katılıyorum yabancı hoca olsa çok daha kötü performansla en az 1,5 yıl daha süre verilirdi. Ama Ardanın üslubu çok yanlış ve burnunu sokmaması gereken konulara giriyor. Mesela terör olayıyla ilgili anlamsız açıklamasını unutamıyorum. Kendini ne zannediyor anlamış değilim umarım sezon sonunda Galatasaraya dönmeye falan kalkmaz. Galatasarayı yıpratmak isteyen sözde spor yazarları için biçilmiş kaftan çünkü kendisi. Bu da kulübü çok olumsuz etkiliyor. Zaten artık Ardanın kulübe saygı duymadığı uzun süredir açıklamalarıyla sabit. Bir mucize olur da 180 derece değişirmi bilmem aksi taktirde geri dönmesin

arda zaten bizim takım iyi gidiyor diye çatlıyor oda fb ye gitsin bank asya da oynar bizde şampiyonluklara ambargo koyarız iyice çatlar koca kafa

bu adamın bize tek yararı 12 milyon Euro. İyi kazık attık atl.madride hep avrupa kulüpleri mi bizi kazıklıycak birazda biz kazıklayalım :D

Giderse bana etmediğiniz küfürü bırakmayın forumdan atın ...reserve leyin bunuda

Beyler Türkiyede bir sürü cemaat ve binlerce cemaat mensubu var. Bunların kimisi gerçek dindar, kimisi dinini yaşamaya çalışan,kimisi dinini tanımayan ve bir kısmı islam düşmanı olup potansiyel yadadoğrudan ajanlık yapan insanlar. Bu cemaatlerin liderleri için de bu durumlar geçerli. Üstüne üstlü bu insanarın çoğu hakkında da net bilgi sahibi değiliz. Doğru bildiklerimiz yanlış, yanlışbildiklerimiz doğru da olabilir. Bununla birlikte burası siyaset meydanı da değil o yüzden böyle anlamsız konulara girmeyin :)

Yeter bıktım şu Arda mevzusundan işimiz gücümüz bitti. Herşey güzel gidiyor bir Arda'nın lafına takıldık.. Konuşsun ya konuşur gündeme gelir.. 2 ay konuşulur unutulur.. Hareket yapar gündeme gelir.. 2 ay konuşulur unutulur.. Emre abisiyle çok yatıp kalkmış normal bu tavrı

Ne demiş büyüklerimiz..

Kılavuzu karga olanun burnu b.. kurtulmazmış

Beyler Türkiyede bir sürü cemaat ve binlerce cemaat mensubu var. Bunların kimisi gerçek dindar, kimisi dinini yaşamaya çalışan,kimisi dinini tanımayan ve bir kısmı islam düşmanı olup potansiyel yadadoğrudan ajanlık yapan insanlar. Bu cemaatlerin liderleri için de bu durumlar geçerli. Üstüne üstlü bu insanarın çoğu hakkında da net bilgi sahibi değiliz. Doğru bildiklerimiz yanlış, yanlışbildiklerimiz doğru da olabilir. Bununla birlikte burası siyaset meydanı da değil o yüzden böyle anlamsız konulara girmeyin :)

Kesinlikle haklısın kardeş kaldı ki benim bir sürü abim var, hepsi güzel,muhabbeti bol insanlardır, herkesin yolu farklıdır, amma velakin işin aslı öyle değildir.

Üst Alt