Arda Turan Fenerbahçe'ye Gitmek İçin Hazırlık Mı Yapıyor? - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Arda Turan Fenerbahçe'ye Gitmek İçin Hazırlık Mı Yapıyor?

Cevap: Arda Turan Fenerbahçe'ye Gitmek İçin Hazırlık Yapıyor

Sen hangi gördüğüne güvenerek yapıyorsun bu yorumu?

Ben Arda'yı severim. Ama çıkıp şu açıklamaları yaptığından beri tek bi kelime etmedim. Savunulacak bi yanı yok çünkü ergen ergen konuşuyor.

Fenerbahçe, şu, bu derken alakası olmayan cemaat konusuna getirdiler. Arda'nın yaptığı açıklamadan cemaatçi olgusuna nasıl kapılıyorlar anlamadığım tepki gösterdim. Vesselam

Söylediklerime katılıyorsan madem neden üstüne alınıp cevap verme ihtiyacı duyuyorsun. Hem savunulacak bir yanı yok diyorsun hem Ardacıyım diyorsun. Ben zaten cemaatle ilgili birşey demedim ayrıca.

A.T'ın cemaatçi olduğu bilinen bir şey. Boşuna Acunla, E.B ile takılmıyor yıllardır. Bu adamlar yüzünden Türk futbolu gram ileri gitmiyor. Hep kişisel çıkar.

Seninle fikirlerini tartışacak değilim. Fikrin fikrindir, fikrimse fikrim. O kadar. Yalnızca Arda'nın yaptığı açıklamayla cemaatçi olduğu görüşünü nasıl ilişkilendirdin onu düşünüyorum.

Neyse sen takıl ya iyi gecelerr

Öfff ne iğrenç konulara gitti mevzu ya. Ne cemaati ne pensilvanyası ya! Bir el atılsa iyi olur buraya...

Madem konuyu açtın şunları söylemek istiyorum. son 6-7 yılımı bu ve buna benzer türkiye ve dünyayla ilgili gizl, konulara ayırdım. Hala kafamda binlerce soru işareti var. Cemaat konusuna gelince Türkiyedeki cemmatlerin tamamına yakını birbirinden kesin çizgilerle ayrılıp birbirleriylr gizli yada doğrudan savaş içindedir. internette araştırma yaparsan da bunları görebilirisn. birçoğu diğerlerini sapıklıkla suçlarken birçoğu da mehdinin cemmati olduğunu ve mehdinin kendilerinden çıkacağını idaa ederler. Birçok da Siyonizm ve İslamiyeti hercü merc eden güçlere hizmet ederler ve bunların mensuplarının birçoğunun da bu gerçeklerden haberi yoktur. Mesela elimdekimlerin hain olduğuyla ilgili ayrıntılı bilgiler var ama burda isim açıklayamam. Uzun lafın kısası yaşadığımız zamanda dinini yaşamk kor bir alevi elinde tutmak gibi. Diktatörlük konusuna gelince ak partiyle fethullah gülen cemmatiyle ilşki kurmuşsun anladığım kadarıyla. son dönemde elde ettiğim bilgilere göre ak parti içerisinde bu cemaate de ciddi muhalefet var ve çok ciddi ayrıldıkları konular var yani %100 ortak hareket etmleri gibi bir durum söz konusu değil. Mesela mavi marmara konusunda fethullah gülen türk devleti israilin otoritesinden izin almalıydı gibi enteresan bir açıklama yapmıştı. demem o ki bu konular karışık konular o yüzden böyle yerlerde açmayalım dedim yoksa herkez görüşlerini açıklamakta özgür :)

Benim bildiğim tek şey; bu adamların Türkiye'nin başına gelmiş en büyük bela olduklarıdır. Ajda Pekkan gibi bir yalaka bile AKP'li, cemaatçi takılıyorsa varın gerisini siz düşünün.

Çıkar amaçlı suç örgütü kurmaktan hepsi hapise atılmalı bunların. Çünkü tamamı paragöz, Türkiye düşmanı adamlar. Cemaatçi olup da cebini doldurmayan kalmadı mübarek. Karşıt görüşlerin hepsini hapise at; kendi cebini doldur. Ne ala memleket.

Cevap: Arda Turan Fenerbahçe'ye Gitmek İçin Hazırlık Mı Yapıyor

Ya eşeğe su kaçırdınız he sonunda:D Arda fenere falan gitmez de kendisi ayrıldıktan sonra takım tepetaklak gitcek diye bekliyordu. Şu an çatlıyodur yani orası kesin. Yabancılardan yana da ilk defa bu sene hiç bi olumsuz gelişme olmadı bu da Arda efendi faktörüne bağlı olabilir. Malum helikopter fantazisi falan var. Takımın yabancı- yerli birlik beraberliği hiç bu kadar iyi olmamıştı.

Benim bildiğim tek şey; bu adamların Türkiye'nin başına gelmiş en büyük bela olduklarıdır. Ajda Pekkan gibi bir yalaka bile AKP'li, cemaatçi takılıyorsa varın gerisini siz düşünün.

Çıkar amaçlı suç örgütü kurmaktan hepsi hapise atılmalı bunların. Çünkü tamamı paragöz, Türkiye düşmanı adamlar. Cemaatçi olup da cebini doldurmayan kalmadı mübarek. Karşıt görüşlerin hepsini hapise at; kendi cebini doldur. Ne ala memleket.

Bir tane yönetici yok mu bu arkadaşı susturucak...?

Yoksa anladığı dilden cevap mı verelim...?

Arda Turan 'a lütfen A.T diye hitap etmeyin.

Bu hitap benim için 39 yıldır kullanılıyor, dolayısıyla yanlış anlamalara açık. :)

Bu mesajım vesilesiyle tansiyon düşsün, tepkiyi anlıyorum ancak desteksiz saldıranlar biraz daha sağduyu göstersinler isterim.

Söylediklerime katılıyorsan madem neden üstüne alınıp cevap verme ihtiyacı duyuyorsun. Hem savunulacak bir yanı yok diyorsun hem Ardacıyım diyorsun. Ben zaten cemaatle ilgili birşey demedim ayrıca.

Ardacıyım diyenlere seslenmişsin ya bende tam senden önce Ardacı olduğumu açıklamıştım. Belki direk bana hitap ettiğini düşünmemdendir alınmam.

Arkadaşın birinin Arda'ya cemaatçi demesine tepki göstermemden sonra bana şakirt genç yakıştırmasını yapınca Ardacıyım şakirt değilim dedim. Anlatabiliyor muyum?

Madem konuyu açtın şunları söylemek istiyorum. son 6-7 yılımı bu ve buna benzer türkiye ve dünyayla ilgili gizl, konulara ayırdım. Hala kafamda binlerce soru işareti var. Cemaat konusuna gelince Türkiyedeki cemmatlerin tamamına yakını birbirinden kesin çizgilerle ayrılıp birbirleriylr gizli yada doğrudan savaş içindedir. internette araştırma yaparsan da bunları görebilirisn. birçoğu diğerlerini sapıklıkla suçlarken birçoğu da mehdinin cemmati olduğunu ve mehdinin kendilerinden çıkacağını idaa ederler. Birçok da Siyonizm ve İslamiyeti hercü merc eden güçlere hizmet ederler ve bunların mensuplarının birçoğunun da bu gerçeklerden haberi yoktur. Mesela elimdekimlerin hain olduğuyla ilgili ayrıntılı bilgiler var ama burda isim açıklayamam. Uzun lafın kısası yaşadığımız zamanda dinini yaşamk kor bir alevi elinde tutmak gibi. Diktatörlük konusuna gelince ak partiyle fethullah gülen cemmatiyle ilşki kurmuşsun anladığım kadarıyla. son dönemde elde ettiğim bilgilere göre ak parti içerisinde bu cemaate de ciddi muhalefet var ve çok ciddi ayrıldıkları konular var yani %100 ortak hareket etmleri gibi bir durum söz konusu değil. Mesela mavi marmara konusunda fethullah gülen türk devleti israilin otoritesinden izin almalıydı gibi enteresan bir açıklama yapmıştı. demem o ki bu konular karışık konular o yüzden böyle yerlerde açmayalım dedim yoksa herkez görüşlerini açıklamakta özgür :)

Olayı olduğu gibi açıklamış. Cemaatler hakkında söylediklerine falan imzamı atarım ama tabi şu da bir gerçek, bu ülkenin en güçlü ama en güçlü siyasi, ekonomik artık aklınıza hangi alan geliyorsa en güçlü objesi F.Gülen şarlatanı.

Yeri değil burada biliyorum ama bu Gülen'in adı bile kanı beynime sıçratıyor.

Bir tane yönetici yok mu bu arkadaşı susturucak...?

Yoksa anladığı dilden cevap mı verelim...?

Sakin ol Alemdar. Bu forumda kendi cezasını kendisi vermek isteyenler çok oldukça ferah ve huzur olmaz.

Kendisi şu an konu dışı, cezai durumu ayrıca sorgulanacak.

Cevap: Arda Turan Fenerbahçe'ye Gitmek İçin Hazırlık Mı Yapıyor

ula yemek vermiyorlar ne demek yaw ne demek cildriacagim ya sabirrrrrrrr

Ardacıyım diyenlere seslenmişsin ya bende tam senden önce Ardacı olduğumu açıklamıştım. Belki direk bana hitap ettiğini düşünmemdendir alınmam.

Arkadaşın birinin Arda'ya cemaatçi demesine tepki göstermemden sonra bana şakirt genç yakıştırmasını yapınca Ardacıyım şakirt değilim dedim. Anlatabiliyor muyum?

Herneyse ya valla şu cemaat kelimesini yazmaktan okumaktan sıkıldım bu forumda.

Üst Alt