atakan kayalar - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
jk49x7j0tai41.jpg

Abi siz nasıl kompleksli insanlarsınız da 10 yaşındaki çocuk hakkında böyle düşünebiliyorsunuz?
Insanlari yasina gore degerlendirmeyi birakalim

Bir sivri sinek de bu cocuk da sinir bozucu olabilir. Bu cocuk herhangi bir sivri sinekten daha sinir bozucu.

Konudaki baska bir mesajimda elestirilmesi gerekenin cocuk degil onu bu konuma tasiyip bundan kar elde etmeye calisan yani onu suistimal eden kisiler oldugunu soylemistim.

Insanlari yasina gore degerlendirmeyi birakalim

Bir sivri sinek de bu cocuk da sinir bozucu olabilir. Bu cocuk herhangi bir sivri sinekten daha sinir bozucu.

Konudaki baska bir mesajimda elestirilmesi gerekenin cocuk degil onu bu konuma tasiyip bundan kar elde etmeye calisan yani onu suistimal eden kisiler oldugunu soylemistim.

Yoo bırakmayalım. Çocuk 18 yaşın altında, yetişkin bir birey değil. Gidip bakkaldan sigara bile alamayacak yaşta. Çocuk sinir bozucu falan değil, sizin psikolojiniz yerinde değil.

Yoo bırakmayalım. Çocuk 18 yaşın altında, yetişkin bir birey değil. Gidip bakkaldan sigara bile alamayacak yaşta. Çocuk sinir bozucu falan değil, sizin psikolojiniz yerinde değil.
Çocuğu bilmiyorum ama @Osman SEDEN galiba bu çocuk üstünden enigmatik bir şeyler anlatmaya çalışmıştı anlamamamıştım boş ver bir şeyi de anlama demişti de. Demir ne diyor :) Şuncacık çocuğu mu kıskanıyor :)

Ben de nerede hata yapiyorum diyordum yaw dogru soyluyorsun cocuk daha sigara bile alamaz.

Aslinda bakarsan bazi bebekleri de sinir bozucu buluyorum ozellikle surekli aglayanlari.

Neyse daha fazla ayarlarinla oynamak istemem, selametle...

Çocuğu bilmiyorum ama @Osman SEDEN galiba bu çocuk üstünden enigmatik bir şeyler anlatmaya çalışmıştı anlamamamıştım boş ver bir şeyi de anlama demişti de. Demir ne diyor :) Şuncacık çocuğu mu kıskanıyor :)

babacım bunun adı kompleks, başka bir şey değil. çocuğun 10 yılda ulaştığı birikime 25-30 senede ulaşamayan tipler çocuğu kıskanıyor resmen. neymiş, 5 ayda 250 kitap okunmazmış. bir laf vardır; 'zarfa değil mazrufa bak' diye. 250 olmasın da daha az kitap okumuş olsun. neticede çoğu yetişkinin kapağına bile bakmayacağı kitapları açıp okumuş, yaşına göre analiz etmiş. şu videosu çok iyiydi mesela.

Üst Alt