Baros 2 ay yok - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Baros 2 ay yok

Cevap: Baros 2 ay yok

peki kardesim benim sana bi sorum olucak bu adam ne zaman kondisyonunu düzelticek hangi maçta oynıcak alex 2 haftadır yokda o nasıl oynuyor bak kardesim benim anlamadığım bu nonda kazımdan bin kat daha yetenekli ve iyi oyuncu ama kazımın savasması nonda nın hiç bisey yapmaması bana koyuyor

Kazımın ve nonda'nın yaşlarına ve geçirdikleri sakatlıklara bir bak derim ben de sana.Malex'le nonda aynı mevkinin adamları mı?Malex'in üzerinde kaç kişi oluyo ki kondisyonu hemen bitsin?Malexe adam markajı verildiğinde ne olduğunu cümle alem biliyor ben söylemeyeyim

yaşına ve sakatlığına neden bakıyorsun kaç sene önce geçirmis sakatlığını ayrıca ben nondadan 4 seneki önceki gibi olmasınıda beklemiyorum eğer illa bana yaş diyorsan bende sana 2 sene önce 0-0 biten kadıköydeki maçta hakan sükür nası kosuyordu baskı üzerine baskı yapıyordu 36 lık adam bence bu maçta nonda hiç forwet bölgesine bile gitmedi bi sabrinin pozisyonunda içerideydi baskada ben ceza sahası çevresinde görmedim hemen hemen yani alex ile hemen hemen aynı mevkilerde oynamıs oldu ben ayrıca nondaya da markaj verildiğini düşünmüyorum ben sadece diyorumki biraz mücadele etse bisi demicem ya adama ama ceza sahasına girmek için taksi çağırcak heriff

bugün anladık ki nonda bu takımın santraforu değildir ne kadar gol atsa sonrada girip ne kadar iyi oynasa da bir daha baroş u kesip nondayla mı başlasam diye hayatta düşünmicem, bu 2 ayda da Allah bize yardımcı olur inşallah keita 3 maç ceza alır muhtemelen önümüzdeki 3 maç çok önemli artık elano ve ardanın ağırlık koyması lazım bu maçı unutup

yaşına ve sakatlığına neden bakıyorsun kaç sene önce geçirmis sakatlığını ayrıca ben nondadan 4 seneki önceki gibi olmasınıda beklemiyorum eğer illa bana yaş diyorsan bende sana 2 sene önce 0-0 biten kadıköydeki maçta hakan sükür nası kosuyordu baskı üzerine baskı yapıyordu 36 lık adam bence bu maçta nonda hiç forwet bölgesine bile gitmedi bi sabrinin pozisyonunda içerideydi baskada ben ceza sahası çevresinde görmedim hemen hemen yani alex ile hemen hemen aynı mevkilerde oynamıs oldu ben ayrıca nondaya da markaj verildiğini düşünmüyorum ben sadece diyorumki biraz mücadele etse bisi demicem ya adama ama ceza sahasına girmek için taksi çağırcak heriff

Fenerin cümbür cemaat defansa çekildiği bir ortamda nondaya markaj verilmesine gerek yok ki zaten 4-5 kişinin arasında kalıyodu hep.Adam ne yapsın top gelmeyince.Fener golü attı üstüne yattı.8 kişi defans topu kapınca da kazıma uzun top.Adamların taktiği bu.Bu kadar yoğun defansın içinde nondaya top mu geldi ki ceza sahasında görünsün.Bir tek sabri'nin ortası var ona da vuramadı

arkadaşlar bu maçda nondayı eleştiriyorsunuzda o zaman demezlermi adama kim iyiydi diye ?

nonda ruh gibiydide daha 22 yaşında efsane yaptığımız arda sahada ruh gibi dolanmadımı ?

yada süperrr star elano ardadan bile kötü değilmiydi ?

veya ispanyada yıllarca oynayıp isim yapmış leo francı maçın kaderiyle oynamadımı ? ve diğerleri...

sanki öyle bir konuşuyorsunuzki baros olsaydı maç bizimmiş gibi.

açıkca söyleyeyim değil baros messi olsa bu maçda pozisyona giremezdi çünkü futbol takım oyunudur bireysel yeteneklerle bir yere kadar.

Mod tarafından düzenlendi.

onaylıyorum...
laugh.gif
çocuğu olmaz gerçi bu monaco duman eeb nesinin.

keşke 5-0 yenilseydikde baros ayağı kırılmasıydı. keita kırmızı görmeseydi. en çok bunlara üzülüyorum. maça da üzülüyorum ama napalım herşey ters gidiyor orda malesef ve bu gerçek hiçbir zaman değişmeyecek.

Adamın ilk dk da sakatlanması tüm oyun planlarımız alt üst etti. Yazık bir de 2 ay yok çok zararlı çıktık dün akşam derbiden.

geçmiş olsun diyelim.hele dünkü nondayı gördükten sonra vah halimize 60 günü nasıl sayacağız

Üst Alt