Baros 2 ay yok - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Baros 2 ay yok

Cevap: Baros 2 ay yok

Zaten bizim fener maçları kaybetmekten çok verdiğimiz zararlarla bitiyor. Kaybetmenin yanı sıra aslında kaybetmekten daha çok şey veriyoruz bu maçlarda. Ali samiyenin 5 maç kapatılması, geçen kadıköydeki maçta çıkan kavgalar ve bu maçta verdiğimiz kayıplar.

İşte insan en çok buna üzülüyor

Maçta çok şey beklediğim futbolcuydu. Sakatlanmasa belki beraberliği yakalayabilirdik. Nonda bize Baros'u aratacak. Maçta sakatlandığını duyunca çıldırdım resmen.

Bu çok kötü oldu. Devre arasında mutlaka transfer lazım. İşimiz Nonda'ya kaldıy avayı yedik. Bu arada A

Bu çok kötü oldu. Devre arasında mutlaka transfer lazım. İşimiz Nonda'ya kaldıy avayı yedik. Bu arada A

Nonda kadar taş düşsün kafanıza emi

Nonda´ya inanıyorum güveniyorum Baros´u aratmamak için elinden geleni yapacaktır ve yine gollerini sıralayacaktır

Sizin Nonda´dan önce eleştirmeniz gereken Sahada ruh gibi gezinen Elano, büyük (!) kaptan Arda , miladı dolmuş Ayhan ve 2 canlı bomba Servet ve Gökhan var

sonra Nonda´ya gelin

Nonda kadar taş düşsün kafanıza emi

Nonda´ya inanıyorum güveniyorum Baros´u aratmamak için elinden geleni yapacaktır ve yine gollerini sıralayacaktır

Sizin Nonda´dan önce eleştirmeniz gereken Sahada ruh gibi gezinen Elano, büyük (!) kaptan Arda , miladı dolmuş Ayhan ve 2 canlı bomba Servet ve Gökhan var

sonra Nonda´ya gelin

nonda 2-3 ay üstüste 90 dakika tamamlayamaz maalesef, bunun için ona bir alternatif mutlaka gerekli.

artık devre arasında transfer mi olur (ki devre arasındaki transferlere karşıyım) yoksa takım içinde mi halledilir bilemem, rijkaard'ın buna bir çözüm bulması gerek.

nonda 2-3 ay üstüste 90 dakika tamamlayamaz maalesef, bunun için ona bir alternatif mutlaka gerekli.

artık devre arasında transfer mi olur (ki devre arasındaki transferlere karşıyım) yoksa takım içinde mi halledilir bilemem, rijkaard'ın buna bir çözüm bulması gerek.

Çağatay ona itirazım yok zaten

Nonda Dorgba, Keıta gibi fizik olarak güçlü olsa pek sorun olmaz yaşı ama fiziği o kadar güçlü değil maalesef

Benim kızdığım 1 maçla Nonda´ya inancını yitiren taraftar ki Nonda bence maçın en iyilerindendi

Baros takımın en iyisiydi şuanda yazık oldu basit bir pozisyonda gitti onun hırsına ihtiyacımız olacak bakınız fener maçı devre arası en çok koşanlara nonda ilk 5'te yok baroş oynadığı maçlarda aynı tabloda herzaman 1. veya 2. olmuştur çok arayacağız çok umarım avruğada sorun olmaz

Çağatay ona itirazım yok zaten

Nonda Dorgba, Keıta gibi fizik olarak güçlü olsa pek sorun olmaz yaşı ama fiziği o kadar güçlü değil maalesef

Benim kızdığım 1 maçla Nonda´ya inancını yitiren taraftar ki Nonda bence maçın en iyilerindendi

Okan mesajını görmemişim flood için özür dilerim de nonda maçın en iyilerindenmiydi dedin benmi yanlış okudum söylesene bana ne yaptı da iyi niteliğini kazandı acaba?

pas ortalaması %30

kat ettiği kilometre ilk 5 te değil

girdiği pozisyon 2

attığı şut 0

bunlarlamı maçın en iyisi

Okan mesajını görmemişim flood için özür dilerim de nonda maçın en iyilerindenmiydi dedin benmi yanlış okudum söylesene bana ne yaptı da iyi niteliğini kazandı acaba?

pas ortalaması %30

kat ettiği kilometre ilk 5 te değil

girdiği pozisyon 2

attığı şut 0

bunlarlamı maçın en iyisi

defansta 2 canlı bomba Gökhan ve Servet´i sahada ruh gibi gezinen Elano, Arda, Aydın´ı miladı dolmak üzere olan Ayhan´ı ve yürekleri ağıza getiren Leo Francoyu izledikten sonra Nonda iyi diyebilirim

Kim iyi oynadıki dün ? Takım olarak rezalettik bu takım olarak rezaletliğin içinde Barosta fazla birşey yapamazdı

Futbol bir takım oyunudur

Nonda´ya tek kızdığım yer Bilicayı geçtikten sonra hakemi aldatarak penaltı yaptırmak için kendini yere atması

defansta 2 canlı bomba Gökhan ve Servet´i sahada ruh gibi gezinen Elano, Arda, Aydın´ı miladı dolmak üzere olan Ayhan´ı ve yürekleri ağıza getiren Leo Francoyu izledikten sonra Nonda iyi diyebilirim

Kim iyi oynadıki dün ? Takım olarak rezalettik bu takım olarak rezaletliğin içinde Barosta fazla birşey yapamazdı

Futbol bir takım oyunudur

Nonda´ya tek kızdığım yer Bilicayı geçtikten sonra hakemi aldatarak penaltı yaptırmak için kendini yere atması

Baros olsaydı emin ol daha iyi oynardık. Baros top taşıyor. Defansı bozuyor. Orta sahamızı rahatlatıyor. Fenerbahçenin balı gene kazandırdı onlara maçı

Baros olsaydı emin ol daha iyi oynardık. Baros top taşıyor. Defansı bozuyor. Orta sahamızı rahatlatıyor. Fenerbahçenin balı gene kazandırdı onlara maçı

Forveti besleyen adamlar ruh gibi gezinirse(Keıta hariç) Baros´ta Nonda´da fazla birşey yapamaz sanırım

Servis yapılmadıktan sonra istediği kadar koşsun Baros birşey değişmez

Milan Baros sezonu kapattı...

demin TV'de izledim.. önce alt yazı geçti, sonra dediklerine göre GS Doktoruymuş; vah vah içeren bir açıklamada bulunuldu... bu sezon forma şansı bulması çok zormuş.

emre belözoğlu; sen benim elime geçme.

Cevap: Milan Baros sezonu kapattı...

Abi nasil olur ya? Adamin ayagi kirildi, 7 ay mi oynayamaz adam? Bu iste bir b.kluk var, cidden kotu o zaman kulup doktorlari.

Rooney 2006 DK oncesi kirmisti ayagini, Nisan ayinda, ve Haziran'da oynamisti. Ya haber yanlis, ya da cidden bir acayiplik var.

:(

Emre ben senin anneni seveyim . Anladın sen onu:mad:

Bu arada Devre arası Haldunun bomba forveti kim olur acaba Onuda merak ettim açıkcası

Sezonu mu? Devreyi mi? Ayağı kopmadı ya bu adamın.Servetinde aynı yerden kırıldı 2 ay sonra döndü.

ne saçmalıktır bu ay dediler ya servet 1.5-2 ayda iyileşmişti be sezonu kapatması saçmalamayın olu mu öyle şey yaa

Üst Alt