Beşiktaş, Ersan Gülüm'ü Transfer Etti! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beşiktaş, Ersan Gülüm'ü Transfer Etti!

Cevap: Son Dakika l Beşiktaş Ersan Gülüm ile anlaştı

Ersan ı diğer yerli stoperlerden ayırıyorum. Diğerlerinden 1-2 gömlek üstün. Bana göre Servetten daha iyi bir stoper olacak gelecek yıllarda. O yüzden alınhmasını çok istemiştim. Fenere gitse çok daha üzülürdüm ama bize geleceğine bu kadar inanmışken olmaması bizi hayal kırıklığına uğrattı. Abdulrahim Albayrak da keşke o lafları hiç demeseydi. Şimdi resmen gol yemiş gibi olduk Bjk den.

Kemal Tokak Galatasaray'a gider ozaman buyuk ihtimalle. Bir stopper daha alicagimiza inanmiyorum.

insallah dandik adamlar almayiz.yok drogba yok vicunic falan derken

hayırdır kimse tweet vermiyo ersanın kızkardeşinin tweetlerinde yazmıyolarmı veya yok bjkli formasını çıkarmış işte bize geliyo falan her küçük şeyden nem kapmayın böyle kursağımızda kalıyo arkadaş yayınlamayın artık tweet falan...

Galatasaraylı kardeşlerim siz anca bizim istemediklerimizi alırsın gökhan zan gbi serdar özkan gbi Ama ASLA ERSAN'MIZI ALAMAZSINIZ ! Büyük Başkan teşekkür ederiz :)

facede yazmış çocuğun teki şimdi ersan galatasarayda haberi geçmesini çok isterdim.

barnettayi alalim sol kanada yazdim.adam 2 gol atti ingilterye :)

muhtemelen ersanla görüşülmüştür gönlünün bjk den yana olduğunu iletmiştir biz girişimleri durdurmuşuzdur zaten demirörenin bizim başkanla görüştüğü haberleri vardı ama kötü oldu bu stoper kalmadı serveti izleyeceğiz seneye yine lanet olsun

Arkadaşlar dünkü milli maçta galatasarayda selçuk dahil kaç kişi vardı bi sayarmısınız hadi Fatih hoca bişeyden anlamıyo hiddink temi anlamıyo fener milyon eurolar verip aldığı serdarıda gördük dün akşam gökanı aratmadımı? biraz insaflı olalım servetin yanına bitane hızlı yabancı stoper alınırsa servette düzelir ben ersanı sırf yerli ve hızlı olduğu için istiyordum ama kısmet değilmiş olmadı bence fazlada büyütmeyelim ersanı.

Adana başkanı paso tv ye çıkıyodu çıksın şimdide desin ki pztsi gs ile görüşcez dedim piyasa kızışsın diye tüpcü gaza gelsin fiyatı artırsın diye çıksın desin bunu hani diyodu ya beni herkes tanır biz böleyiz şöleyiz diye apaçi seni

ünal başkan gözümden düştün:mad: daha ne bekliyosun hani erken bitecekdi transferler

Şu linki paylaşıp durmayın ulan o bir kodla alakalı sanırım milliyettede yapmışlardı milliyet açıklama yapmıştı bizle alakası yok diye ntvsporun alakası yok yani o linkle

Üst Alt