Beyler :( - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beyler :(

Cevap: Beyler :(

Şu video konusu var.100 kişiye falan cahit seni çok seviyo dedirticem.bu konu üstünde çalışıyorum.ardından yanına gidebilir miyim diye duruma bakıcam.Gidemeyeceksem telefonda söyleyip bu videoyu ona iletirim diye düşünüyorum.Uygun mudur?

değildir

çok yanlış sularda geziyon renkdaş

gerçekten ciddiysen yani aşktan öteyse zaten kızda belli eder sana hayır demez diyemez

sana direk hayır dersede neyzen tevfikin şu dizelerini kendine iade edersin

ben mecnunmuyum bir leyla için çöllere düşeyim

verirse verir vermezse leylayıda öpeyim

değildir

gerçekten ciddiysen yani aşktan öteyse zaten kızda belli eder sana hayır demez diyemez

Ayakta alkışladım reyiz, tarikat kur müridin olayım :tiphat:

Bol sanslar Cahit kardes...

Bu video olayi kizla birlikte olduktan sonra da süper olurdu - ask tazelemek icin ve kizin senden bir kez daha etkilenip 'vayy beee' demesi icin :)

değildir

Benden uzak dur.:mad:

Cahit bir defa o son planından vazgeç :) Bu tekliflerin özel ve vurucu olanı makbuldur. Kızın oturup videoyu sonuna kadar izleyeceğini mi sanıyorsun..İlk ikiden sonra kapatır zaten zahmetin boşa gider.

Bir defa sen zaten en önemli kısmı geçmişsin, yani yakalamışsın balığı çekmesi kalmış. (teşbihte hata olmaz)

Burada önemli olan ortam ortam ortam...Ortamı yarattıktan sonra niyeti olmayan kıza bile evet dedirtirsin, OLMAZSA OLMAZ diyecelerimiz başında ise özgüven geliyor.

Bir kıza en çekici gelecek 2 şey: 1. Özgüven 2. Başka kadınlar.

2.'si şu an geçerli değil senin için o aşama geçmiş. Zaten kabul edeceğinden emin gibi yap hamleni..Artık ortamı, müzikle mi şarapla mı, dansla mı kurarsın o senin bileceğin iş, kızı tanımak lazım.

Şimdi söylemeyi çok istiyor musun..evet.

Ama ters cevap verirse ne olur korkusunda mısın..evetse git otur çek günlerce haftalarca..10 hafta otur düşün bunu kazancın: SIFIR

Git söyle ne söyleceksen, bitir işi.

Ha olumsuz olur mu, olur tabii neden olmasın ama haftalarca işkence çekmezsin, yara bandı çeker gibi.

:/ pardon renkdaş

200px-Neyzen_tevfik.jpg

he o zaman tamam,yoksa fikir soylemeyecektim ;)

ilk once Allah Yolunu Acik etsin

Burda fazla acip bukmeye gerek yok.

Yazdiklarindan kendimce anladigima gore

Musait zamanini bul ve dusunduklerini kendisine aktar (en kisa zamanda)

dusuncelerini soylmedikce hep o kaybetme korkusunu hiss edeceksin

Kadinlar kadin-erkek dostluguna inanmazlar,

oyle bir sey soylerse istememesinin behanesi olur sadece

bir kez daha allah yolunu acik etsin

he o zaman tamam,yoksa fikir soylemeyecektim ;)

ilk once Allah Yolunu Acik etsin

Burda fazla acip bukmeye gerek yok.

Yazdiklarindan kendimce anladigima gore

Musait zamanini bul ve dusunduklerini kendisine aktar (en kisa zamanda)

dusuncelerini soylmedikce hep o kaybetme korkusunu hiss edeceksin

Kadinlar kadin-erkek dostluguna inanmazlar,

oyle bir sey soylerse istememesinin behanesi olur sadece

bir kez daha allah yolunu acik etsin

Amin :)

Şu video konusu var.100 kişiye falan cahit seni çok seviyo dedirticem.bu konu üstünde çalışıyorum.ardından yanına gidebilir miyim diye duruma bakıcam.Gidemeyeceksem telefonda söyleyip bu videoyu ona iletirim diye düşünüyorum.Uygun mudur?

CAHİTCİGİM BAK;

SAKIN boyle seyler yapma, boyle seyler yaparsan kız 13 yasında degilse icinden salak der sana haberin olmaz. extra bi ugras verme, hele verdigini belli - sakın ETME!! + telefonda falan soylenmez boyle seyler! delirtme Cahit.

sen herkesi bırak bi sn. Emir kardesine kulak ver ok?

sana diyorumki, kızla bulus normal arkadas gibi [arkadassınız zaten].. sonra bi bank'a falan oturun normal konusurken sessizlik esnasında birden acıl kıza, pat pat pat soyle ! gozlerine bakarak soyle, lafı kısa kes ve cevap vermesini bekle

yapacagın en iyi ve en iyi sey budur, ve en iyi muhtemelen pozitif sonuca yonelik hareket budur. istersen yap, istersen yapma, yaptıgın takdirde basarısız olursan da gel bana istedigini soyle burda herkesin icinde.

bak ornek veriyorum :

slm

slm

nbr

nbr

bla

blabla

bla

kız : havalarda cok ısındı diiğmi

sen : hmm evet

sessizlik..

Çaaat! - elini tut

sen : Zeynep, seni manyak gibi seviyorum [gozlerine bak] saklamaktan bıktım

kız : dalgamı geciyosun Cahit? :SS: ama icinden ---> [
drool.gif
]

sen : seninle bole arkadas olarak kalamıcam yani haberin olsun, yok ugrasıyorum ama olmuyo iste [gozlerine BAK!]

kız : nasıl yani, yani nediosn yeani [falan der] (yada) --> awww canııım /falan yapar zaten

KURAL 1 - kız seni begenmiosa zaten şansın yok, ki oyle bişey oldugunu sanmıyorum

KURAL 2 - kendine guvenli ve samimi davrandıgın takdirde basarısız olma sansın yok

sonrasında gelisine gore davran.. boka sardıgını hissedersen sus ve aynen konuyu kapat.. kızın ilgisini cektiysen o acıcaktır konuyu ilk. iyi gittigini hissedersen devam et.. konusurken kızın gozlerine bak, konusmazken havaya falan bak gozlerini kacır, ki impact saglam olsun:ka21:

dedigim gibi cahit, sen kendine guvenli ama masum davran yeter. sakın abuk subuk seyler yapma Cahit, etme eyleme Cahit.. dedigimi yap, sade ve temiz olsun, sonra gelip burada bana tesekkur edebilirsn
ayatollah.gif

Emir'e aynen katılmakla birlikte "gözlerine bak" kısmı sandığından önemli..Bu tip şeyleri gözlere bakarak çat çat söylemek karşı tarafta muazzam bir güven hissiyatı yaratır.

Kekeleyerek sağa sola bakarak söylersen, öyle olmasa bile içgüdüsel olarak kızda "olsa da olur olmasa da olur diye düşünüyor" fikriyatı oluşur.

CAHİTCİGİM BAK;

SAKIN boyle seyler yapma, boyle seyler yaparsan kız 13 yasında degilse icinden salak der sana haberin olmaz. extra bi ugras verme, hele verdigini belli - sakın ETME!! + telefonda falan soylenmez boyle seyler! delirtme Cahit.

sen herkesi bırak bi sn. Emir kardesine kulak ver ok?

sana diyorumki, kızla bulus normal arkadas gibi [arkadassınız zaten].. sonra bi bank'a falan oturun normal konusurken sessizlik esnasında birden acıl kıza, pat pat pat soyle ! gozlerine bakarak soyle, lafı kısa kes ve cevap vermesini bekle

yapacagın en iyi ve en iyi sey budur, ve en iyi muhtemelen pozitif sonuca yonelik hareket budur. istersen yap, istersen yapma, yaptıgın takdirde basarısız olursan da gel bana istedigini soyle burda herkesin icinde.

bak ornek veriyorum :

slm

slm

nbr

nbr

bla

blabla

bla

kız : havalarda cok ısındı diiğmi

sen : hmm evet

sessizlik..

Çaaat! - elini tut

sen : Zeynep, seni manyak gibi seviyorum [gozlerine bak] saklamaktan bıktım

kız : dalgamı geciyosun Cahit? :SS: ama icinden ---> [
drool.gif
]

sen : seninle bole arkadas olarak kalamıcam yani haberin olsun, yok ugrasıyorum ama olmuyo iste [gozlerine BAK!]

kız : nasıl yani, yani nediosn yeani [falan der] (yada) --> awww canııım /falan yapar zaten

KURAL 1 - kız seni begenmiosa zaten şansın yok, ki oyle bişey oldugunu sanmıyorum

KURAL 2 - kendine guvenli ve samimi davrandıgın takdirde basarısız olma sansın yok

sonrasında gelisine gore davran.. boka sardıgını hissedersen sus ve aynen konuyu kapat.. kızın ilgisini cektiysen o acıcaktır konuyu ilk. iyi gittigini hissedersen devam et.. konusurken kızın gozlerine bak, konusmazken havaya falan bak gozlerini kacır, ki impact saglam olsun:ka21:

dedigim gibi cahit, sen kendine guvenli ama masum davran yeter. sakın abuk subuk seyler yapma Cahit, etme eyleme Cahit.. dedigimi yap, sade ve temiz olsun, sonra gelip burada bana tesekkur edebilirsn
ayatollah.gif

Lan reis keşke 2 gün önce yapsaydık şunu fırsat da geldi hırbonun biri gülü koydu masaya ona baktım alma diye işaret etti.Biz arkadaşız dedi çocuğa.Almadım eşek kafam.Odunluk yaptık lan :(

Üst Alt