Burak Yılmaz'a Linç Kampanyası! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Burak Yılmaz'a Linç Kampanyası!

Cevap: Burak Yılmaz'a Linç Kampanyası!

başta içimizden başlayacan ağa.yarısı hala burak topcu mu dıyıp,baros dileniyor.

öyle kafalar yani.

Bizim taraftarımzıda malesef hemen atlıyolar medyanın gazına gelip ulan öyle yada böyle takımın ve ligin en golcü isimlerinden destek verin az şu adama cluj maçında bile pozisyona giremiyoduk adam oyuna girdin takım içinde pozisyona giren tek oyuncu oldu

sow ne yahu. sowu övüp buragı yermek komedi gibi bişey. sowun buraktan ne ekstra özelligi var. işte ben buna kızıyorum. komşunun tavugu misali. sowun buraktan daha iyi oldugunu gösteren bişey söyle bana. bu arada bende buragın oyun stilini begenmiyorum ama sow kim bana anlat.

fransada sadece 1 kere gol kralı olan diger seneler 10 gol bile atamayan sowmu çok iyi buraktan.

komuşunun tavuğuyla alakası ne? ben sow gelmeden öncede beğeniyordum. şimdi daha yakından izleme fırsatım oldu.

neden komedi olsun? daha geçen devre arasında herkes sow gelmez neden gelsi o adam deniyordu şimdi buraktan fazlası olmayan adam oldu. bence biz biraz objektif olmalıyız. bu yaz başıda biraz kötüydü diye adama toğçu değil dendi ama ilk baştaki fb nin leş oyunu unutuldu gitti.

sowun buraktan iyi olduğunu düşündüğüm özellikle var tabi ki. burk kadar fizik olarak güçlü değil ama gol vuruşu çşitlemesi çok daha iyi buraktan. golü koklama beceriside çok daha iyi buraktan. hava toplarında pek bi fark yok sayılır. sowun geçen yıl gençler,a.gücü maçlarındaki golleri bu yılki antep maçındaki golü(daha sayardım ama çoğunu izlemediğimden bilmiyorum ama izlesem çkar elbet) öyle kolay kolay her golcünün atabileceği goller değil. sowun gol vuruşları dalan niangdan bile iyi burakla mı kıyaslanacak? ha tabi oyun için etkinlik olarak niang kadar değil ana zaten bizim takımda koysan elmander yada umutun yanın gol vuruşlarını iyi yapsa yeter.sow kim deyip küçümsemek yerine iyice bi izlemeklazım bence.

fransada bi kere gol kralı oldu diyosun ondan sonraki senede oynadığı maç sayısına oranla gayet iyiydi. ki fransada 1 kere gol kralı olmakla tr de 2 sezonda çok gol atmak aasında çok mu fark var anlayamadım?

Buraki'ı beğenmeyenler ne bekliyordu Burak'dan.

Elmander gibi koşacak mücadele edecek ayrıca goller atacak.

Oldu. İbrahimoviç var isten mi ? Olmadı Falcao.

Elmander'i izleye izleye forvetini unuttunuz galiba siz. Elmander'in gol atan halini gözünüzde canlandırın ve o canlandırdığınız adamın Galatasaray'da oynama ihtimalini bize söyleyin.

Bende bu mantığa kopuyorum. Arkadaşı Burak'ıyeterli görmemek Elmander'in daha fazla gol atan halini mi istemek oluyor? Bu şeye benziyor yazın Melo'dan soğuyunca bazı taraftarlar diğerleri hemen size Mustafa Sarp lazım diyordu sanki başka seçenek yokmuş gibi.

Ne yani Galatasaray'ın seçenekleri bu mu yani? Ayrıca çokta koşmasın yani ben onu istemiyorum. Golcülük vasıfları olsun isterdim alacağımız forvette ki bu da sonradan kazanılacak değil doğal bi yetenek zaten. İbra, Falcao falan ne? Yni şu anda bile mi Demba Ba Burak'tan iyi değil diyenler çıkacak merak ediyorum. O adamı alsaydık en azından bari. Çok zor bi şey istemiyormuşuz demek ki.

komuşunun tavuğuyla alakası ne? ben sow gelmeden öncede beğeniyordum. şimdi daha yakından izleme fırsatım oldu.

neden komedi olsun? daha geçen devre arasında herkes sow gelmez neden gelsi o adam deniyordu şimdi buraktan fazlası olmayan adam oldu. bence biz biraz objektif olmalıyız. bu yaz başıda biraz kötüydü diye adama toğçu değil dendi ama ilk baştaki fb nin leş oyunu unutuldu gitti.

sowun buraktan iyi olduğunu düşündüğüm özellikle var tabi ki. burk kadar fizik olarak güçlü değil ama gol vuruşu çşitlemesi çok daha iyi buraktan. golü koklama beceriside çok daha iyi buraktan. hava toplarında pek bi fark yok sayılır. sowun geçen yıl gençler,a.gücü maçlarındaki golleri bu yılki antep maçındaki golü(daha sayardım ama çoğunu izlemediğimden bilmiyorum ama izlesem çkar elbet) öyle kolay kolay her golcünün atabileceği goller değil. sowun gol vuruşları dalan niangdan bile iyi burakla mı kıyaslanacak? ha tabi oyun için etkinlik olarak niang kadar değil ana zaten bizim takımda koysan elmander yada umutun yanın gol vuruşlarını iyi yapsa yeter.sow kim deyip küçümsemek yerine iyice bi izlemeklazım bence.

fransada bi kere gol kralı oldu diyosun ondan sonraki senede oynadığı maç sayısına oranla gayet iyiydi. ki fransada 1 kere gol kralı olmakla tr de 2 sezonda çok gol atmak aasında çok mu fark var anlayamadım?

ben buraktan çok büyük üstünlügü yok diyorum.burakta iyi serbest atış atıyor. sowa kim gelmez demiş. diyende onu büyük oyuncu sanmıştır. lille taraftarı gidiyor diye seviniyordu çok gol kaçırıyor diye. bende takip eiyordum kötü oyuncu degil tabi ama abartılıyor. ha burak olmuş ha sow benim için farketmez. dedigin gibi niang olsa oyunun içinde olan adamlar lazım bize. son cümlene ilave olarakta bende bir farkları olmadıgını düşünüyorıum. belki sow yabancı oldugundan mental açıdan daha iyi olabilir buraktan. ben sadece sowun abartılmasını anlamıyorum. niyetim sana laf atmak degildi yanlış anlama.:yenieek:

Bu ülkede Galatasaray"ın hiç bir başarısı cezasız kalmadı .. Ya tff yada meyda hep bizim üzerimize oynadılar .

Burakın futbol becerisi tabiki eleştrilebilir fakat bizim taraftarımız eleştirmiyor, ötekileştiriyor, aşağılıyor, dışlıyor, (yabancı oyıncularımızın formsuzluğunu düşünürsek) yabancılara tanınan toleransı göstermiyor.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

ben buraktan çok büyük üstünlügü yok diyorum.burakta iyi serbest atış atıyor. sowa kim gelmez demiş. diyende onu büyük oyuncu sanmıştır. lille taraftarı gidiyor diye seviniyordu çok gol kaçırıyor diye. bende takip eiyordum kötü oyuncu degil tabi ama abartılıyor. ha burak olmuş ha sow benim için farketmez. dedigin gibi niang olsa oyunun içinde olan adamlar lazım bize. son cümlene ilave olarakta bende bir farkları olmadıgını düşünüyorıum. belki sow yabancı oldugundan mental açıdan daha iyi olabilir buraktan. ben sadece sowun abartılmasını anlamıyorum. niyetim sana laf atmak degildi yanlış anlama.:yenieek:

estağrifullah. ama zaten çift forvet oynadığımızdan artık bize top geldi mi noktalayacak adam lazım olduğunu düşünüyorum. o yüzden sowu tercih ederim. ha ama tek forvet oynasaydık niangı tercih ederdim orası ayrı. ha bide dediğin doğru altyapısı daha iyidir sowun. futbol klı olarakta hem.

Sow geldi daha ne Elmander'i? Baros'un ilk geldiği sıralar var daha. Yani Baros'da ilk geldiği sene baya gol kaçırdı bazı maçlarda ama adamda golcülük vasıfları var en azından (bu arada ben bu sıralar ısrarla baros gelsin diyenlere karşı birisiydim elmander sakatlanana kadar). Ki Elmander diyosun zaten o da tam bi golcü değil. Bu yüzden bize golcü lazım diyorum. Demba Ba gibi bir fırsat vardı elimizde ama Burak daha yi diyenleri bile gördüm.

eğer sow bizde elmander fb de olsa keşke elmander bizde olsa derdiniz.

Geç açılmış bir konu. Kaç haftadır Burak konusunda "içimizdeki irlandalılar" ile mücadele ediyoruz.

Bu adam senin takımının formasını terletiyor. Sevmiyorsan, beğenmiyorsan bile sahip çık ve destekle. Bunu yapmak çok mu zor !

Sahip çıkmak ve eleştirmek farklı şeyler...

Maçlara giden birisi olarak Burak'ı linç eden filan yok taraftar olarak...Evet basın bunu bilinçli yapıyor ancak ben Burak'ı eleştiren biri olarak bunu göz ardı ediyorum zaten....

Ben takıma faydasına bakarım sadece attığı gole de değil...

Mesela çoğunuza garip gelebilir ama bana deseler ki İniesta mı Messi mi?İniesta derim...İstatistik mini etek gibidir bazı şeyleri örtmemeli benim eleştirim buna sadece....

Tabii ki başarılı olsun ve ben yanılıyım buna razıyım zaten ama eleştirenlere linç ediyorsunuz demekte hata....

Sahip çıkmak ve eleştirmek farklı şeyler...

Maçlara giden birisi olarak Burak'ı linç eden filan yok taraftar olarak...Evet basın bunu bilinçli yapıyor ancak ben Burak'ı eleştiren biri olarak bunu göz ardı ediyorum zaten....

Ben takıma faydasına bakarım sadece attığı gole de değil...

Mesela çoğunuza garip gelebilir ama bana deseler ki İniesta mı Messi mi?İniesta derim...İstatistik mini etek gibidir bazı şeyleri örtmemeli benim eleştirim buna sadece....

Tabii ki başarılı olsun ve ben yanılıyım buna razıyım zaten ama eleştirenlere linç ediyorsunuz demekte hata....

eleştirmiyolar hakaret ediyolar. sen topçu musun ts ye geri dön vs vs bu adam ts camiasını karşısına aldı bize gelmek için fb ve bjk ile zaten arası çok bozuk bizde sahip çıkmazsak kim sahip çıkıcak

aslında şu var:

forvet için Dem Ba'lar,Van Persieler bilmem neler geçti hep transfer döneminde.

Esas olarak medyanın bu yalan dolan haberlerle 2 amacı vardı:

1- Yönetim ve taraftarı karşı karşıya getirmek. Çünkü yönetim bunları alamayacak ve arkasından taraftarlar "transfer yapılmıyor" diye sövecekti.(ki öyle de oldu)

2-Bu kaliteli,yetenekli,namı duyulmuş forvet oyuncularının arkasından gelen ismi yıpratmak istediler. Yani "GS yönetimi ala ala bunu aldı" demek istediler ve öyle de dediler.

Bizlerin forvet noktasında beklentimiz çok yüksek idi. Burak karşımıza çıkınca bize göre fiyasko geldi.

Fakat şunu anlamamız gerek:

Çok yüksek ihtimal ve gerçek şu ki borçlar bitmeden,1-2 sene daha CL'ye katılmadan dünya çapında bir forvet oyuncusuyla tanışamayacağız. Buraklarla Umutlarla devam...

Burak iyi mi, bizim ligde iyi ama Avrupa'da çok zayıf. Şampiyonluğu getirsin kafi.

Üst Alt