Çift yönlü oynayan bir orta saha oyuncusuyla anlaştık! (Kaynak: MŞ) - Sayfa 95 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Çift yönlü oynayan bir orta saha oyuncusuyla anlaştık! (Kaynak: MŞ)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Çift yönlü oynayan bir orta saha oyuncusuyla anlaştık! (Kaynak: MŞ)

transfer dün de söylediğim gibi açıklanacaksa eğer yarın olur. bugün tatil günü transfer beklemesin kimse derim.

M.Ş yanlış bilgi vermemiştir YALAN söylemiştir millet sitesine girsin diye ötesi yok.

7 Haziran Pazar gününde başladığımız transfer haberlerinde girdiğimiz ilk haberdi Lucas Neill..

Başarılı savunma oyuncusunun sözleşmesi 1 Temmuz'dan itibaren bitiyor ve oyuncu serbest kalıyordu.

Hem stoper, hem sağ bek, hemde önlibero oynayan tecrübeli oyuncunun iknası biraz uzun sürdü.

İkna etmekte en büyük görev Avustralya milli takımından çok yakın arkadaşı olan Harry Kewell'a düşmüştü. Büyücü'de Neill ile uzun uzun görüşerek onu ikna etmemizdeki en büyük etken oldu. Haldun Üstünel ve Murat Yalçındağ'ında yoğun çabaları sonucunda oyuncu gelmeyi kabul etti.

Kolay değil sonuçta EPL'de yıllarca oynamış, son senesinde kaptanlık yapmış, Avustralya milli takımının kaptanlığı yapan bir oyuncuyu kadronuza katmak için uğraşıyorsunuz.

7 Haziran'da girdiğimiz haberden sonra tam 1 ay geçti. Zaman zaman Neill hakkında bilgilendirme yazıları yazdık sizleri bilgilendirmek amacıyla..

26 Haziran'da transferdeki genel durumu anlatan yazımızda Neill transferinin bittiğini söylemiştik.

Ve kesin olarak anlaşmaya varıldığını 1 Temmuz günü Hoşgeldin Lucas Neill haberiyle açıklamıştık.

Şimdide Lucas Neill'in imza attığını söylüyoruz.

Çok büyük olasılıkla bu transfer bugün,yarın açıklanır.

Eli kulağındadır..

Lucas Neill Galatasaray'da..

Hayırlı uğurlu olsun..

kac kisi jan polak yazmis arkadaslar ne buluyosunuz bu adamda anlamadim bence uzak dursun bizden bize boyle bi adam gerekmiyo daha iyisi var zaten bkz: mehmet topal. Bize birazdaha ofansif ortasaha lazim bkz:emena-biglia-lucas-denilson-mehmet a.

Abicim oyuncu hakkında senin kadar bilgim bile yok emin olabilirsin,eğer bahsettiğiniz kadar kötü biriyse zaten gelmesin.Ancak bu olay ortaya atıldığından beri pc başındayım ve araştırmalarım,tahminm Melih Bey in bahsettiği ismin Jan Polak olduğu.Zaten daha öncede söyledim eğer tahminim tutmazsa bir daha yazı yazmam bu forumda.Amacım yalan atmak değil sizler gibi tahminimi belirtmek.Rahatsız ediyorsam affola

o kadar da değil bence

Adamın avukatlığını yapmayın saat 3te transfer mi? açıklanır hemde pazar.

Olay sadece 3e kadar milleti tutumak deseydi sabah 9da diye birde açık kapı bırakıyor açıklanmazsa şöyle olur böyle olur açıklasın o zaman kimmiş isim.

Abicim oyuncu hakkında senin kadar bilgim bile yok emin olabilirsin,eğer bahsettiğiniz kadar kötü biriyse zaten gelmesin.Ancak bu olay ortaya atıldığından beri pc başındayım ve araştırmalarım,tahminm Melih Bey in bahsettiği ismin Jan Polak olduğu.Zaten daha öncede söyledim eğer tahminim tutmazsa bir daha yazı yazmam bu forumda.Amacım yalan atmak değil sizler gibi tahminimi belirtmek.Rahatsız ediyorsam affola

Niye yazmayacaksınız ki.Burda şöyle duydum, böyle duydum, ordan duydum, burdan duydum, diye gelip buraya yazan bir sürü adam var.Siz dürüstlük ile bunun tahmin olduğunu söylemişsiniz.Burdada birçok kişi tahmin yapıyor zaten...Bence hiç takılmayın böyle şeylere.Siz yazmaya devam edin.Sonuçta herkes gibi sizde tahmin ediyorsunuz.

Pazar günü oldugunu bile bile oturduk saat 3e kadar :D Borsa kapalı falan filan

Pazar günü transfer mransfer açıklanmaz.

melih abi'nin iyi niyetinden kuşkum yok ama transfer konusunda artık kimsenin güvenmemesi gerektiği bir isim olduğu anlaşıldı.

kendisinin yazılarını çok zevkle takip ederim, transfer konusunda da biraz olsun güvenebildiğim nadir insanlardandı ama artık fotomaç'tan farkı kalmadı.

acaba dün kaç kişi sadece bu haber yüzünden nöbet tuttu. yazık gerçekten.

ama dediğim gibi iyi niyetinden kimsenin kuşkusu olmasın, yalan söyleyecek hali yok!

anlaşılan artık melih şabanoğlu'nu sadece güzel yazıları, analizleri için takip edeceğiz. doğrusu da buydu belki, biz biraz geç uyandık bu işe.

Yeni kalktım, bir gelişme yok sanırım.

Ayrıca ceza verme yetkisi olan yöneticiler şu durumda biraz konuya eğilseler de çürük elmaları düşürseler...

Birazdan küfretmeye başlanılacak Melih Şabanoğluna ondan korkuyorum.

Doğru ya da yanlış ama söylendiği gibi bu insanın ne reklama ihtiyacı var ne de artı bir prestije.Sitesinde de iyisiyle kötüsüyle her Galatasaraylıya ilgi gösteriyor, sorularını yanıtlıyor.

13-14 yaşında çocuklar oturduğu yerden sallayıp durmasın adama.

Pazar günü oldugunu bile bile oturduk saat 3e kadar :D Borsa kapalı falan filan

Pazar günü transfer mransfer açıklanmaz.

Caner Bey;

Haftasonun açıklanır, gece açıklanır diye söylemiyorum.Borsa ile Galatasaray'ın transfer konusunda alakası yok.Şu dönemde QTV zaten manupüle ediyor daha fazla kar etmek için, Galatasaray zaten kendi düşmez bu duruma.Hisselerin daha az değerli olması , hisse çağırma ve toplama işleminde Galatasaray'ın daha ekonomik davranabilmesi demek.Şirket birleşmesi için Galatasaray böyle bir ateşle oynamaz.

Yeni kalktım, bir gelişme yok sanırım.

Ayrıca ceza verme yetkisi olan yöneticiler şu durumda biraz konuya eğilseler de çürük elmaları düşürseler...

Birazdan küfretmeye başlanılacak Melih Şabanoğluna ondan korkuyorum.

Doğru ya da yanlış ama söylendiği gibi bu insanın ne reklama ihtiyacı var ne de artı bir prestije.Sitesinde de iyisiyle kötüsüyle her Galatasaraylıya ilgi gösteriyor, sorularını yanıtlıyor.

13-14 yaşında çocuklar oturduğu yerden sallayıp durmasın adama.

Yaşa neden bu kadar taktınız anlamıyorum.Bu forumda yaşı 13-14 olan bir çok arkadaşımız var ama bazıları bizden daha bilgili ve güzel konuşmalar yapıyor.

Akıl yaşta değil baştadır.Neden sayın MŞ'ye 13-14 yaşındaki arkadaşlarımız birşey diyemiyor mu?.Aksine daha mantıklı ve güzel şeyler söylüyor.

Kimse adama sallamıyor kimse adamın yazdığı yazılara yaptığı analizlere birşey demiyorum sadece bize transfer konusunda kesin konuşmasın.Şİmdi dersiniz biz istediğimiz için duyum vermiş takip etmezsin o kadar basit olmuyor işte insanoğlunda umut denen birşey var benden daha iyi biliyorsunuz;).Ayrıyetten bir transferde kesin konuşuyor ve sonuçlanmıyorsa yaşı GALATASARAY'lılığı dışında hiç birşeyine saygı duymak zorunda değilim değiliz.

Dün bi arkadas bana seni mahkemeye veririm gibisinden konusmustu kilit oldugundan yazamamıstım kimse o vermesse adam degil unutmadan yazıyım;) bak orda acık adresim yazıo buyur gel:2aloh1:

inşallah söyleyeceği adam gelirde herkes bir daha ne haldün üstünelle hemde melih abiyi ''ti'' ye almamayı öğrenir

Yaşa neden bu kadar taktınız anlamıyorum.Bu forumda yaşı 13-14 olan bir çok arkadaşımız var ama bazıları bizden daha bilgili ve güzel konuşmalar yapıyor.

Akıl yaşta değil baştadır.Neden sayın MŞ'ye 13-14 yaşındaki arkadaşlarımız birşey diyemiyor mu?.Aksine daha mantıklı ve güzel şeyler söylüyor.

Kimse adama sallamıyor kimse adamın yazdığı yazılara yaptığığ analizlere birşey demiyorum sadece bize trnasfer konusunda kesin konuşmasın.Şİmdi dersiniz biz istediğimiz için duyum vermiş takip etmezsin o kadar basit olmuyor işte insanoğlunda umut denen birşey var benden daha iyi biliyorsunuz;).Ayrıyetten bir transferde kesin konuşuyor ve sonuçlanmıyorsa yaşı GALATASARAY'lılığı dışında hiç birşeyine saygı duymak zorunda değilim değiliz.

Dogma olarak yerleşmiş sende, değiştirmem imkansız olur da bir konuyu atlamayacağım.

O senin akıl yaşta değil başta diyenlerin çoğu daha adını "Oğuzhan Erdinç" gibi ad ve soyadın baş harflerini büyük yazmaktan aciz ki bol keseden sallamıyoruz.Forumu dolaşırken konularda insanların mesajları ile seviyesini ya da bilgi düzeyini rahatça kestirebiliyorum.

:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt