Çift yönlü oynayan bir orta saha oyuncusuyla anlaştık! (Kaynak: MŞ) - Sayfa 96 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Çift yönlü oynayan bir orta saha oyuncusuyla anlaştık! (Kaynak: MŞ)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Çift yönlü oynayan bir orta saha oyuncusuyla anlaştık! (Kaynak: MŞ)

Birisi melih beye geremimi diye sormuş?

(Selam, Geremi filan görüyorum ki çıta çok yükseldi. Daha önce de dedim. Biraz mütevazı düşünsek. Bir de bundan önemlisi hiç tahmin yapmasak. Çünkü eğer olursa herkesin yine terse yatacağı görülecek. GSM ve resmi siteden yayınlanır bu haber transfer gerçekleşirse. Sevgilerimle. Melih)

daha mütevazi ve herkezin ters köşe olacağı birisi? fazla büyük beklenti içinde olmayın derim...

Arkadaslar hayal kirikliginizi ve sinirinizi anliyorum..

Yalniz Melih Sabanoglu bos keseden sallayan bir insan degil.

Bunu bilmeniz gerekir.Herzaman kesin olarak dogru bilgiler vermese de, buna yakin bilgiler vermeye calisiyor.Keita transferini söylemisti mesela geceden.

Benim dikkatimi ceken, "yolda kendisi" demesi.Cok kesin bisey olmasa böyle bir ifade kullanmazdi..Demek ki bitirmeye cok yakin oldugumuz bir futbolcu var.

Aciklanir mi beklenir mi bilemiyorum, ama yine de bugün biseylerin olabilecegini düsünüyorum.Jan Polak olmasin ama...

Birisi melih beye geremimi diye sormuş?

(Selam, Geremi filan görüyorum ki çıta çok yükseldi. Daha önce de dedim. Biraz mütevazı düşünsek. Bir de bundan önemlisi hiç tahmin yapmasak. Çünkü eğer olursa herkesin yine terse yatacağı görülecek. GSM ve resmi siteden yayınlanır bu haber transfer gerçekleşirse. Sevgilerimle. Melih)

daha mütevazi ve herkezin ters köşe olacağı birisi? fazla büyük beklenti içinde olmayın derim...
Hala inanıyormusun:)

Dogma olarak yerleşmiş sende, değiştirmem imkansız olur da bir konuyu atlamayacağım.

O senin akıl yaşta değil başta diyenlerin çoğu daha adını "Oğuzhan Erdinç" gibi ad ve soyadın baş harflerini büyük yazmaktan aciz ki bol keseden sallamıyoruz.Forumu dolaşırken konularda insanların mesajları ile seviyesini ya da bilgi düzeyini rahatça kestirebiliyorum.

:)

Kimin nasıl seviyede konuştuğunu herkes görüyor ve kör değiliz.Eğer mesajlarının yanında bulunan profillerine mesajı okumadan önce bakarsan ön yargıyla güzelcene girersin mesajlarına ;).Senin tanımadığın forumda yaşlarını belli etmeyen bir çok arkadaşım var ve emin ol senden ve benden daha mantıklı ve bilgili konuşuyorlar bazı konularda.Türkçe'yi de gayet iyi kullanıyorlar.Senın anlayışına göre 13-14 yaşında ki cocuklar hiç yorum yapmasın,konuşmasın.Niye biz burdan Mş'ye sallayabiliyoruz 13-14 yasında ki bir çocuğun sallamaya hakkı yok mu?.Geçiniz;).

inşallah söyleyeceği adam gelirde herkes bir daha ne haldün üstünelle hemde melih abiyi ''ti'' ye almamayı öğrenir

"ti"ye almak gibi bir durum yok rentaş; yazılarını, analizlerini zevkle takip ediyorum ama transfer konusunda artık pek güvenilir bir kaynak olduğu söylenemez artık.

galatasaraylılığına, yaşına, kalemine, bilgisine, yazıların sonsuz saygım var taii ki de ve bu 1-2 transfer haberiyle değişmeyecektir.

ama transfer konusunda artık güvenirliliğini kaybetti. acaba gece 3'e kadar kaç kişi nöbet tuttu? yazık değil mi bize de?

yani gelebilir demek başka ama "gece 3'te açıklanacak." demek başka. keşke kesin konuşmasaydı.

dediğim gibi kendisine olan saygımda bir azalma yok ama bundan sonra sadece yazılarını takip edeceğim. en doğrusu budur belki, biz geç uyandık işe.

Dogma olarak yerleşmiş sende, değiştirmem imkansız olur da bir konuyu atlamayacağım.

O senin akıl yaşta değil başta diyenlerin çoğu daha adını "Oğuzhan Erdinç" gibi ad ve soyadın baş harflerini büyük yazmaktan aciz ki bol keseden sallamıyoruz.Forumu dolaşırken konularda insanların mesajları ile seviyesini ya da bilgi düzeyini rahatça kestirebiliyorum.

ben adımın baş ve soyadımın baş harfini küçük yazdım? ne demek istiyorsun şimdi ? şart mı böyle yazmam yani. Adam mı seçiyorsunuz böyle ? Vallahi abartmakta üstünüze yok. Master seviyesinde mühendisim sırf adımı böyle yazmadım diye bilgisiz muamelesi görmek epey bir abesle iştigal olmuş.

Ve sen 13-14 yasında birine saygı duymuyorsan,kendinden yaşca büyük birinede saygı duymazsın ;).

Ve sen 13-14 yasında birine saygı duymuyorsan,kendinden yaşca büyük birinede saygı duymazsın ;).

Saygı duyulacak şeyler yapsınlar o zaman.Melih Şabanoğlu'nun yaptıklarının yarısını yapabilmişler mi şimdiye kadar ? Bilgisayar başına oturup sallamak kolay.Transfer sezonu bitince unutulur gider bunların hepsi ama ben unutmam.

neyse .. :)

Benim anlamadığım kısım ''Kamp yolunda'' ifadesi.Eğer böyle bir söz söyleyebiliyorsa kendinden çok emin olmalı.

Ayrıca ben yalan söylediğini düşünmüyorum.Hit yapmak isteyen bir kişi bu şekilde bir ifade kullanmaz.Birkaç saat için hit olup sonra saygınlığını kaybetmek istemez.Çarşamba- Perşembe açıklanacak, çok büyük bir isim, çok öenmli mesafe katedildi gibi birşey dememiş.Beklentinizi fazla yüksek tutmayın demiş, gece 3'te açıklanacak demiş.Amacı ziyaretçi çekmek olan bir kişinin ifadeleri olamaz bunlar.

Eğer hit yapmak, ziyaretçi çekmek için neler söylenir diye merak ediyorsanız bkz:Bloglar.

sana inat yinede yazmıyacağım. görende seni Türçeyi her alanda doğru kullanıyor sanır. Tarayacağım yazılarını şimdi en son o olcak. Hata herkes yapar lakin "ad-soyad ilk harfi büyük" diye bir kural yok. Bu bir düz yazı değil yani makale yazmıyoruz. Anonim hakkımı kullandığımı farz ediyorum.

ne kadar seviyesiz bir aciklama...Yani oguzhan erdinc yazsan ne olur büyük harflerle yazsan ne olur...Bir insani artik böyle sacma sapan kriterlerle mi degerlendiriyorsun...öyleyse o zaman böyle devam et, helal olsun sana!

ne kadar seviyesiz bir aciklama...Yani oguzhan erdinc yazsan ne olur büyük harflerle yazsan ne olur...Bir insani artik böyle sacma sapan kriterlerle mi degerlendiriyorsun...öyleyse o zaman böyle devam et, helal olsun sana!

Ne kadar seviyesiz bir açıklama.Yani oğuzhan erdinç yazsan ne olur,büyük harflerle yazsan ne olur ? Bir insanı böyle saçma sapan kriterlerle mi değerlendiriyorsun ? Öyleyse böyle devam et,helal olsun sana !

:eek:

Bende bir mantık bulamadım renkdaş bulursan eğer paylaş benimle. Eminim bu arkadaş herhangi bir online oyunda abidik gubidik bir lakap ile çıkar oynar geliir burda ahkam keser. Ayıplıyorum seni Çağdaş.

Saygı duyulacak şeyler yapsınlar o zaman.Melih Şabanoğlu'nun yaptıklarının yarısını yapabilmişler mi şimdiye kadar ? Bilgisayar başına oturup sallamak kolay.Transfer sezonu bitince unutulur gider bunların hepsi ama ben unutmam.

neyse .. :)

Nerden biliyorsun yapmadıklarını?.Kim olursa olsun herkesin GALATASARAY'lığına saygı duyarım.Ama kimsenin GALATASARAY'lılığını kimseyle karşılaştırmam.Eminim ki 13-14 yasında dediğiniz arkadaşlarımız GALATASARAY tarihinide çok biliyorlar ve yazıyorlar ;).Brişeyler analiz etmek ve yazmakla GALATASARAY'lı olunmuyor.Yada milyonlarca taraftarı gece 3'e kadar bekletmekle;).

Bende bir mantık bulamadım renkdaş bulursan eğer paylaş benimle. Eminim bu arkadaş herhangi bir online oyunda abidik gubidik bir lakap ile çıkar oynar geliir burda ahkam keser. Ayıplıyorum seni Çağdaş.

bunun mantikla alakasi olamaz renkdas, kendisini komik duruma düsürmekten baska bir sey degil bu...

Nerden biliyorsun yapmadıklarını?.Kim olursa olsun herkesin GALATASARAY'lığına saygı duyarım.Ama kimsenin GALATASARAY'lılığını kimseyle karşılaştırmam.Eminim ki 13-14 yasında dediğiniz arkadaşlarımız GALATASARAY tarihinide çok biliyorlar ve yazıyorlar ;).Brişeyler analiz etmek ve yazmakla GALATASARAY'lı olunmuyor.Yada milyonlarca taraftarı gece 3'e kadar bekletmekle;).

Sen hâlâ nerdesin be Harun ? Bitse şu transfer dönemi de kurtulsak artık,yetti valla.

Beyler haddimizi bilerek sallasak kişilere nasıl olur?

Melih Şabanoğlu duyduğu bir ismi söylemiş. Afedersiniz kıçından uyduracak kadar da boş insan değildir. Size bekleyin, kampa gidip karşılayın da dememiş. Hatta daha sonraki yorumlarında haber aldığı kişinin ağız değiştirdiğini de söylemiş.

Daha ne bekliyorsunuz anlamıyorum. Sonuçta Galatasaray yönetimi ser verip sır vermiyor ki Melih Şabanoğlu Keita transferini de isim vermeden yazmıştı zaten. Yani sırf bu bile başarıdır. Sadece Haldun Üstünel ve Adnan Polat'ın isimleri bildiğini düşünürsek. Rijkaard'a zaten kimse ulaşamaz.

Hem nedir yahu bu transfer obezliği? 40 tane oyuncusu var bu takımın. 41.'ye amma meraklıymışsınız. Ağzınızı bozup gerçek bir Galatasaraylı insana hit peşinde diyebiliyorsunuz. Öyle boş adam sanmayın herkesi. Aynadaki yansımanız sizi gösterir bunu unutmayın. Haddinizi bilerek, adabınızı bilerek konuşun.

Ceza verilmiyor, sürekli uyarı yapılıyor, yazdıklarınız düzenleniyor diye ipin ucunu kaçırmayın. Eleştirin. Keşke söylemeseydi deyin. Ama iftira atmayın.

Dün bi arkadas bana seni mahkemeye veririm gibisinden konusmustu kilit oldugundan yazamamıstım kimse o vermesse adam degil unutmadan yazıyım;) bak orda acık adresim yazıo buyur gel:2aloh1:

Ben dedim.Hakaret edersen, cevabını alırsın.Hakaret edersen, nasıl bir adam olduğunuda ilan edersin.Terbiyeni de takın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt