Çift yönlü oynayan bir orta saha oyuncusuyla anlaştık! (Kaynak: MŞ) - Sayfa 97 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Çift yönlü oynayan bir orta saha oyuncusuyla anlaştık! (Kaynak: MŞ)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Çift yönlü oynayan bir orta saha oyuncusuyla anlaştık! (Kaynak: MŞ)

Nerden biliyorsun yapmadıklarını?.Kim olursa olsun herkesin GALATASARAY'lığına saygı duyarım.Ama kimsenin GALATASARAY'lılığını kimseyle karşılaştırmam.Eminim ki 13-14 yasında dediğiniz arkadaşlarımız GALATASARAY tarihinide çok biliyorlar ve yazıyorlar ;).Brişeyler analiz etmek ve yazmakla GALATASARAY'lı olunmuyor.Yada milyonlarca taraftarı gece 3'e kadar bekletmekle;).

Burada 1 transfer için adama sallamak yerine 2-3 tane yazısını okusanız en azından Galatasaray' lılığın ne demek olduğu konusunda bilginiz olurdu. Ama yok siz devam edin sallamaya. Yakışır. Ne de olsa siz de "Galatasaraylısınız!"

Kimin nasıl seviyede konuştuğunu herkes görüyor ve kör değiliz.Eğer mesajlarının yanında bulunan profillerine mesajı okumadan önce bakarsan ön yargıyla güzelcene girersin mesajlarına ;).Senin tanımadığın forumda yaşlarını belli etmeyen bir çok arkadaşım var ve emin ol senden ve benden daha mantıklı ve bilgili konuşuyorlar bazı konularda.Türkçe'yi de gayet iyi kullanıyorlar.Senın anlayışına göre 13-14 yaşında ki cocuklar hiç yorum yapmasın,konuşmasın.Niye biz burdan Mş'ye sallayabiliyoruz 13-14 yasında ki bir çocuğun sallamaya hakkı yok mu?.Geçiniz;).

Söylenecek çok şey varda yine söylemeyeceğim.

Ki mesajları okumaya profilden başlayacak kadar absürd bir insan değilim.Yaşı ufak olupta derdini anlatabilen hatta senin de dediğin gibi belkide benden daha iyi anlatan çoktur doğrudur.

Senin üslubuna girecektim ama hiç gerek yok. "Biz MŞ'ye sallayabiliyoruz" cümlesinden ne kadar sakin(!), akıllı (!) bir anlatıma, hitapa sahip olduğun açık ve netçe görülüyor.

Sen hâlâ nerdesin be Harun ? Bitse şu transfer dönemi de kurtulsak artık,yetti valla.

Renkdaş valla sinir oluyorum ama napabilirm;).Hem MŞ'nin dediği yanlış gece 3 olayı.

Birde 13-14 yasında birisi ona sallamasın.Buna sinir oldum 13-14 yasında birisi adam değil mi?.

Bence artık sadece sussak nasıl olur ..? Bırakında bekleyelim .. Ayrıca hakkında hiçbir şey bilmediğiniz adam gibi adamlar hakkında saçma sapan yorumlardan da vazgeçin.İçinizden napıyorsanız yapın da foruma taşımayın ..

Duyum olsa inanın bu kadar yaygara olmazdı. Bizim eleştirdiğimiz taraf üslubu. Sen kalk oyuncu ile anlaştık de kamp yolunda de, gece 03:00'te açıklanacak de. Sonra açıklanmayınca adama laf söyleyemeyiz oluyor. Afedersiniz ama var mı böyle dalavere ya. Ben zaten her gece buralarda olurum bana koymaz ama dün gece sırf bu iş için yatmayan kaç kişi var bunu biliyorum. En azından onlara saygısızlıktır bu. Onları uykusundan etmeye ne hakkı var. Şöyle bir şey dese bir oyuncu ile anlaştık, bugün yarın imza atılır diye tüm bunlar olur muydu? Kim bekler 03:00 e kadar buralarda. Bundan sonra üslubuna dikkat eder umarım kendileri. Şuan hala ortalıkta gözükmüyor bakalım ne cevap verecek onca kişiye.

bende bunu söyledim dün bu konuşma yayıldığında. Melih bey zaten b-i-l-e-m-e-z tahmin ediyor yada orda bulunan bir yönetici ile temastadır ve şuan duyurulma aşamasında olabilir transfer. Haldun Abinin demecini hatırlatıyorum herkese " Bazı arkadaşlarımız bize haber vermediğimiz için dargın, anlayış bekliyorum bu işler sessiz sedasız yapılıyor" dedi. Siz çıkarım yapın artık. Adam kendi dostlarından bile gizliyor.

Söylenecek çok şey varda yine söylemeyeceğim.

Ki mesajları okumaya profilden başlayacak kadar absürd bir insan değilim.Yaşı ufak olupta derdini anlatabilen hatta senin de dediğin gibi belkide benden daha iyi anlatan çoktur doğrudur.

Senin üslubuna girecektim ama hiç gerek yok. "Biz MŞ'ye sallayabiliyoruz" cümlesinden ne kadar sakin(!), akıllı (!) bir anlatıma, hitapa sahip olduğun açık ve netçe görülüyor.

Valla beni güldürdün;).Kendi yazdığın 13-14 yaşı ile ilgili ilk mesajını tekrar oku kim''sallamak'' yazmış kim kimin üslübuna inmiş anlarsın;).

BENIM VE BİR BAŞKASININ GALATASARAYLILIĞINI KİMSE YARGILAYAMAZ.KİMSENİN HADDİ DEĞİLDİR!!!!!!!!!!!.

Beyler haddimizi bilerek sallasak kişilere nasıl olur?

Melih Şabanoğlu duyduğu bir ismi söylemiş. Afedersiniz kıçından uyduracak kadar da boş insan değildir. Size bekleyin, kampa gidip karşılayın da dememiş. Hatta daha sonraki yorumlarında haber aldığı kişinin ağız değiştirdiğini de söylemiş.

Daha ne bekliyorsunuz anlamıyorum. Sonuçta Galatasaray yönetimi ser verip sır vermiyor ki Melih Şabanoğlu Keita transferini de isim vermeden yazmıştı zaten. Yani sırf bu bile başarıdır. Sadece Haldun Üstünel ve Adnan Polat'ın isimleri bildiğini düşünürsek. Rijkaard'a zaten kimse ulaşamaz.

Hem nedir yahu bu transfer obezliği? 40 tane oyuncusu var bu takımın. 41.'ye amma meraklıymışsınız. Ağzınızı bozup gerçek bir Galatasaraylı insana hit peşinde diyebiliyorsunuz. Öyle boş adam sanmayın herkesi. Aynadaki yansımanız sizi gösterir bunu unutmayın. Haddinizi bilerek, adabınızı bilerek konuşun.

Ceza verilmiyor, sürekli uyarı yapılıyor, yazdıklarınız düzenleniyor diye ipin ucunu kaçırmayın. Eleştirin. Keşke söylemeseydi deyin. Ama iftira atmayın.

Koca adam o zaman 3te açıklanacak demesin 3te belli olur demesin.

Nasıl burada turkspor nete sallanıyorsa melih şabanoğluna da sallanır hoş bu duruma inanıp gece 3'e kadar bekleyen kişilerde de suç var.

İnanmayın arkadaşım artık gece 3te şöyle olur böyle olur diyenlere yalandır,dümendir.

Renkdaş valla sinir oluyorum ama napabilirm;).Hem MŞ'nin dediği yanlış gece 3 olayı.

Birde 13-14 yasında birisi ona sallamasın.Buna sinir oldum 13-14 yasında birisi adam değil mi?.

Herkesin birbirine sallama hakkı varsa eyvallah,hepinize sallarım ben burada kimse de " hop sen ne diyorsun " diyemez.Hakkı yok çünkü.

Ben Melih Şabanoğlu'nun avukatı değilim ama o adamı epeydir takip ediyorum.Lig radyo'da programı vardı,her çıktığında dinlerdim,GSTV Digi'ye geçmeden önce Gayın-Sin'i kaçırmamaya çalışırdım.Adam ayaklı kütüphane resmen.

Neyse kime diyorum ben.Sol baştan " mş nerde transfer laağn ! .. "

Valla beni güldürdün;).Kendi yazdığın 13-14 yaşı ile ilgili ilk mesajını tekrar oku kim''sallamak'' yazmış kim kimin üslübuna inmiş anlarsın;).

BENIM VE BİR BAŞKASININ GALATASARAYLILIĞINI KİMSE YARGILAYAMAZ.KİMSENİN HADDİ DEĞİLDİR!!!!!!!!!!!.

renkdas sen bakma o nun dedigine, sanirim biraz reyting pesinde, ona buna catip milleti gaza getiriyor...biz tekrar anli sanli GALATASARAYIMIZA dönelim...

Moderatörlere sesleniyorum şu konuya artık bir kilit vurulsa .. Herkesten saçma sapan yorumlar gelmeye başladı .. Kimsenin kimse hakkında saydırmaya hakkı olduğunu düşünmüyorum .. Artık kilit bence ..

Bana göre Melih abinin hatası bu konularda çok güvendiği arkadaşına güvenmesi oldu. Çünkü bu kişi kendisine daha önce konuşulan tüm hocaların tüyosunu vermişti. Galatasaray o hocaların hepsiyle görüşmüştü.

Dedi ya, arkadaşım ilk olarak kesin bir dille adamın kampa geleceğini söyledi diye, ben de o zaman ona güvendim ve duyar duymaz paylaştım. Kendisi sadece çok ama çok güvendiği birinden aldığı duyumu paylaştı. Kafadan sallamadı. Ama sonrasında duyumu aldığı arkadaşı yan çizmeye başlamış. O zaman da artık resmi kanallardan öğreniriz, siz uyumaya bakın, eğer o transfer olmayacaksa ismini açıklarım demiş ama sizler de hala beklemeye devam etmişsiniz. Sorun buradaydı.

Bazıları bari ismi açıklasaydı diyorsunuz. Dün futbolcu kampa gelmedi diye bu o oyuncunun transfer edilmediği ya da edilmeyeceği, anlaşılmadığı anlamına gelmez. Eğer Galatasaray o oyuncuya, yani bahsettiği oyuncuya imza attıracaksa neden açıklasın ki? Bahsettiği o oyuncu ile anlaşma olmazsa ve iş yatarsa açıklar. Kastettiği buydu.

Cidden anlam veremedim bu kadar ağır tepkilere. Bazen çok ama çok basit açıklamaları ve okuduklarımızı bile anlayamıyoruz. Gecenin geç saati olduğundan beyin ve nevir dönüyor, basmıyor, ondan olabilir.

Transfer ha bugün açıklanmış ha 2 gün sonra, farkeden şey nedir ki? Onu bunu bırakın, eğer bir transfer olursa ve onun işaret ettiği oyuncu olursa millet küfürlerini geri alacak mı, özür dileyecek mi?

Hayır!

Serhat Türkel arkadaşımın koyduğu müthiş bir resim vardı. Transfer.... needs transfer diye. Cidden çölde susuzluktan ölmek üzere olan bir insandan dahi daha fazla istiyoruz bir transferi. Aklımızı ve psikolojimizi cidden transfer ile bozmuşuz.

Transfer mi oldu, yapan kral. Transfer mi olmadı tü kaka. Transfer için neredeyse evlat katili olunacak.

Ben de isterdim keşke arkadaşına o kadar güvenip kesin bir saat söylemeseydi diye. Demek ki çok güvenmiş arkadaşına. Kendisi hiçbir zaman kafadan sallamamıştır. Kendisine gelen haberler değiştikçe ona göre yanıtlar vermiştir. Aldığı bir duyumu paylaştığı ve bu duyum "şimdilik" gerçekleşmedi diye anasına sövülmediği kaldı.

Demek ki ben de size aşırı güvendiğim bir duyum olduğunu söylesem, merakla bekleseniz, o gerçekleşmeseydi bana da sövecektiniz deli gibi. Yaptığım tüm şeyler, sizlerle paylaştığım yorumlar, sizlerle paylaştıklarım çöpe gidecekti nezdinizde. Melih abinin paylaşımlarını gördükten sonra bunları hak etmediğini düşünüyorum. Bu benim fikrim.

Herkesin birbirine sallama hakkı varsa eyvallah,hepinize sallarım ben burada kimse de " hop sen ne diyorsun " diyemez.Hakkı yok çünkü.

Ben Melih Şabanoğlu'nun avukatı değilim ama o adamı epeydir takip ediyorum.Lig radyo'da programı vardı,her çıktığında dinlerdim,GSTV Digi'ye geçmeden önce Gayın-Sin'i kaçırmamaya çalışırdım.Adam ayaklı kütüphane resmen.

Neyse kime diyorum ben.Sol baştan " mş nerde transfer laağn ! .. "

Adam ayakl kütüphane evet ama bildiği işi yapsa dha iyi olur fotomaç gaberciliğine soyunup transfer olaylarına girmese kendi duruşu ve algılanışı açısından daha yararlı olur.

inşallah söyleyeceği adam gelirde herkes bir daha ne haldün üstünelle hemde melih abiyi ''ti'' ye almamayı öğrenir

Ya arkaşlar adam hit için yalan yazar mı ? Bi taraflarından mı uyduruyor ?Alamazsak bile %100 ilgilendik bu oyuncuyla fakat bi sorun çıktı ve alamadık.

Saygı duyulacak şeyler yapsınlar o zaman.Melih Şabanoğlu'nun yaptıklarının yarısını yapabilmişler mi şimdiye kadar ? Bilgisayar başına oturup sallamak kolay.Transfer sezonu bitince unutulur gider bunların hepsi ama ben unutmam.

neyse .. :)

Burada 1 transfer için adama sallamak yerine 2-3 tane yazısını okusanız en azından Galatasaray' lılığın ne demek olduğu konusunda bilginiz olurdu. Ama yok siz devam edin sallamaya. Yakışır. Ne de olsa siz de "Galatasaraylısınız!"

Eğer anlaşıldı,uçağı 3 te kalkıyor,kampa geliyor diye kesin açıklama yaparsa kimse kusura bakmasın ne kadar Galatasaraylı olsa da babamın oğlu değil.

Adam gibi anlaşılmak üzere,konuşuluyor vs. gibi bir açıklama yapsaydı eyvallah ama ne demek 3'te açıklanacak.....

Burada bunu diyebilen insan, Melih Şabanoğluna'da sallarım diyebiliyor.

Nasıl Galatasaraylılığını sorgulayabiliyorsun o zaman?

Kişisel tartışmaya dönmesin, konuya son mesajımdır.

Melih Şabanoğlunun benim, senin gibi adamların sözleriyle ne uzalır ne kısalır.

Sadece 2 gün kafasına esen sallar durur buradan "MŞ şöyledir, böyledir" falan diye.

Galatasaraylılık sorgulanmaz derken bir insanın Galatasaraylılığına en hafif tabiriyle böyle bok atmak ne derece adamlık timsalidir buna okuyan, yorumlayan insanlar karar versin.

İyi günler.

Koca adam o zaman 3te açıklanacak demesin 3te belli olur demesin.

Nasıl burada turkspor nete sallanıyorsa melih şabanoğluna da sallanır hoş bu duruma inanıp gece 3'e kadar bekleyen kişilerde de suç var.

İnanmayın arkadaşım artık ece 3te şöyle olur böyle olur diyenlere yalandır,dümendir.

Bu haberi ona söyleyen kişinin ağız değiştirdiğini yazmış mı yazmamış mı? Yazmasa diyeceğim ki tamam. Bekletmiş. Üstelik ağız değiştiğini yazacak kadar da dürüstmüş değil mi?

Ayrıca sadece duyumdur bu. Aksinin olabileceği de söylenmiş. Azıcık mantığıyla bakan olmamasına hazırlıklı olur. İnanmak istediğine inanmaz.

Ben eleştirilmesin demiyorum. Eleştirilsin. Ama sallanmasın.

Son olarak Turkspor ile karşılaştırmam bile Gayin-Sin.net'in güvenilirliğini.

Adam ayakl kütüphane evet ama bildiği işi yapsa dha iyi olur fotomaç gaberciliğine soyunup transfer olaylarına girmese kendi duruşu ve algılanışı açısından daha yararlı olur.

Atilla abi bahsetti

Bana göre Melih abinin hatası bu konularda çok güvendiği arkadaşına güvenmesi oldu.

Moderatörlere sesleniyorum şu konuya artık bir kilit vurulsa .. Herkesten saçma sapan yorumlar gelmeye başladı .. Kimsenin kimse hakkında saydırmaya hakkı olduğunu düşünmüyorum .. Artık kilit bence ..

M.Ş bu konuda hatalıdır herkesin hakaret olmadıkça istediğini söylemeye hakkı vardır şahıslara çok fazla anlam ve değer yüklüyorsunuz sanki bana ATATÜRK.

Bana göre Melih abinin hatası bu konularda çok güvendiği arkadaşına güvenmesi oldu. Çünkü bu kişi kendisine daha önce konuşulan tüm hocaların tüyosunu vermişti. Galatasaray o hocaların hepsiyle görüşmüştü.

Dedi ya, arkadaşım ilk olarak kesin bir dille adamın kampa geleceğini söyledi diye, ben de o zaman ona güvendim ve duyar duymaz paylaştım. Kendisi sadece çok ama çok güvendiği birinden aldığı duyumu paylaştı. Kafadan sallamadı. Ama sonrasında duyumu aldığı arkadaşı yan çizmeye başlamış. O zaman da artık resmi kanallardan öğreniriz, siz uyumaya bakın, eğer o transfer olmayacaksa ismini açıklarım demiş ama sizler de hala beklemeye devam etmişsiniz. Sorun buradaydı.

Bazıları bari ismi açıklasaydı diyorsunuz. Dün futbolcu kampa gelmedi diye bu o oyuncunun transfer edilmediği ya da edilmeyeceği, anlaşılmadığı anlamına gelmez. Eğer Galatasaray o oyuncuya, yani bahsettiği oyuncuya imza attıracaksa neden açıklasın ki? Bahsettiği o oyuncu ile anlaşma olmazsa ve iş yatarsa açıklar. Kastettiği buydu.

Cidden anlam veremedim bu kadar ağır tepkilere. Bazen çok ama çok basit açıklamaları ve okuduklarımızı bile anlayamıyoruz. Gecenin geç saati olduğundan beyin ve nevir dönüyor, basmıyor, ondan olabilir.

Transfer ha bugün açıklanmış ha 2 gün sonra, farkeden şey nedir ki? Onu bunu bırakın, eğer bir transfer olursa ve onun işaret ettiği oyuncu olursa millet küfürlerini geri alacak mı, özür dileyecek mi?

Hayır!

Serhat Türkel arkadaşımın koyduğu müthiş bir resim vardı. Transfer.... needs transfer diye. Cidden çölde susuzluktan ölmek üzere olan bir insandan dahi daha fazla istiyoruz bir transferi. Aklımızı ve psikolojimizi cidden transfer ile bozmuşuz.

Transfer mi oldu, yapan kral. Transfer mi olmadı tü kaka. Transfer için neredeyse evlat katili olunacak.

Ben de isterdim keşke arkadaşına o kadar güvenip kesin bir saat söylemeseydi diye. Demek ki çok güvenmiş arkadaşına. Kendisi hiçbir zaman kafadan sallamamıştır. Kendisine gelen haberler değiştikçe ona göre yanıtlar vermiştir. Aldığı bir duyumu paylaştığı ve bu duyum "şimdilik" gerçekleşmedi diye anasına sövülmediği kaldı.

Demek ki ben de size aşırı güvendiğim bir duyum olduğunu söylesem, merakla bekleseniz, o gerçekleşmeseydi bana da sövecektiniz deli gibi. Yaptığım tüm şeyler, sizlerle paylaştığım yorumlar, sizlerle paylaştıklarım çöpe gidecekti nezdinizde. Melih abinin paylaşımlarını gördükten sonra bunları hak etmediğini düşünüyorum. Bu benim fikrim.

Aynen imzamı atıyorum altına.

Harun;

Kimse kimsenin Galatasaraylılığını yargılayamazda.Oğuzhan Bey belki yaş konusunda bir hata yaptı.Ancak genel itibari ile haklıdır. Yanlış olan bloglardan buraya haber getirilmesidir. Saygı konusuna gelince, konuştuğumuz kişi Ömer Çavuşoğlu,Ali Şen değil.Evet transfer konusunda yanılmıştır.Okunmaz konuşulmaz, br mail atar eleştiririz de.Küfür, terbiye sınırlarını aşan şeyler ne oluyor. Ben bugüne kadar gece üçte bir transferin siteye girildiğini görmedim.Bile bile lades olunmuştur.Ve bu küfür eden kişilere hiç bir ceza da verilmemiştir.

Türkçe konusuna hiç girmiyorum.Türkçe - Galatasaray'dan daha önemlidir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt